Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Piękne chwile waszego życia.

61 postów w tym temacie

Jeżeli macie jakieś zdjęcia ze szczegulnych okazji osiągnięc lub przeżyc to wklejajcie je tutaj i opisujcie .
Jezeli nie macie zdjęc to możecie tylko opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 21:03, kNOT napisał:

Nie zakłada się wątków, gdy nie ma się niczego do napisania, szczególnie na tym forum,
nieprawdaż?


Przepraszam ja dodam swoje zdjęcie dopiero pod koniec tego tygodnia koło czwartku bo narazie jest u fotografa
tylko mi nie zamykaj tematu szanowny moderatorze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 21:09, kNOT napisał:

Wystarczyło "dopiero pod koniec tego tygodnia koło czwartku" założyć wątek...


Jeszcze raz sory a aby nie marnować tego posta podam taką chwilę.

Zaliczyłem najlepiej z calej szkoły test zawodowy w zawodzie sprzedawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 21:01, Lumbago napisał:

Jeżeli macie jakieś zdjęcia ze szczegulnych okazji osiągnięc lub przeżyc to wklejajcie je tutaj
i opisujcie .
Jezeli nie macie zdjęc to możecie tylko opisać.


Hmm ciekawy wątek, ale trudne pytanie. Sądzę, że najlepsze chwile dopiero przede mną, a z tych co były dotych czas to wiele takich i wybrać się nie da. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną z najpiekniejszych chwil mojego życia był moment, w którym zostały wypowiedziane trzy słowa: "Gratuluje, zdał pan". Powiedział je kilka lat temu egzaminator na prawo jazdy. Zaliczyłem za pierwszym razem. Hehe jakaż była radość, mało kto zaliczał za pierwszym podejściem. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ahhh, wypady z kumplami na jacht, działki i nad morze. To było coś nie do opisania. I ciągle jest w zasadzie. Morze, plaża, znajomi, browarki i karaoke! To jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę krótko , o tych , które pamiętam aktualnie:

Kolejność przypadkowa:

1. Dzień , w którym zacząłem grać w WoWa;p
2. Mikołajki gdy miałem 7 lat i dostałem swoją pierwszą grę.
3. Koncert z orkiestrą symfoniczną, po tym jak skończyłem grać wszystkie osoby w tetrze , w którym grałem a było ich sporo dały mi owacje na stojąco.

Nadal sądzę , ze najlepsze jescze przede mną. Każdy dzień może być tym najlepszym , zwłaszcze jeśli jest się zakochanym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, narazie najszczęśliwszym był ten dzień, w którym się dziewczyny spytałem czy chciałaby ze mną chodzić. Przeżyłem lekki szok gdy się zgodziła :) Po 3 latach się w końcu odważyłem i udało mi się :)

Szkoda tylko, że się juz to skończyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy przezywalem najpiekniejsze chwile mojego dotychczasowego zycia, ostatnia rzecza, o ktorej myslalem bylo robienie zdjec :-)

@upiordliwy: na jakim instrumencie grasz?

Jednym z najwspanialszych (czyli tych, ktore najchetniej wspominam) momentow mojego zycia byla chwila, w ktorej skonczylem pisac fuge na orkiestre smyczkowa. Frajda z tworczosci potrafi byc niesamowita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją najpiękniejszą chwilą jest dowiedzienie się w wieku ok. 7 lat , że jest takie coś jak komputer :). Nie wiem co bym robiła w wolnym czasie gdyby go nie było ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe tez pamiętam tę chwilę.
A wiesz co byś robiła? Miała spokój. Bo komputer to urządzenie do rozwiązywania problemów, których by się nie miało nie mając komputera. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować