Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

I kto to mówi – konkurs Telepizzy i CD Projektu!

185 postów w tym temacie

To jest konkurs po prostu dla graczy maniaków co już chyba nic innego nie robią tylko grają i pamiętają dialogi głównych bohaterów. Eh, niestety ja sie w tym konkursie nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę na zwrócenie uwagi na jeden fakt. Konkurs trwa do 15 czerwca. Dlaczego?

Na pewno nie dlatego, że na znalezienie odpowiedzi na wszystkie pytania wystarczy pół godziny. ;)

Tak jak pisałem - ktoś kojarzy cytat - brawo, odpowiada, punkt dla niego. Nie kojarzy - otwiera podpowiedź i kombinuje. :) Proste. Ale w pół godziny trudno.

Trzeba się trochę wysilić.

No ale cóż.

52 pizze to... dużo pizzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 18:40, Night Elf napisał:

Swietnie, CDP na polu walki uzaleznieniem od kompa i otyloscia tylko popycha innych do jeszcze
bardziej siedzacego trybu zycia...

:P



Co prawda to prawda. Nie jeden lekarz gdyby spojrzał na taki konkurs bardzo by się zniesmaczył i zaniepokoił. Ale, że tu lekarzy nie ma (chyba) to......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak beda dwie osoby z najwyzsza i taka sama ilosciom punktow To ktora dostanie glowna nagrode? Wtedy liczy sie czas czy losowanie? (jestem za losowaniem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 18:41, Domek napisał:

>..............


Tak tylko, że w przypadku gdy 10 osób zdobędzie max liczbę punktów będzie brany zapewne pod uwagę czas nadejścia odpowiedzi, a co za tym idzie trzeba jak najszybciej.
Oj coś czuję, że jak ze 2-3 osoby udzielą poprawnej odpowiedzi na wszystkie pytania to będzie dobrze.
Lepiej w sumie dla nich...mniejsza konkurencja.
Oby więcej konkursów tylko nie z takim poziomem trudności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 18:42, Qbczyk napisał:

jak beda dwie osoby z najwyzsza i taka sama ilosciom punktow To ktora dostanie glowna nagrode?
Wtedy liczy sie czas czy losowanie? (jestem za losowaniem :P)


W takim wypadku liczy się kolejność zgłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wygram tych pizz bo chętnie bym Cię zaprosił na jedną (albo więcej) :) Oczywiście inni też byli by mile widziani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie - czy, w razie wygranej, można te pizze zamówić wszystkie na raz, czy też trzeba koniecznie brać jedną co tydzień? Bo taka bateria to genialna sprawa w przypadku jakiejś imprezy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre są banalnie proste (1, 2, 8), a inne piekielnie trudne. Ale pojęcie poziomu trudności jest względne, głównym problemem jest, że raczej nie we wszystkie gry, o które tutaj chodzi grałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze jak przeczytalem ze maja byc cytaty z gier to myslelm ze beda latwiejsze, np. "Shake it, baby", "War, war never changes" czy "Hola wedrowcze, zatrzymaj sie gdy Cie wola starzec" :)

Teraz to jedynie licze ze mozna znalesc odpowiedz nie grajac w dana gre (bo juz wiem ze w sporo z nich nie gralem :)

PS. Czy jesli bedzie kilka osob z taka sama ilosc punktow to bedzie losowanie posrod nich czy tak jak zwykle kto pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły hardkor, te podpowiedzi tylko pogmatwały sprawę ;) .

Pytania zdecydowanie b. trudne, nie widzę dla siebie jakichś szans :( . No, ale mamy na to ponad miesiąc, może się coś wykombinuje? Sol stwierdziła, że możliwa jest praca zbiorowa (podzielimy się kuponami :P ), więc... ;>

PS Czy jeśli ktoś w danym tygodniu nie wykorzysta kuponu-ten przepada? Czy też nie, i można go sobie ładnie wykorzystać w tygodniu następnym, tak by w sumie przypadły nam w udziale 52 pizze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O zesz ... Ty... Twoja poczochrana!! Konkurs masakra ;). Nie dla mnie - ani mi sie myslec chce, ani mam jakiekolwiek przeczucie o JAKIE gry moze chodzic. No moze cos kojarzy z pytaniem numer piec. Ale jeden punkt to za malo by myslec o wygranej ;).

PS. Konkurs swietny musze przyznac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 18:47, lampak napisał:

Niektóre są banalnie proste (1, 2, 8), a inne piekielnie trudne.


7 jest tez banalne, chociaz na pewno nie grales ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować