Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

I kto to mówi – konkurs Telepizzy i CD Projektu!

185 postów w tym temacie

"Hola wedrowcze, zatrzymaj sie gdy Cie wola starzec"

Ha! to ten gostek z Baldur''s Gate 2, którego zawsze chciałem zabić, ale nim wyciągnąłem miecz z pochwy zawsze znikał. Łezka w oku mi się zakręciła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, 7 jest banalna :) Najbardziej znany błąd tłumaczeniowy (mowa o wersji angielskiej) jeżeli chodzi o gry komputerowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konkurs bardzo trudny - cos ostatnio sporo takich na gram.pl (patrz fajny konkurs - fajna cena)

To kto mi pomoże :D ?

pozdrawiam - gogowitczak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs strasznie trudny, ale chyba warto dla tych pizz sie wysilić :] I jeszcze ponad miesiąc na to... ale jak na razie odgadłem jeden cytat, tzn. myślę, że odgadłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko: czy promocja obejmuje Łódź bo o ile dobrze pamiętam to na kuponach promocyjnych z telepizzy zawsze pisało, że można je wykorzystać wszędzie oprócz właśnie Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 Bardzo proste, wystarczy umieć "operować" językiem angielskim... aczkolwiek przy 4 zupełnie padłem, bo coś nie chcę pobierać (FTP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:07, patrYX93 napisał:

7 Bardzo proste, wystarczy umieć "operować" językiem angielskim... aczkolwiek przy 4 zupełnie
padłem, bo coś nie chcę pobierać (FTP)


Baldurs Gate 1??
Reszty wogóle nie kojarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez kitu, trudne ;). Ale to dobrze, ze są trudne i zwycięzcy zasłużą na wygraną i nie ma żadnych głupich losowań czy kolejności odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A spróbuję, dlaczego nie ? :P Choć pewnie dla samej zabawy, bo nic nie wygram, raczej ;-) (chociaż kto wie ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie chce mi się nawet zastanawiać nad odpowiedziami, w końcu się udało zrzucić kilka zbędnych kilogramów, a teraz mam się męczyć z pytaniami, aby znów nadrobić stratę :P chociaż konkurs w sumie fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować