Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Update Xbox Live faktem

24 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Wiosenny update Xbox Live stał się faktem. Od dzisiaj właściciele Xboksów 360 tracą dostęp do materiałów Live Marketplace przeznaczonych na zasadzie wyłączności dla graczy z innych krajów. Nie wpływa to w żaden sposób na działanie pakietów Gold – grać online, nawet jeśli ktoś ma konto oparte na fałszywych danych, nadal można.

Przeczytaj cały tekst "Update Xbox Live faktem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te "wklęsłości" na zdjęciu to złudzenie optyczna czy to naprawdę tak beznadziejnie wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z nowymi userami którzy dopiero będą rejestrować się na Xbox Live? Oni mogą przy rejestracji "przyznać się" do tego, że mieszkają w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieli poprawić aby więcej urządzeń chodziło z 1080p i pod tym względem nic się nie zmieniło.
Najgorszą jednak sprawą jest że po dodaniu na Messangerze przyjaciela nie ma już możliwości jego usunięcia co jest moim zdaniem delikatnie dziwne. Oczywiście w końcu jest po POLSKU i w dodatku można oglądać MP4 skompresowane x264 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 14:01, Jing napisał:

Mieli poprawić aby więcej urządzeń chodziło z 1080p i pod tym względem nic się nie zmieniło.
Najgorszą jednak sprawą jest że po dodaniu na Messangerze przyjaciela nie ma już możliwości
jego usunięcia co jest moim zdaniem delikatnie dziwne. Oczywiście w końcu jest po POLSKU i
w dodatku można oglądać MP4 skompresowane x264 :)



Jesteś pewien, że można MP4 i x264? Bo ja właśnie słyszałem, że nie. A sprawdzić nie mogę bo mój x w Czechach. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 13:39, sig. napisał:

te "wklęsłości" na zdjęciu to złudzenie optyczna czy to naprawdę tak beznadziejnie wygląda?

Tak naprawdę wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 14:19, Skrytobójca napisał:

> te "wklęsłości" na zdjęciu to złudzenie optyczna czy to naprawdę tak beznadziejnie wygląda?

Tak naprawdę wygląda


No nie przesadzajmy, raz, ze to tlo sie rusza i nie wyglada tak strasznie to dwa, ze mozesz je sobie zmienic na dowolne inne. Podobnie z kolorami dashboarda, wystarczy, ze sobie jakis theme na przyklad z Project Gotham Racing zaladujesz i od razu inaczej wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 14:03, xRaphaelx napisał:

Jesteś pewien, że można MP4 i x264? Bo ja właśnie słyszałem, że nie. A sprawdzić nie mogę bo
mój x w Czechach. :/

Tak już puszczałem film. Trzeba tylko pobrać dodatkowy update tylko do x264

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz. Czyli rozumiem, ze gry moge kupic, bo sa dostepne ogolnie, a tylko jakich specyficznych dla krajow materialow nie? Bo jak okaze sie ze nie moge sobie pograc w nowe gierki z XBLA, to sie wnerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 14:56, Król Skorpion napisał:

Czy jak jestem zarejestrowany na Wielką Brytanię to nie moge nic ściągać z Live Marketplace''a????


Nah nic takiego się nie dzieje. Ja mam konto zarejestrowane na UK. Mogę ściągać wszystko, nie ma żadnych ograniczeń. Blokady są zakładane/zostały założone jedynie na wąską grupę zawartości marketplace. Są to materiały z video marketplace. Jeżeli MS w przyszłości będzie chciał Polakom zablokować UK marketplace to złamie prawo unijne. W państwach wspólnoty obowiązuje wolny przepływ usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można wszystko ściągać tylko nie mogą ci co się zarejestrowali w usa np news wprowadza w błąd i Po Poslku wszytko jest w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co sa zarejestrowani na USA tez moga sciagac. Nie mozna tylko ssac filmow i seriali, ktore maja zaimplementowane dmr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć kiedy w Polsce ma się pojawić usługa Xbox Live? Słyszałem, że pod koniec roku w święta. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować