Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2010 o 20:54, bartog123 napisał:

> No właśnie i tu jest problem jak będzie taka parówa na zewnątrz to nie wiem jak
wytrzymam.
> Rok temu miałem też Nike 6.0 z seledynową Najk''ą, ale jakoś dałem radę.
Ale wyjdziesz gdzieś na plaże piach się nasypie, albo napadnie Cie jakaś niemiłosierna
burza czy jakieś inne utrudnienia, i but śmierdzi niemiłosiernie jeśli był spocony. Dlatego
proponuje na lato jakieś lekkie buty np. Nike Finstar mid, czy jakieś tego typu. Pokonałem
w nich naprawde sporo km(luźno licząc ok.250, mam je ponad rok, poza małym pęknięciem
nie moge się do niczego przyczepić, nawet za bardzo nie walą :ASDF. But naprawde zarypisty,
ale niestety jedno powiem: bardzo drogo kupiłem, ale lansik nadal jest.


Hmm fajne, dobra zastanowię się i najwyżej wkleję zdjęcia "mojego wyboru " ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 18:50, sliski_wojtas napisał:

Co powiecie o tych Najkach ? Mi się podobają, dlatego chcę zakupić !

Te buty nie mają podeszwy... :-)
Ale co powiem? Logo Najki, co już je kompletnie dyskwalifikuje z bycia fajnymi butami, poza tym, brzydka kolorystyka, skejtowskie (czyt. pedalskie, lub jak kto woli: dla zniewieściałych facetów), grube jak zimowe.
Ale to moje zdanie. Wybierzesz co chcesz.

BTW czy wy wszyscy (prawie) na prawdę lecicie na te znaczki Nike? Co to, szpan jakiś czy co? Założę sie, że gdyby były buty identyczne tylko z innymi znakami, jeden Nike, a drugi taki zwykły i nawet jeśli te z logiem Nike byłyby brzydsze to i tak byście je wybrali. To jest dla mnie chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 22:14, Markush napisał:

Ale co powiem? Logo Najki, co już je kompletnie dyskwalifikuje z bycia fajnymi butami,
poza tym, brzydka kolorystyka, skejtowskie (czyt. pedalskie, lub jak kto woli: dla zniewieściałych
facetów)


HAHHAHAHA, żaden szanujący się skejt nie założył by takich butów specjalisto. A poza tym nie wiem co masz do skejtów. Porównanie Skejtowsie = Pedalskie jest co najmniej nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do skejtów nic nie mam, ale takie buty, pierwsze skojarzenie - skejt. Nie mam pojęcia w czym chodzi szanujacy się skejt, bo szczerze mówiąc nic mnie to nie obchodzi. Ale takie buty są IMO pedalskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 22:34, Markush napisał:

Do skejtów nic nie mam, ale takie buty, pierwsze skojarzenie - skejt. Nie mam pojęcia
w czym chodzi szanujacy się skejt, bo szczerze mówiąc nic mnie to nie obchodzi. Ale takie
buty są IMO pedalskie.


Następny hejter. Jak jesteś takim kozakiem w internecie to sobie nim bądź. Jakbyś powiedział jakiemuś ziomkowi "skejtowi", że to jest pedalskie to by Cię wyśmiali, albo w najlepszym wypadku przekopali. Mogę się założyć, że byś tak nie zrobił.Grzeje mnie zdanie innych, jakbym się przejmował każdą popierdółką to bałbym się wyjść z domu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 22:34, Markush napisał:

Do skejtów nic nie mam, ale takie buty, pierwsze skojarzenie - skejt. Nie mam pojęcia
w czym chodzi szanujacy się skejt, bo szczerze mówiąc nic mnie to nie obchodzi. Ale takie
buty są IMO pedalskie.

Pedalskie buty to baletki, sandały, japonki. I skończ, bo to żałosne. Co do "normalnego" znaczka? Czyli jaki? Co ma znak nike do fajnego buta? IMO ich wyrób jest bardzo dobrej jakości, zawsze kupując Nike nigdy nie kupiłem bubla. Ale co tam, glany FTW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh jak ja kocham takich ludzi jak wojtas, każdy ma tą samą gadkę. Kurde, jak ja uwielbiam internet. :)
Najpierw się pyta o zdanie, ja grzecznie odpowiadam i jeszcze ma taki pretensje i mówi, że co go to obchodzi.
I jeszcze ciągle z tym kozaczeniem, kurde ludzie mamy wolność słowa (co jest moim zdaniem beznadziejną sprawą, ale jest to trza korzystać), a co ważniejsze to jest forum do cholery, to jest po to, żeby wyrażać swoje zdanie.

A co do tych Najkaczy to tak, zgadzam się buty robią porządne (zbierają za to kupę forsy, a tym co je robią po 50 centów, ale to osobny temat), ale większość ludzi kupuje je nie dlatego, ze są porządne, ale dlatego, ze mają łyżwę. Jest wiele firm, które robią porządniejsze buty, a nie chwalą się tak mocno, ze to ich. Więc to nie ejst żadne wytłumaczenie. No, ale tak, przecież szpan na dzielni się tylko liczy.
A co ma znak Nike do fajnego buta? IMO to, że żałosnym jest takie dowartościowywanie się jednym głupim krzywym znakiem.

A i wiem, że takie gadanie jest żałosne, ale ja uwielbiam patrzeć jak później wszyscy się tak pienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2010 o 22:14, Markush napisał:

BTW czy wy wszyscy (prawie) na prawdę lecicie na te znaczki Nike? Co to, szpan jakiś
czy co? Założę sie, że gdyby były buty identyczne tylko z innymi znakami, jeden Nike,
a drugi taki zwykły i nawet jeśli te z logiem Nike byłyby brzydsze to i tak byście je
wybrali. To jest dla mnie chore...


lololol, powiedział fanboj Apple''a xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stonowane kolory i generalnie spoko (zwłaszcza że to Tobie mają się podobać), chociaż z przynajmniej trzech powodów sam raczej dałbym sobie po łapie. :)

->Markush
Ja pierdykam, Ty naprawdę wierzysz że robisz się fajniejszy powtarzając brednie i kwitując tym błazeńskim tekstem w co drugiej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 13:14, Daelor napisał:

lololol, powiedział fanboj Apple''a xD

Nie jestem fanboyem Apple''a... Ja tylko bardzo lubię iPhone''y i iPody. I nie ma to nic wspólnego z nagryzionym jabłuszkiem.

@up --> Nie, nie myślę tak, po prostu mam świetną zabawę pisząc takie głupoty. :)
Dobra, ale już przestanę, bo juz skończyły mi sie tematy... Już się ogarniam i będę pisał konstruktywne (co kolwiek to słowo oznacza, ale pewnie coś dobrego) posty. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>skejtowskie (czyt. pedalskie, lub jak kto woli: dla zniewieściałych

Dnia 07.06.2010 o 22:14, Markush napisał:

facetów)

Jeśli mi napiszesz co w tym buciwie jest pedalskie to jesteś pR0. Interesuje mnie to ... RLY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 22:54, bartog123 napisał:

Pedalskie buty to baletki, sandały, japonki.

Baletki u faceta? To chyba tylko w teatrze na jakimś przedstawieniu i tym podobnych no bo przecież nie na ulicy więc WTF? Sandały? Lol? Następny co prawi ''mądrości''? Japonki? Kiedy ostatnio widziałeś jakiegoś faceta w japonkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 16:06, Tyler_D napisał:

Kiedy ostatnio widziałeś jakiegoś faceta w japonkach?


Jedź nad morze za 2-3 miesiące : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No serio serio ... bo przez ostatnich kilka lat widziałem ich maksymalnie kilku czy to w swoim mieście czy poza.

Arkads -> byłem nad morzem i też ich zbyt wielu nie widziałem, tam gdzie byłem ludzie w okolicach plaży chodzili albo boso albo w typowych laczach a'la klasyczna Kubota. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 16:17, Tyler_D napisał:

No serio serio ... bo przez ostatnich kilka lat widziałem ich maksymalnie kilku czy to
w swoim mieście czy poza.


No to mało widziałeś - mieszkam w akademiku i po kampusie często kręcą się faceci w japonkach, że o samym akademiku nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 16:17, Tyler_D napisał:

No serio serio ... bo przez ostatnich kilka lat widziałem ich maksymalnie kilku czy to
w swoim mieście czy poza.


To gdzie ty żyjesz? Japonki to był hit sezonu wśród panów. Niestety pewnie teraz też będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sandały, japonki.

Nie zgodzę się. Nie wyobrażam sobie chodzić w pełnych butach po piachu, albo gdzieś gdzie temperatury są wyższe niż w Polsce. Japonki pedalskie? To co, japończycy to pedały? samuraje? Ogarnij słowo.

@ sliski_wojtas

Buty fajne, choć kolorystyka pada, poszukaj innych. Moze w nich być gorąco na lato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach