Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2010 o 01:04, sirufok1987 napisał:

A ja ostatnio kupiłem coś takiego, tylko że z bordową łyżwą:

Jeszcze za to dałeś pieniądze? To Nike powinno Ci oddać pieniądze, za to, że nosisz ich logo jako reklamę.

@vip_konius --> Ja to w tym na ulicę bym nie wyszedł, nie to, że pedalskie, tylko takie pstrokate to to. Oczoje*ność FTW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 17:29, vip_konius napisał:

zawsze mialem najwiekszy problem z wyborem butow
dzis wszedlem na allegro i po okolo minucie takie cos zobaczylem http://www.allegro.pl/item1052435811_adidas_instinct_ii_low_nba_rozm_43_1_3.html
odrazu kupilem xD pierwszy raz tak szybko zdecydowalem sie na obowie
co o nich sadzicie?



Kurczę gdybym miał teraz 180zł na buty to na pewno bym też sobie takie sprawił. Są świetne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 17:56, Graszcz napisał:

mój najnowszy nabytek. 15 zł w sklepie ambra. drżyjcie, biedaczkowe conversy


dobre, ale brałbym czerwone i wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 18:08, edsonpele napisał:

> mój najnowszy nabytek. 15 zł w sklepie ambra. drżyjcie, biedaczkowe conversy
Uuu, przepłaciłeś. Chociaż takie buty są warte tej ceny. ;)


No, wytrzymują całe 2 tygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamówiłem sobie kolejną parę butów Adio. Wcześniej miałem model Miles i jestem nimi zachwycony. Rzecz w tym, że we wszystkich butach jakie miałem w ciągu ostatnich 2 lat przecierała mi się podeszwa na pięcie (btw, wie ktoś dlaczego tylko tam?), a w Adio nie. Wiecie czy wszystkie buty tej firmy mają tak wytrzymałe podeszwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie słabe kolorystycznie, zupełnie mi się nie podobają pod tym względem a najbardziej przeszkadzają mi te najkowskie logosy po boku i z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 18:50, sliski_wojtas napisał:

Co powiecie o tych Najkach ? Mi się podobają, dlatego chcę zakupić !


a ja powiem, że kolorystyka całkiem fajna, nie walą po oczach :)
do szarych, spokojnych ubrań jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 19:41, bartog123 napisał:

> Co powiecie o tych Najkach ? Mi się podobają, dlatego chcę zakupić !
> http://allegro.pl/item1059798693_nike_air_zoom_oncore_6_0_313661008_distance.html

Nice, ale to kawał kapcia, osobiście uważam, że na lato troche szkoda takie coś pocić
:)

No właśnie i tu jest problem jak będzie taka parówa na zewnątrz to nie wiem jak wytrzymam. Rok temu miałem też Nike 6.0 z seledynową Najk''ą, ale jakoś dałem radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 20:44, sliski_wojtas napisał:

No właśnie i tu jest problem jak będzie taka parówa na zewnątrz to nie wiem jak wytrzymam.
Rok temu miałem też Nike 6.0 z seledynową Najk''ą, ale jakoś dałem radę.

Ale wyjdziesz gdzieś na plaże piach się nasypie, albo napadnie Cie jakaś niemiłosierna burza czy jakieś inne utrudnienia, i but śmierdzi niemiłosiernie jeśli był spocony. Dlatego proponuje na lato jakieś lekkie buty np. Nike Finstar mid, czy jakieś tego typu. Pokonałem w nich naprawde sporo km(luźno licząc ok.250, mam je ponad rok, poza małym pęknięciem nie moge się do niczego przyczepić, nawet za bardzo nie walą :ASDF. But naprawde zarypisty, ale niestety jedno powiem: bardzo drogo kupiłem, ale lansik nadal jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach