Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Update Xbox Live faktem

24 postów w tym temacie

A ja się zdziwiłem jak włączyłem aktualizację mojego X360 ponieważ u mnie nic sie nie stało, chociaż jestem zarejestrowany na UK. Nie wyskoczyło mi nic jak na obrazku, więc nie wiem o co ta afera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, przed updatem moglem grac przez live, wszystko bylo fajnie a teraz gdy update przyszedl proboje go sciagnac idzie jeden pasek a drugi zatrzymuje sie tuz przed koncem. Wyswietla sie ze update failed i bym sprawdzil connection test a jezeli to nie pomoze mam odwiedzic xbox.com/support. Nic mi nie pomoga a gdy biore test connection wszystkie confirmed tylko problem z xbox live wtedy tez wyswietla sie ze musze pobrac update a gdy pobieram znow ten sam blad i za kazdym razem gdy blad ten wystepuje konsola sie resetuje. Nie moge grac w gry i jedynym rozwiazaniem by to zrobic musze wziac setup>memory i jak est hard drive disc naciskac nastepujace przyciski: y,x, x, LB,RB, x,x i wtedy jest confirm perform maintace i wybrac yes. Coz moge zrobic w tym wypadku? wiem ze moje polaczesnie z live powinno dzialac poniewaz przed updatem nie bylo problemu, chyba ze byl no jeden gdy probowalem pobrac poprzedni update z 3 miesiace temu tez mialem pdoobny problem i wlaczylem gre i wtedy tez chcialo pobierac update i sie udalo lecz w przypadku tego update''u nic mi nie pomoga. Co powininiem zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować