Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dzięki za wyjaśnienie, tak na marginesie, myślałem, że Gore''a wcześniej wydał LEM xD.

Orientuje się ktoś, czy BlackSite i GoW używają jakiegoś wrednego zabezpieczenia antyużytkownikowego i czy w którymkolwiek momencie pomiędzy odpaleniem instalatora a zamknięciem deinstalatora ;) wymagają połączenia z Internetem (chodzi mi o single''a)? I jak wyglądają wersje PL - da się je łatwo zamienić na EN (jak w SupComie)? Bardzo psują wrażenia z gry (w przypadku, gdy nie da się gry zdepolonizować), z tego, co słyszałem, to polonizacja w GoW jest, hm, cokolwiek nierówna :(?

Vandaeriel
Ten błąd to tylko feature wersji PL czy w innych jest tak samo? Próbowałeś się wspomóc programem Core Maximizer Borisa Vergiza(y?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stranglehold ,Supreme Commander i Sam & Max: Season 1 juz moje ;P Ciekawia mnie wydania... prawdopodbonie nie zeszedl im naklad z Topsellera. Mam nadzieje, bo bd puntky do Efektu Serii ;P choc gier coraz mniej do wyboru...
W kazdym razie swietny rzut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że co najwyżej XK. Jedyny przypadek, gdy w Biedronkach trafiało się coś wyżej, to wtedy, gdy był Jade Empire ("platyna", premierówki), Rise of Legends (premierówka), Act of War (Fajna Cena, Topseller), tak wcześniej jak i później takich rarytasów nie było.

A w ES2 tak na dobrą sprawę nie zostało już prawie nic ciekawego, ponadto do 03.12 to już mogą zostać tam tylko "odpadki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zamęczę Was pytaniami;]
Czy te gry JUŻ są w Biedronkach?(jeśli nie to kiedy się pojawią?)
Czy pośród gier jest Gears of War?(o.O)

Pzdr i dzięki z góry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy zrzut i świetne tytuły ;) Mam tylko nadzieję, że nie będę musiał ponownie ''''zwiedzić'''' około dwudziestu Biedronek w swoim mieście ; D Swoją drogą ciekaw jestem, z jakiej serii będzie do nabycia Gears Of War... może Platynowa Kolekcja ? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 15:32, Tyler_D napisał:

Czy naprawdę tak trudno jest cofnąć się parę stron i przeczytać? Tak, GoW jest, gry będą
od 3.12 w sklepach.

Wydaje mi się,że gdyby gry do sprzedaży trafiały 12 grudnia,to nie byłoby już takiego szału na forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 15:42, Wrukos napisał:

> Czy naprawdę tak trudno jest cofnąć się parę stron i przeczytać? Tak, GoW jest,
gry będą
> od 3.12 w sklepach.
Wydaje mi się,że gdyby gry do sprzedaży trafiały 12 grudnia,to nie byłoby już takiego
szału na forum..



Na jakiej podstawie wysuwasz takie ,,dziwne" przypuszczenia? Co tu ma data do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh i znów będzie rajd po biedronkach ;] W okolicy mam tylko 4 biedronki i zawsze jak wybierałem pudła to były same "lekkie serie". Mam nadzieję że tym razem znajdzie się coś ciekawszego ;] A trzeba przyznac że niektóre tytułu rewelacyjne, aż żal dawac tylko 9.99 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zawitam, a nóż coś wybiorę ciekawego :)
GoW - mam
Unreal Ant. - mam
Toce 3 - mam
Painkiller - mam

Może Colin, Blacksite, Penumbra, Jucied2 =) może coś jeszcze zabiorę ;d tzn kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem i nie wiem co wybrac, waham się miezy
puzzle quest
icewind dale
lionhert
Świątynia pierwotnego zua
supreme commander
unreal anthology



Szczególnie zaskoczony byłem GoW''em za 10 zł :) gierka nie jest stara a za 10 zł grzech nie kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie w biedronce w mieścinie, w której się uczę to biorę:
Strangehold,
Penumbra,
Unreal antologia.
Na pewno będzie to dobrze zainwestowane 30zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 18:46, Sasklacz_Cocololli napisał:

gears of war i unreal.

czy w skład tej antologii wchodzi też ten zajebaszczy unreal który się ciągle rozwija
?

Co rozumiesz przez to , że ciągle się rozwija ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować