Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2010 o 17:46, Net_com napisał:

Te zielone całkiem niezłe , te białe mi się nie podobają ...


nikomu z moich znajomych się nie podobają, no może jednemu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie się założyć, że jest wiele butów, które są równie wygodnie, za naprawdę normalną cenę. Swoją drogą to NIKEID jest śmieszne. Nie zależnie czy podaje w dolcach czy w euro, cena nie ulega zmianie. Brak przelicznika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 19:59, necron1501 napisał:

Jestem w stanie się założyć, że jest wiele butów, które są równie wygodnie, za naprawdę
normalną cenę. Swoją drogą to NIKEID jest śmieszne. Nie zależnie czy podaje w dolcach
czy w euro, cena nie ulega zmianie. Brak przelicznika :D


A co ja mam powiedzieć - u mnie to cudo wcale nie działa (ewentualnie nie potrafię obsłużyć tego wynalazku ;P). Choć może to i lepiej... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę. Gdzieś pisałem, że kupiłem najki, ale nie jaki model ^^.
Nike Twilight całkiem miłe buciszki ^^.

20100409235424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 23:50, necron1501 napisał:

Masz na myśli NIKEID czy Airmaxy? xD


NikeID. Zresztą Airmaxy też - absolutnie nie trafiają do mnie te buty (jak zresztą 95% pokazywanych tutaj :P), jakkolwiek wygodne by nie były nie kupiłbym ich za tą cenę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 19:59, necron1501 napisał:

Jestem w stanie się założyć, że jest wiele butów, które są równie wygodnie, za naprawdę
normalną cenę. Swoją drogą to NIKEID jest śmieszne. Nie zależnie czy podaje w dolcach
czy w euro, cena nie ulega zmianie. Brak przelicznika :D


No i co z tego?
Buty są wypas...dobiegają LACOSTE co jest moja ulubioną marką...
Za wygode marke i prestiż sie płaci...nie masz hajsu lataj w "chińczykach"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prestiż? Jaki jest prestiż z kiepsko wyglądających butów? Wyglądają tandetnie. Wygodę naprawdę o wiele taniej i szybciej można znaleźć, zapewniam cię.

@rob006

Nie wiem czemu ci nie działa. Może odnów flash-Adobe? Co do Air maxów to się z tobą zgadzam :D A jakie buty wolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 16:22, necron1501 napisał:

:D A jakie buty wolisz?


Praktyczne, solidne, wygodne, nierzucające się w oczy, bez pstrokatych wzorków i gigantycznych znaków firmowych, żeby każdy na ulicy zobaczył jaki jestem elo elo. :D Zwykle preferuję czarne adidasy, najlepiej skórzane. Nie trawię butów białych, błyszczących, kolorowych i przypominających damskie obuwie. ;] Zdjęcia moich obecnych butów nie wrzucę, bo nie chce mi się szukać :P

A na nikeid nie zależy mi szczególnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie się podoba biel, najlepiej z czarnym. Oczywiście praktyczność,wygodność i jakość to podstawa :D

A pstrokate kolory zależą od tego jakby się komponowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 16:08, necron1501 napisał:

A mi właśnie się podoba biel, najlepiej z czarnym. Oczywiście praktyczność,wygodność
i jakość to podstawa :D


Ale białe buty są właśnie mało praktyczne, dlatego ich nie lubię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lubię je łączyć z czarnym :D Czarny bliżej ziemi, a im wyżej, tym więcej białego. Po drugie najlepiej skóra, lub coś podobnego, bo łatwiej się czyści niż zamsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę, że ktoś mi pomoże z moim małym problemem ;].
Chcę kupić sobie jakieś fajne i wygodne buty do chodzenia na co dzień, ale od przeglądania allegro i innych stron z butami mam mętlik w głowie i ogólne pomieszanie z poplątaniem. Szukam czegoś niezbyt krzykliwego, bez żadnych jaskrawych kolorów w cenie do 250- max.300 zł, firma nie ma znaczenia.
To jak ? Ktoś coś poleci ? :)

A i jeszcze koniecznie za kostkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 19:14, drblaze napisał:

A i jeszcze koniecznie za kostkę.

Niekoniecznie za kostke, mniej więcej na wysokości kostki : Nike Finstar mid. Megawygodne! Przerobiłem spooro kim w nich, wyglądają nadal znakomicie mimo, że nigdy nie czyściłem.
http://www.megabuty.pl/product-pol-1351-Nike-Fin-Star-Mid-Leather.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 16:12, Marked_One napisał:

> Jestem w stanie się założyć, że jest wiele butów, które są równie wygodnie, za naprawdę

> normalną cenę. Swoją drogą to NIKEID jest śmieszne. Nie zależnie czy podaje w dolcach

> czy w euro, cena nie ulega zmianie. Brak przelicznika :D

No i co z tego?
Buty są wypas...dobiegają LACOSTE co jest moja ulubioną marką...
Za wygode marke i prestiż sie płaci...nie masz hajsu lataj w "chińczykach"...


A ty co bananowcu moze ktos poprostu nie ma kasy albo troche zdrowego rozsądku zeby nie kupywac bytow po 400zł i placic za jak ty to powiedziales prestiz i wygode pewnie nie palacisz ty tylko twoi rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2010 o 19:41, bartog123 napisał:

Niekoniecznie za kostke, mniej więcej na wysokości kostki : Nike Finstar mid. Megawygodne!
Przerobiłem spooro kim w nich, wyglądają nadal znakomicie mimo, że nigdy nie czyściłem.

http://www.megabuty.pl/product-pol-1351-Nike-Fin-Star-Mid-Leather.html


O tak, to zdecydowanie coś dla mnie :]. Rozejrzę się teraz w sklepach w okolicy czy jest ten model, jeśli nie to trzeba będzie z neta brać ;/.
Wielkie dzięki za szybką pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach