Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z NCsoftu wieści garść

22 postów w tym temacie

Zaitsev

NCsoft to największy koreański wydawca gier MMO. Ma pod swoja opieką takie tytuły jak Guild Wars, Lineage, czy Lineage 2. Mając taką gromadkę dzieci, o zysk nie trudno, dlatego też firma z dumą opublikowała swoje wyniki finansowe z pierwszego kwartału 2007.

Przeczytaj cały tekst "Z NCsoftu wieści garść " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie. Ale szkoda że NCsoft nie wypuszcza MMO bez abonamentu. Życzę powodzenia firmię w dalczym rozwijaniu:D oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 10:08, Perszink napisał:

Fajnie, fajnie. Ale szkoda że NCsoft nie wypuszcza MMO bez abonamentu. Życzę powodzenia firmię
w dalczym rozwijaniu:D oby tak dalej


Może i GW nie jest typowym MMO ale jest bez abonamentu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na Aion''a czekam i czekam i sie doczekac nie moge...
mam nadzieje ze uda mi sie wkrecic w zamknieta bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się przyczynię do wzrostu przychodów firmy, tylko niech w sklepie uzupełnią braki Nightfalla :p
Nie żebym był upierdliwy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, hm. Ja mam nadzieję na GWEN w trzecim kwartale, najchętniej jeszcze w wakacje... "Przed Gwiazdką" to ja będę miał inne rzeczy na głowie, a miałem taką nadzieję, że sobie jeszcze zdążę pograć przed "szaleństwem maturalnym" (hasło jak z jakiegoś kolorwego pisemka :/ ).

No nic, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 13:48, Venom napisał:

Braki uzupełnione, można zamawiać: http://www.gram.pl/sk2_9Q3h5_Guild_Wars_Nightfall.html


Dzięki wielkie! Jednak moje pomstowanie do nieba :P przyniosło efekty.
NCSoft się przeze mnie wzbogaci!
Kafar, Klimos, AQ2, Grafis i cała reszta gildiowych marków... już niedługo wyruszymy na łowy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 13:39, MonkOfWar napisał:

Hm, hm. Ja mam nadzieję na GWEN w trzecim kwartale, najchętniej jeszcze w wakacje... "Przed
Gwiazdką" to ja będę miał inne rzeczy na głowie, a miałem taką nadzieję, że sobie jeszcze zdążę
pograć przed "szaleństwem maturalnym" (hasło jak z jakiegoś kolorwego pisemka :/ ).

Szaleństwo maturalne dla większości normalnych ludzi zaczyna się najwcześniej w lutym :] Tak więc nic się nie martw - zdążysz się nacieszyć nowym GW przed maturką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dajcież spokój z WoWem :P !

Niech no się GW2 pojawi, to zmiecie ludność Azeroth (która zapewne dociągnie do tego czasu do 20 kk), wszystkie te Ajony, Lajnejdże, Łorhamery, Tabule Rasy, Trebunie Tutki itd. ;) .

Oby. Taką mam szczerą nadzieję, choć gdyby chcieć kalkulować zdroworozsądkowo... Hm, sam nie wiem.

O GW2 niestety na chwilę obecną zbyt mało wiadomo, by móc bawić się we wróżenie. Wiadomo jednak tylko dwie rzeczy: że dzięki bardziej otwartemu środowisku gry i zniesieniu wielu innych ograniczeń "podejdzie" większej ilości graczy i że będzie jednym z najładniejszych MMO dostępnych na rynku. A, no i dodajmy do tego wielką zaletę jej poprzedniczki, brak abonamentu :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować