Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Najpierw śniło mi się, że kupiłem CoD: MW za 3 zł i CoD 1 + CoD 2 za 2 zł, ale nie ma tak dobrze :P Początkowo kosza z grami nie było. Później, ku mej wielkiej rozpaczy i wypowiedzeniu wiązki stosownych epitetów na miasto, CD Projekt i Biedronkę, zauważyłem stoisko z pudłami i zacząłem czym prędzej je wyszukiwać. GoW, na którym najbardziej mi zależało, znajdował się oczywiście na samym dnie i był ostatnią grą, którą wziąłem do ręki, co doprowadziło mnie do kilkuminutowej palpitacji serca podczas przedzierania się przez stos pudeł. Wszystkie gry zawierają prawdopodobnie same płytki, może oprócz Strangleholda, który waży o 39 gram więcej, niż pozostałe. Do GoW-a i Strangleholda dorzuciłem Antologię Unreala, by uzupełnić wszystkie gry z tej serii, a wagi przedstawiają się następująco:

Unreal Tournament Antologia - 169 gram
Gears of War - 169 gram
John Woo Prezentuje Stranglehold - 208 gram

Kusiły mnie jeszcze Penumbra: Czarna Plaga, Juiced 2: Hot Import Nights, Saga Icewind Dale i Toca Race Driver 3 (dwie ostatnie mniej), ale skończyło się na tym, co chyba było najlepszym wyborem :)

Zdjęcia:

20091203164747

20091203164806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 16:38, Blackhand napisał:

Cóż, plany miałem ambitne, skończyłem tylko z Antologią (platyna oczywiście). Zjeździłem
prawie wszystkie Biedronki w Nowym Sączu i stwierdziłem co następuje:
- ciężkich Unreali jest najwięcej,


Noż kurde a u mnie w Gorlicach ani jednej Antologii z Platynowej Kolekcji :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość pudełek była lekka, zakupiłem z tych cięższych:

- Unreal Antologia (Platynowa Kolekcja);
- Blacksite (Topseller);
- Saga Icewind Dale (eXtra Klasyka Gold).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie zależy na wydaniu gry. Ważne że płytka jest :D Dzis zakupiłem ID sagę (XK)

Jutro musze wyruszyć na dalsze łowy- w klasie na wigilii klasowej będziemy robili sobie paczki, więc musze kumplowi wyhaczyć GoW''a najlepiej ,,Bagacz Ediszyn" i Jeszcze jakąs grę (zależy mu na BlackSite więc trzeba bedzie trochę ,,poważyc pudełka" :)) Skoro tak dobre gry są za taką cenę- dlaczego nie kupic?? :)
Powodzenia wszystkim w następnych zakupach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 17:32, FPSProjekt napisał:

> Nie wiem czy dobrze zrozumialem poprzednie posty - czyli ten GoW kosztowal 10 zl?
:D:D
tak jak pozosytałe tytuły


lol - przeciez to jest prawie ze za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 17:49, Wujek-Alfred napisał:

Pytanie co do Penumbry - czy u ciebie tez pudelko od niej bylo nie zafoliowane - nie
chodzi mi o karton a o pudelko z gra ?

Dokładnie to było pudełko luzem czyli bez foli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja starym moim zwyczajem ponarzekam, bo jednak mam na co. Po pierwsze, nie wiem, czyja to wina jest - CDP, czy też mojej Biedronki, a może w ogóle kogoś innego, ale ZNOWU do sklepu w moim mieście nie dotarły ŻADNE cięższe pudełka. Wszystkie lekkie jak cholera. Sprawdziłem, przecząsnąłem i co? Gufno. I kiedy wy narzekacie, że jakiegoś tytułu nie było w premierowej edycji i w ogóle łezka ;(, ja muszę się męczyć z najprostszymi opcjami.
Dwa - żenujące wydanie. Naprawdę. Jak do tej pory, byłem zadowolony i nie narzekałem. Przeboleję brak boxów DVD, bo kiedyś mi się chyba trafiły (do Sufferinga i Fable na pewno). Spoko, rozumiem, że zwykłe opakowania plastikowe na CD są tańsze i w ogóle. Ale co ma znaczyć brak jakiejkolwiek sensownej okładki? Do Sam & Max nie dali w ogóle. Do Gears of War dali mi biały kartonik zastępczy, na którym napisany został serial. I tyle.
Narzekam, bo jest na co. Przy ostatnim rzucie było fajnie, bo po prostu CD-Projekt zrobił to dobrze. Pudełko ładne, instrukcja jest, wszystko cacy za 10 zł. Przy tym rzucie za 10 zł dostałem, po prostu, gówno. To jest niby jak z kupnem samochodu - kupiłem model, do którego powinni dorzucić papiery i wszelkiego rodzaju instrukcje + dodatkowe wyposażenie, jak choćby przyciemniane szyby, całość za 100.000 zł. A tymczasem zamiast obiecanych bajerów dostaję zwykły samochód, który jeździ. Niby wszystko ok, ale rok temu za 100.000 zł kupiłem fajny model, ale niesmak pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to się nazywa marudzenie, premierowe edycje to się w innych sklepach kupuje, szukaj w Pepco, na stacjach Orlenu, a jak sobie wyobrażasz, że pani będzie siedziała na magazynie i rozdzielała pudełka na kilkaset kupek i żeby waga wszystkich była jednakowa, za 10zł nie ma prawa nikt narzekać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w pozostałych 2 Biedronkach w Jaworznie. W jednej było mało gier. Wziąłem "Blacksite". W drugiej znowu było spooooro gier, ale większość to te najgorsze edycje. Wziąłem "Sam & Max: Sezon 1".

"Blacksite" ważyło coś bodajże 265 gram. Premierowa edycja.
"Sam & Max: Sezon 1" nie ważyłem. Edycja z "TopSeller".

Świetna akcja. Będę jeszcze polował w innych miastach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prawo. Jestem konsumentem. Czytaj ze zrozumieniem - ostatnio gry też były po dychu i było dobrze. W tym roku dali po dychu i wykonanie jest po prostu gówniane. Płacę, wymagam. A jak Ty płacisz, to nie wymagasz?
I jeśli te teksty o Orlenie mają być zabawne, to wyszły one raczej śmiesznie żenująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 19:04, Prosiaq napisał:

ostatnio gry też były po dychu
i było dobrze. W tym roku dali po dychu i wykonanie jest po prostu gówniane.


Zgadzam się. Jakoś w poprzednich edycjach dało się płyty powrzucać do dvdboxów i wydrukować do nich obwoluty ze skróconą instrukcją po wewnętrznej stronie. IMO CDP się po prostu zeszmatławia by tylko zyskać ten grosz czy dwa na sztuce zupełnie nie dbając o swoją markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować