Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2007 o 15:02, HiroshiTakubo napisał:

Ludzie to wy macie do każdego sportu inne obuwie...? Może jeszcze do curlingu macie, albo do
szachów? nie świrujecie za bardzo?

Tak, a oczywiście inne do gry w bierki ;) A tak na poważnie, to jeśli kogoś stać - czemu nie. Byleby się z tym specjalnie nie obnosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 15:02, HiroshiTakubo napisał:

Ludzie to wy macie do każdego sportu inne obuwie...? Może jeszcze do curlingu macie, albo do
szachów? nie świrujecie za bardzo?


wiesz - dla mnie to też trochę niezrozumiałe. ale jak się ma kasy jak lody to proszę bardzo, mnie wystarczą moje niemarkowe halówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 15:04, Azrathel napisał:

ale jak się ma kasy jak lody to proszę bardzo,


argh, przepraszam za spam - oczywiście miało być "lodu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 15:02, HiroshiTakubo napisał:

Ludzie to wy macie do każdego sportu inne obuwie...? Może jeszcze do curlingu macie, albo do
szachów? nie świrujecie za bardzo?

Ta jasne. Do szachów mam balerinki, a jeśli chodzi o curling to używam tylko i wyłącznie kozaków, acha zapomniałeś o tak wyczerpującym sporcie jak poker... (do pokera używam kowbojków, chcę być jak cowgirl na dzikimn zachodzie)....
A tak serio, to Te 4 pary butów sportowych jakie tutaj zademnostrowałam to chyba nie jakieś zbereźne rozrzutnictwo. Chciaż prawda jest taka, że mnie sie pieniadze nie trzymają, co nie znaczy, że mam kasy jak lodu (vide: wcześniejsze posty)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic mnie nie obchodzi czy jesteście nadziani forsą i jej smród już was nudzi powoli... Ale to moim zdaniem mało praktyczne, ciekawy jestem jak będziecie w swej dorosłości postępować. Ja mam jedną parę sportowego obuwia, wystarcza mi na rok. Aha, ale ten koleś Arkads, to chyba jednak subiektywizuje mówiąc, że buty za 199 są taniutkie, nie ''nie za drogie'', ale taniutkie. Jak taniutkie takie są to możesz mi kupić, numer 40, ew. 41. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak właśnie zastanawiam sie nad kupnem butów REEBOK G6 III - G-UNIT 50 CENT ( tylko w kolorze niebieskim) Fajnie wyglądają . Wada białe buty można szybko ubrudzić . Szukam też czarnych RBK ale żadne mi się nie podobają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 18:46, HiroshiTakubo napisał:

Jak taniutkie takie są to możesz mi kupić, numer 40, ew. 41. Pozdrawiam


dołączam się do prośby kolegi - dla mnie rozmiar 47.
dżiz, nawet nie wiecie, jak trudno znaleźć markowe buty w tym rozmiarze. kiedyś znajomy chciał kupić 46. obeszliśmy wszystkie sklepy sportowe w okolicach Rynku Głównego w Krakowie - a nie znaleźliśmy nic... dopiero na Allegro się znalazły :P
dlatego też zadowalam się niemarkowym, sportowym obuwiem - jakoś zwisa mi to, czy moje buty mają Fajny Znaczek czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 19:00, Azrathel napisał:

> Jak taniutkie takie są to możesz mi kupić, numer 40, ew. 41. Pozdrawiam
dołączam się do prośby kolegi - dla mnie rozmiar 47.
dżiz, nawet nie wiecie, jak trudno znaleźć markowe buty w tym rozmiarze. kiedyś znajomy chciał
kupić 46. obeszliśmy wszystkie sklepy sportowe w okolicach Rynku Głównego w Krakowie - a nie
znaleźliśmy nic... dopiero na Allegro się znalazły :P
dlatego też zadowalam się niemarkowym, sportowym obuwiem - jakoś zwisa mi to, czy moje buty
mają Fajny Znaczek czy nie...

Mi to o tyle nie zwisa, że markowe rzeczy są po prostu lepszej jakości i starczają na dłużej, więc to często wychodzi tyle samo albo i taniej zapłacić raz, ale mieć na długi czas. A co do numeru to dziwne, bo ja nigdy nie mogę znaleźć swojego rozmiaru, a zawsze te duże i bardzo duże są...zaprawdę dziwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 19:03, HiroshiTakubo napisał:

Mi to o tyle nie zwisa, że markowe rzeczy są po prostu lepszej jakości i starczają na dłużej,
więc to często wychodzi tyle samo albo i taniej zapłacić raz, ale mieć na długi czas. A co
do numeru to dziwne, bo ja nigdy nie mogę znaleźć swojego rozmiaru, a zawsze te duże i bardzo
duże są...zaprawdę dziwne :P


rzeczywiście, co do jakości wykonania masz rację. dodam tylko, że nie chodzę w jakiejś bazarowej tandecie - tylko po prostu w dobrych butach BEZ znaczka. moje halówki (już roczek na karku mają) trzymają się świetnie, a tylko w jednym miejscu materiał nie wytrzymał presji i musiałem interweniować igłą i nitką ;)
a co do rozmiarów - JA na szczęście problemów nie mam. braki rozmiarowe mają tylko markowe sklepy - ''podróbki'' BEZ znaczków występują we wszystkich wariantach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 19:07, Azrathel napisał:

rzeczywiście, co do jakości wykonania masz rację. dodam tylko, że nie chodzę w jakiejś bazarowej
tandecie - tylko po prostu w dobrych butach BEZ znaczka. moje halówki (już roczek na karku
mają) trzymają się świetnie, a tylko w jednym miejscu materiał nie wytrzymał presji i musiałem
interweniować igłą i nitką ;)
a co do rozmiarów - JA na szczęście problemów nie mam. braki rozmiarowe mają tylko markowe
sklepy - ''podróbki'' BEZ znaczków występują we wszystkich wariantach :P

Hehe. No wiele zależy od tego jak szybko niszczysz obuwie i je eksploatujesz. A tak jeszcze zapytam na uboczu. To ile masz wzrostu jeśli 46-tki nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2007 o 19:10, HiroshiTakubo napisał:

Hehe. No wiele zależy od tego jak szybko niszczysz obuwie i je eksploatujesz. A tak jeszcze
zapytam na uboczu. To ile masz wzrostu jeśli 46-tki nosisz?


noszę w porywach nawet do 47 przy wzroście 186.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to moje buty i muszę przyznać, że bardzo wygodne. Pierwsze do koszykówki (a gram dość często), a drugie do biegania (trzeba pracować nad formą). Tylko zdjęcia nie za duże, bo nie mam aparatu, a w necie nie znalazłem większych.
Azrathel------> nosisz taki sam rozmiar buta jak ja, tylko u mnie wzrost to 189 cm.

20070513203140

20070513203153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako iż na necie nie znalazłem swoich butów to wrzucam real fotki ;)
Moje Reeboki - nie rzucają się w oczy, ale moim zdaniem ładne i wygodne. Rozmiar 43

20070514091621

20070514091632

20070514091640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już chyba od 4 latach "latam" tylko i wyłącznie w TOTAL90 Nike :P
Już chyba ze 6 par miałem, te buty są tak wygodne że szok a i do wielu spodni całkiem nieźle pasują :)
Aktualnie biegam w tych z foto 1 :) Rozmiar 43

20070514094453

20070514094508

20070514094528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach