Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2009 o 20:34, HeyBabyGirl napisał:

Bo nie ma znaczka nike , adidas, ecco,salomon bądź converse ?
A co to ma za znaczenie czy z bazaru (made in china) czy ze świątyni galerianek ( made
in china ) ? Niektórych nie stać żeby płacić 30-40 % za znaczek pozornego "szpanu/lansu".


A czy ja napisałem gdzieś, że ci, którzy posiadają ograniczony budżet są gorsi? Nie. I nie chodzi mi o to, że nie posiadają znaczka nike czy innego (to akurat gra drugo, jak nie trzeciorzędną role), ale nie trafiają w moje gusta i postanowiłem się podzielić swoim zdaniem, że raczej but nie robi tzw. ''szału''. Ot, cała moja filozofia. Baldur zapytał się o dany but, ja mu odpowiedziałem co o nim myślę i znikąd nie rozumiem Twojego oburzenia.

Outstaller@


Jeżeli mi się coś nie podoba to po prostu o tym mówię. I to, że są obciachowe jest tylko moim zdaniem. Sam podobnego nigdy bym nie włożył. A w koszykówkę, owszem, grałem, gram i grać będę, bo sport sam w sobie daje mi masę frajdy i jeżeli chodzi o tego rodzaju buty do biegania po korcie to jak najbardziej, nijak w codziennym życiu u mnie roli nie znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że nie każdy ma fundusze, aby mieć oddzielne buty do uprawianego sportu, oddzielnie do spacerów i oddzielnie do uczestnictwa na Mszy św.
Swoją drogą ciekawe, buty Ci się nie podobają, a na yyy... korcie (swoją drogą mi wmawiano, że to boisko, a nie kort...) są jak najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 20:53, Outstaller napisał:

Zauważ, że nie każdy ma fundusze, aby mieć oddzielne buty do uprawianego sportu, oddzielnie
do spacerów i oddzielnie do uczestnictwa na Mszy św.

Ale oso hosi? Przedstaw mi moją wypowiedź, gdzie napisałem, że każdy powinien mieć osobną parę butów/ciuchów/okularów do różnych czynności. Jeżeli już, to jest podział na buty sportowe i buty do chodzenia na co dzień. Nie w mówisz mi chyba, że w butach w jakich biegasz po mieście również grasz na boisku?

Dnia 17.12.2009 o 20:53, Outstaller napisał:

Swoją drogą ciekawe, buty Ci się nie podobają, a na yyy... korcie (swoją drogą mi wmawiano,
że to boisko, a nie kort...) są jak najbardziej?

Nie podobają mi się jako buty do chodzenia na co dzień. Zdaje sobie sprawę, że są to buty specjalnie przystosowane do kosza i właśnie dlatego kupowanie ich w takim celu jest rozsądne. Jeżeli chodzi o ''betonowe boisko'' można je również nazwać kortem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam czerwonych, młodzieżowych butów na zimę. Jak znajdę to będzie jakiś cud. Śniegu już tyle a ja zapieprzam w takich butach halowych Umbro. Masakra. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 21:00, Qbasmok napisał:

/jeżeli chodzi o tego rodzaju buty do biegania po korcie to jak najbardziej, nijak w codziennym życiu u mnie roli nie znajdą./


Można wywnioskować, że buty posegregowałeś, te w kategorii "Sport i rekreacja".
Tak, biegam po boisku w Adidas Puntero 3, chodzę po mieście w Adidas Puntero 3, tych samych, oczywiście, o ile są czyste i nieprzepocone.

EDIT: Swoją drogą, skoro jesteśmy przy kwestii wyboru butów, co sądzicie o tych, do grania w kosza:
http://www.new-shoes.nazwa.pl/1389/Obraz%20005.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinny się trzymać ;) Swoją drogą mnie też niedługo czeka wybór butów do kosza bo aktualne już powoli się rozpadają choć muszę przyznać że bardzo jestem z nich zadowolony no ale mówimy o Twoich zapewne przyszłych butach a nie o moich ;) To że ładnie wyglądają to już nie trzeba mówić ale co warta uwagi to sądze że będą wygodne do grania właśnie, sam mam właśnie podobne i niepowinno być problemu (ten sam design czy jakoś tak:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Swoją drogą, skoro jesteśmy przy kwestii wyboru butów, co sądzicie o tych, do grania w kosza...
Z mojej wiedzy to co do butów do kosza najlepsze są reeboki. Najlepiej było pójść do sklepu i zobaczyć, czy wygodne no i jak będą wygodne tzn. Twoja noga będzie je akceptowała to kupić, bo raczej co do jakości i innych rzeczy to wiadomo, że stoją na wysokim poziomie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem reeboki, długo się trzymały ale brat mi przywiózł Nike Kobe Zoom IV. To jest bajer, gra się w nich genialnie, dobrze się nogi trzymają, świetne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 20:10, Tyler_D napisał:

> Co sądzicie o tych butach?
Strasznie fikuśne i moim zdaniem zwyczajnie brzydkie.

No widzisz, mnie zaś podobają się nieziemsko, tylko ta nieszczęsna cena. Ale czy ja wiem, czy one takie fikuśne? Po prostu skórzany trampek na zimę, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam kumplowi pewnych butów,które widzieliśmy w sklepie,ale nie zapamiętałem modelu xd
To byly (chyba) Reeboki,wysokie,czerwone ze złotymi wstawkami, takie baaardzo ziomalskie ;d
Jesli ktos wie co to za buty,to prosze o odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co myslicie o takim czyms, poza tym, ze dresiarskie? mnie sie sstrasznie podobaja i predzej czy pozniej sie w takie zaopatrze ;]

20100103163509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 16:35, Zauri napisał:

co myslicie o takim czyms, poza tym, ze dresiarskie? mnie sie sstrasznie podobaja i predzej
czy pozniej sie w takie zaopatrze ;]

Mój kumpel ma takie i wyglądają świetnie ;] Sam bym takie chciał, jak się w takie zaopatrzysz, podaj średnią cenę, jeśli mógłbyś oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 16:24, Wujek-Alfred napisał:

Dobra ja się pochwala swoimi. Tyle czasy szukałem jakiś fajnych butów, aż znalazłem te


Zarypiste buciki- sam mam takie, niesamowicie wygodne i naprawdę wyjątkowo solidne !

A takie oto sobie ostatnio sprawiłem na wiosne/lato:

20100103170121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak oglądałem ostatnio buty męskie i stwierdziłem, że im bardziej firmowe (zwłaszcza Adidas i Nike), tym są brzydsze. Imho.

A ja ostatnio (2-3 miesiące temu) zakupiłem sobie takie oto glany:

20100103170947

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach