Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podbij Japonię i zostań szogunem wraz z eXtra Klasyką neXt!

78 postów w tym temacie

jeśli będzie medieval 1 to biorę ;-) a nie wiecie kiedy nowe te tytuły trafią do sklepów ? Bo nigdzie tego nie wyczytałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 18:57, Artoor90 napisał:

jeśli będzie medieval 1 to biorę ;-) a nie wiecie kiedy nowe te tytuły trafią do sklepów ?
Bo nigdzie tego nie wyczytałem...

W maju, dokładnej daty na razie chyba nie ma...Grałem w Medievala i Rome, więc jeśli Shoguna kupię, to tylko jako ciekawostkę. Ale Stubbs the Zombie! Mmmm, to dopiero będzie..uczta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już chyba znalazłem zobaczyłem w sklepie gram.pl wysyłka od 24 maja więc chyba właśnie tego dnia trafi do sklepów :) szkoda że tak późno no ale cóż przynajmniej będzie więcej tytułów do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej poźno niż wcale - Shogun to gra już 7 letnia, więc już dawno winna być w EKN (popatrzcie na to - EE2 z 2005 roku już jest w EKN)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa!!! Pracownicy CDP! Muszę wiedzieć! Czy Medieval (pierwsza część) będzie w tym miesiącu dostępna w Extra Klasyce? Bo nie wiem czy kupować Shoguna. ;) (Żeby tylko mi ktoś odpowiedział...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, tylko kiedy premiera? I czy aby na pewno to działa pod XP, bo edycja zawierająca samą podstawkę od EA ma z tym co najmniej problemy (hardocore''owo się gra gdy wysypuje co 3-4 tury i działa jedynie automatyczne rozstrzygnięcie bitew - ale dałem radę z kampanią! ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie Shogun :) w sumie o wiele bardziej mi się chyba podabała ta gra niż Rome, który był bardziej widowiskowy, ale jakoś taki troszkę gorszy dla mnie, no to już się nie mogę doczekać, klan Shimizu już się zbroi na podbój Japonii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej podoba Medieval II - po pierwsze grafika: W szoginie i "medivalu" są bitmapy, a w rome byli kanciaści. Poza tym muzyka bardziej mi przypadła do gustu, niż w poprzednich częsciach, ale to swiadczy o tym , że Jeff van Dyck nabrał doświadczenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna niespodzianka może się skusze bo mam wszystkie Total Wary prócz dodatków do Roma które sobie odpuściłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie się zaopatrzeć, jak na razie jedyny pewnik z tego rzutu Extra Klasyki. Na Medievala pewnie przyjdzie nam jeszcze poczekać, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakiś Klasyk który mnie interesuje, powinien kupić Szoguna (choćby i z szacunku dla tej gry:). Tak trzymać, a dobrze na tym wszyscy wyjdziemy i CD-Project i gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować