Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2009 o 14:23, Dante_Syn_Spardy napisał:

Super. Lubie za to biedronkę i CDP. Kiedyś kupiłem PAINKILLER a także PAINKILLER OVERDOSE,
Fahrenheit,Dark Crusade, Total War, Tony Hawk''s American Wasteland, Rise of Nation ,
Colina 04, Spelforce a dzisiaj nabyłem Puzzle Quest to jest super gra. Promocja super.

Pewnie że super, szkoda, że w większości są same płytki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w biedronie dziś ale nic nie kupiłem. Szkoda mi było znowu wydać 10zł na grę tylko po to by ją kupić gdyż żaden tytuł mi nie przypasował. No może Driv3r bym spozytkował na lapku ale wstrzymałem się. Wiecie moze jaka wersja drvera tym razem jest?

A, i czy ktoś grał w zgrywusa czy jakoś tak? Bo widziałem, że jest takowa gra (a nawet pack 2 gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 15:30, kedzior141 napisał:

Jutro będę w Biedronce i kupię dwie - trzy gry. Pewnie Puzzle Questa, i będę szukał premierówek.

Nie licz na to... u mnie bynajmniej wszystkie pudła leciutkie albo wydania z Extra Gier albo sama płytka plus kod na WPLNy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 15:30, kedzior141 napisał:

Jutro będę w Biedronce i kupię dwie - trzy gry. Pewnie Puzzle Questa, i będę szukał premierówek.


z premierówek to Sega Rally jest. Wiem bo sam kupiłem taką w ostatnim rzucie i patrząc wagowo teraz też jest premierówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tych tytułów najbardzoj mnie interesuje Puzzle Quest, Broken Sword, no i może Painkiller, nawet jeśli nie trafię na żadną premierówkę to za taką cenę może być i uboższa zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 15:35, Citkowsky napisał:

z premierówek to Sega Rally jest. Wiem bo sam kupiłem taką w ostatnim rzucie i patrząc
wagowo teraz też jest premierówka:)

Ja kupiłam premierówkę Segi Rally w tym rzucie, więc szansa jest. Co prawda większość gier jest leciutka, ale niektóre były cięższe. Np. Broken Sword. Nie dość, że pełno tego u mnie, to jeszcze większość ciężkie.

PS. Miał ktoś Rollercostera z innej serii niż Ekstra Gra? Czy wszystko lekkie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>. Np. Broken Sword. Nie dość, że pełno tego

Dnia 27.07.2009 o 16:16, Latimeria napisał:

u mnie, to jeszcze większość ciężkie.


Oby i mi się tak trafiło. Korzystaj póki możesz, skoro takie cięższe opakowania ci się trafiły. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 16:16, Latimeria napisał:

PS. Miał ktoś Rollercostera z innej serii niż Ekstra Gra? Czy wszystko lekkie? ;]



Ja mam :) Udało mi się zdobyć wersję z Topsellera :) Był tylko jeden egzemplarz, reszta edycje z Extragry :) Do tego nabyłem Broken Sword: Anioł Śmierci edycja premierowa :) PuzzleQuest było mnóstwo, ale z tego co zauwazyłem tylko wersje s Extragry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 16:21, O2si napisał:

Ja mam :) Udało mi się zdobyć wersję z Topsellera :)

Ano chyba był, bo widziałam jedno cięższe pudełko, ale już w innej biedronce po zakupie. Egzemplarz kupiłam dla siostry, więc jej to bez różnicy, no ale szkoda ;D

Dnia 27.07.2009 o 16:21, O2si napisał:

Do tego nabyłem Broken Sword: Anioł Śmierci edycja premierowa :)

Ano był u mnie, ale jak pojechałam do tej samej biedronki popołudniu to zostały same Top Sellery. Lepsze to niż nic, choć ja gry nie znam, więc mnie tak nie ciągnie do jej zakupu. Może jeszcze dołożą i wtedy się skuszę, nie wiem.

Dnia 27.07.2009 o 16:21, O2si napisał:

PuzzleQuest było mnóstwo, ale z tego co zauwazyłem tylko wersje s Extragry.

Większość pudełek była lekkich, dlatego tak się rzucił ten Broken Sword i Sega Rally (jeśli ktoś trafiał na premierową). A jedno PQ było otwarte. Nie wiem czy nadgorliwy klient chciał koniecznie sprawdzić co było w środku, czy pracownik sobie odłożył sztukę (samo kartonowe pudło było :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 11:52, DonSzabla napisał:

Właśnie ta ocena CD-Action powstrzymała mnie od Broken Sword-a :D


Nom Broken Sword jak i poprzednie części wart uwagi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 20:42, kedzior141 napisał:

> U mnie nie było co prawda Sega Rally, ale kupiłem Painkiller: Overdose i Puzzle
Questa.
> Zajebiste gry. :)

A w jakich edycjach?

Paina chyba premierowka, a Puzzle Quest to pisze extra gra na pudelku
oczywiscie obie byly w kartonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 08:17, O2si napisał:

Jeden gość z forum markolf.pl napisał, iż trafił na premierowe wydanie Broken Sword:
Anioł Śmierci ;) Jest szansa, że będzie więcej premierowych wydań :) Mam nadzieję, że
trafię na RT3 i Sega Rally w premierowych wydaniach (lub chociaż Platynowej Kolekcji
czy Topseller).


Jak byłem ze 2 tygodnie temu, to był za 20 zł w Electro Worldzie na Matarni w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda że nie ma Sama & Maxa (przynajmniej tak wnioskuję z postów :P), bo chętnie bym kupił.
W takim razie kupię Painkillera Czarną Edycję i Broken Sworda 4. Jutro do biedronki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a ja byłem dziś w Biedronce i leżały dwie premierówki Broken Sworda. Wykryłem, bo ciężkie. A jak na złość nie mam w ogóle kasy ;/ Cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie co do PQ. Wątpię czy traficie inne wydanie niż z Extra Gry. U mnie wszystkie lekkie pudełeczka były :D
PS: Czy tylko mi się wydaje że w następnym zrzucie będzie LOST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 15:05, Kirabaxior napisał:

> Super. Lubie za to biedronkę i CDP. Kiedyś kupiłem PAINKILLER a także PAINKILLER
OVERDOSE,
> Fahrenheit,Dark Crusade, Total War, Tony Hawk''s American Wasteland, Rise of Nation
,
> Colina 04, Spelforce a dzisiaj nabyłem Puzzle Quest to jest super gra. Promocja
super.
Pewnie że super, szkoda, że w większości są same płytki ;/

Płytki trzeba dodać w pudełku do DVD. Praktyczne i jak za taką cenę to jest warto. A po co mi instrukcja czy jakieś inne dodatki. Instrukcja, poradniki znajdują się na płycie w wersji PDF więc nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować