Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer Wiedźmina bije na świecie rekordy popularności!

118 postów w tym temacie

Czemu wszyscy tacy podekscytowani? To przecież było oczywiste... no ja już to dawno wiedziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, tylko pogratulować. Może wreszcie polskie gry nie będą tylko kojarzyć się z nie udanym Mortyrem, ale z bardzo dobrą grą RPG. Życzę sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 14:36, tosz napisał:

jak pobije rekordy sprzedaży to będzie dopiero coś , anie podniecacie się oglądalnością trailera
z gry

Masz rację.Trailer to nie gra i dopiero za jakiś czas dowiemy się , czy Wiedźmin odniesie sukces , czego oczywiście wszystkim życzę.Już nieraz mieliśmy do czynienia z szumnymi zapowiedziami i ciekawymi trailerami , a potem okazywało się , że sama gra jest nieudana.Mam nadzieję , iż tym razem będzie inaczej i wiele tygodni będzie można z przyjemnością "robić" za Geralta , ale jeszcze za wcześnie na ekscytacje z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwne. Ja tam widzę miejsce 34, spadek o 12. Do tego jeszcze producent Atari. Ciekawe czy w wersji zachodniej CDProjekt będzie mógł zamieścić swoje logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o oczywistą różnicę między trailerem a grą, ale najważniejsze jest zainteresowanie. Będzie zainteresowanie, będzie sukces - prawo rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polak potrafi! ;) Zapowiada się super gierka! :) I nareszcie trochę nas poznają na zachodzie... :) Do boju panowie z CDP Red!! :P
Possdro. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam, czy nie będę musiał kupić nowego kompa w pakiecie z grą, żeby móc pograć... Mój staruszek może nie dać rady. No ale zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, spróbujcie tylko teraz coś zwalić ;P Oczywiści żartuję i nie pozostaje nam mi innego jak życzyć sprzedania milinów (a nawet miliardów ;D) egzemplarzy na całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu mamy powód, żeby być dumnymi z POLSKIEJ branży gier...
Tak właśnie myślałem, że wokół tej gry będzie (co najmniej) nie małe zamieszanie. Noi moje przyszuszczenia się sprawdziły.

Oby tak dalej CD Projekt RED!!!

Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 14:45, Sephirath napisał:

No, i dobrze ;D

Bo Andrzej Sapkowski naszym przyjacielem jest! ;D


Dokładnie. A.S. to AS! ^^ Fajnie, że planują wydać w USA I tom z poprawionym tłumaczeniem. Może fani serii znajda się także za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już 250001, bo ja obejrzałem :P Tak szczerze mówiąc to mnie ten zwiastun tak bardzo nie zachwycił. Spodziewałem się czegoś bardziej widowiskowego i mniej chaotycznego, bo to wygląda jak zlepek scen z różnych filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, teraz CDP nie może już zawalić. Bo jeśli pokładane nadzieje okażą się nieprawdziwe(w co nie wierze) to CDP będzie skończone. Ale cieszmy się! Wiedźmin będzie ekstra!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować