Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podbij średniowieczny świat wraz z eXtra Klasyką neXt!

127 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2007 o 22:13, sferis napisał:

Ciekawe czy będzie Rome: Total War ;>


Na Rome w klasyce na razie nie możecie liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na co aktualnie możemy liczyć? Może jakieś gry, które wydajecie po raz pierwszy? Bo jakoś nie bawi mnie czekanie aż w XKN pojawią się gry, które sa już w PK. Co innego wydanie takich Baldur''sów, Icewind''ów, Tormenta, a nie wrzucanie jak leci całych poprzednich rzutów Fajnej Ceny do XKN urozmaicając je dwoma prawdziwymi klasykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 23:11, Evil Khan napisał:

..bo ma być w platynie.


A co ma być w platynie mimo wszystko do klasyki trafi. Naturalna kolej rzeczy, znaczenie tutaj ma jednak czas. :-) W sumie już nie wiem co robi słowo Klasyka w nazwie serii, bardziej by pasowało tam słówko "Gra". :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 23:13, Mistic napisał:

A co ma być w platynie mimo wszystko do klasyki trafi. Naturalna kolej rzeczy, znaczenie tutaj
ma jednak czas. :-)

Chyba że gra jest od Blizzardu - ot taki wyjątek potwierdzający regułę.

Dnia 09.05.2007 o 23:13, Mistic napisał:

W sumie już nie wiem co robi słowo Klasyka w nazwie serii, bardziej by
pasowało tam słówko "Gra". :-)

Fakt wiele jest w tej serri gier mało "klasycznych" np.: Zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak na razie informacje z tajemniczego "źródła" się potwierdzają ;) Bardzo mnie cieszy, że wreszcie w Extra Klasyce rzeczywiście pojawia się "klasyka"- wczoraj Shogun, a dziś Medieval.. Którąś z tych dwóch gier wypadałoby kupić... w Shoguna już raz grałem u kuzyna kiedyś dawno temu (ale wtedy tak poraziła mnie tamta grafika, że wiedziałem, że u mnie to nie pójdzie :D) więc najprawdopodobniej tą grę wybiorę.. Cóż, chciałoby się mieć wszystko, ale się nie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahah, fajne mi ujawnianie codziennie po 1-2 tytuły z najbliższego rzutu XKN skoro reklamówki w gazetahc już daliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to chociaz Alexandra... eh...

---
no ja z checia bym jeszcze w to tez sie zagrywalem na pare miesiecy przed Shogunem Dark Omena kupil, kolejne odslony Warhammca nie sa juz takie wciagajace :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gierka, ładne, graficznie pudełko, pięć złoty w środku... Nic dodać nic ująć.
Będe zmuszony kupić.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Git, maz medieval złota edycja ale nie po polsku. DZIĘKUJE ŻE CD PROJEKT ZAMIEŚCIŁO TĄ GRE PO POLSKU!
Pędze do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troceh pózna polska premiera - w cdaction napiszą, że nie pamiętają oceny angielskiej werji, a obetną 3 punkty za poślizg ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować