Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

I kto to mówi – konkurs Telepizzy i CD Projektu!

185 postów w tym temacie

Trochę dziwny ten konkurs ale co tam:) Ciekawe czy będą jacyś chętni, ja tam osobiście dam sobie spokój. Stopień trudności jednak zbyt wysoki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs trudny... aż za bardzo. :) Jednak wspólnymi siłami powinno się udać. :) Dobrze, że termin nadsyłania odpowiedzi jest do 15 czerwca. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesada...

Przejżałem wszystkie pytania i nie kojarzę ani jednego cytatu.

Podpowiedzi są wręcz idiotyczne... Możliwe, że pomogą jakiemuś super maniakowi, który kojarzy każdy tytuł i każdy dialog ale napewno nie skorzysta z nich 99% użytkowników.

BTW:

Pizza w Telepizzy jest droga i ma mało składników. Jeśli o mnie chodzi to wolałbym chociaż coś z McDonald''a albo KFC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arghhh tylko dlaczego Telepizza... ostatnio jak zamówiłem coś tam dostałem w połowie niedopieczone ciasto z ilością składników która byłaby marna nawet na pizzy marki Lider Szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhmn............nic tylko załatwić sobie czas na odchudzanie( po mega growo-pizzowej sesyjce trwającej z przerwami na sen). LoL, lepiej w kosza czasem pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daremny jest ten konkurs, tak samo jak i nagroda...
Uważam, że serwisy powinno się pociągać do odpowiedzialności za promowanie niezdrowego stylu życia...
Mogliście jeszcze zapas papierosów dodać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2007 o 20:56, greg_f napisał:

Mogliście jeszcze zapas papierosów dodać...


Nie głupi pomysł. I krate browara mogli by jeszcze dawać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buehehe 8 jest prosciutkie:) ale pewnie malo kto bedzie wiedzial :P no może kNOT :) pozdro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajajaj trudne to, chyab tylko dla maniaków. Podpowiedzi nei patrzyłem bo pewnei punkty ubywają wtedy. Znam tylko 7, IMO najleiej by było gdyby cytaty były w oryginale, czyli prawdopodobnie en english, byłoby lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzicie, takie trudne, a to dopiero pierwszy etap.

I kto to mówi?
Etap 1: 8 maja 2007, 00:00 - 15 czerwca 2007, 23:59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny konkurs. Bardzo fajna nagroda. Ale w moim mieście nie ma Telepizzy. :/ No chyba, że będą skłonni paredziesiąt kilometrów wieść mi pizze. No ale fakt, że ciężko będzie mi wykożystać nagrodę w ironiczny sposób zwiększa moją szanse na wygranie. :] Jutro wyślę odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny konkurs, trochę czasu, może w przerwie pomiędzy poprawami ocen a kodzeniem uda się mi wreszcie wystartować sensownie w jakimś konkursie :)

A inicjatywa baardzo fajna, tylko... czemu nie Pizza Hut? :D Ale dobra, jakbym wygram, i tak bym nie narzekał tylko przerzucił się na rok na TelePizzę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować