Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

I kto to mówi – konkurs Telepizzy i CD Projektu!

185 postów w tym temacie

Konkurs naprawdę trudny, gram w gry od dawna, ale kilku cytatów naprawdę trudno było się domyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO forma konkursu ciekawsza niż nagroda, toteż chyba udziału nie wezmę :) Bez nadmiernego dociekania kojarzę tylko 5. na 100% (heh, znam ten tekst na pamięć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z zupełnie innej beczki. Otóż ciekawi mnie czy bierzecie na siebie współodpowiedzialność za zdrowie nastolatków, którzy siedząc przy komputerze długie godziny "nie mając czasu na zrobienie sobie jedzenia" będą objadać się pizzą? :D czemu nagrodą nie może być np. półroczny karnet na basen, czy rower?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 23:49, roos- napisał:

Gratulacje dla ekipy gramowej za konkurs ktorego nie da sie rozpieprzyc w kwadrans umiejac
obslugiwac googla.

Jak ktos naprawde potrafi obsługiwać google znajdzie odpowiedzi w godzine.
W sumie znam sześć cytatów. Pozostałe cztery są nie do odgadnięcia ;[

Cytaty numer 2,7,8,4 to banał. Każdy kto miał zaszczyt/czelność kiedykolwiek grać w jakąkolwiek gre powinien przynajmniej kojarzyć te 4 cytaty.
Jeżeli ich nie znacie- przykro mi, graczami nie jesteście ha ha HA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Zgłębiczart To samo moge powiedziec o cytacie 1 sama podpowiedz juz jest w sumie odpowiedzia kto to jest i w jakiej grze... "banał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz z deka :D
Oprocz obslugi googla wypada niezle znac jez. angielski, a do tego miec 20+ lat bo sporo pytan jest z klasyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować