Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer Wiedźmina bije na świecie rekordy popularności!

118 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt RED z przyjemnością informuje, że oficjalny trailer gry Wiedźmin, który zadebiutował w minionym tygodniu w prestiżowym serwisie Gametrailers.com, bije rekordy popularności. Z samej tylko strony www.gametrailers.com dotychczas pobrało go (w wersji zwykłej oraz HD) ponad 250 tysięcy osób!

Przeczytaj cały tekst "Trailer Wiedźmina bije na świecie rekordy popularności!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby, oby w wrześniu...
I gratulacje dla Pana Bagińskiego za świetnie wykonaną robotę. Jak widać świat to docenił ;)
Serce się raduje, że jakiś polski produkt (a właściwie zapowiedź) zdołał zdobyć takie uznanie. Oby nie okazało się, że to były zachwyty na wyrost (bardzo, bardzo się tego boję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, gratuluję wykonawcą trailera, ale mam nadzieję że gry nie skopią bo railer to jedna rzecz a gra druga. Mam nadzieję, że gra pobiję wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer jest naprawdę niesamowity. CDP dobrze potęguje napięcie przed premierą. Teraz przestałem uważać Wiedźmina za ciekawostkę, serio! To może być naprawdę dobra gra (i do tego na PC). Tak więc do boju CDPRed! Poprawcie wizerunek polskiego przemysłu growego!


PS. Macie już we mnie kupca na waszą grę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra to trzeba obejrzec. Ciekawym tylko jak wyglada struktura ogladania - z jakich krajow najczesciej ogladano :). No nic - to czekamy do 13 wrzesnia. I tylko licze na brak przesuniec premiery :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam ściągnąć go z www.thewitcher.com bo ten serwer grama coś wolno idzie, trailer świetny tylko szkoda, że raczej nic tam nie ma na silniku gry tylko totalny render, nic ludzi przyciąga i to się liczy. Gratuluję sukcesu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

250 tys., w tym ja :). Ale cóż, trailerek robi wrażenie, a wokół gry został ostatnio wykonany bardzo dobrze zorganizowany szum - więc teraz tylko należy go wykorzystać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały trailer pana Bagińskiego, więc duża popularność na świecie :]
Bardzo dobrze, że wzrosło zainteresowanie... ja na przykład nie mogę się doczekać premiery, już zbieram pieniądze na EK (i chyba przez to zrezygnuję z CDA :[ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer jest fajny
Szkoda tylko ze premiera zostala przesunieta bo w planie wydawniczym nie jest we wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak pobije rekordy sprzedaży to będzie dopiero coś , anie podniecacie się oglądalnością trailera z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość! Jestem pod wrażeniem, osobiście nie spodziewałem się, że popularność tego trailera sięgnie takich rozmiarów. Jedyne co mogę zrobić, to pogratulować ekipie pracującej nad grą, oraz twórcom filmika, Platige Image :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować