Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Jestem niewtajemniczony.Jak rozumiem wszystkie gry są w tych wielkich pudłach ale jak pudło jest ciężkie to w środku może być drugie pudełko z np. topseller?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, zobacz sobie parę ostatnich stron tego tematu, gdzieś były zdjęcia tego co można upolować - im cięższe pudło tym lepsza edycja. Mnie trafiły się na przykład dwie Sagi Icewind Dale z Extra Klasyki Gold.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w 2 Biedronkach w Sosnowcu. Kupiłem "SC" z Platynowej Kolekcji. :-)

Jutro sprawdzę w Katowicach. Może uda się dorwać "Nierzeczywistego" z PK. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w stonce bogato ale i biedno

Gearsów of warów było z 10 ale wszystko lekkie
Świątynia pierwotnego zła też z 10
gothic 2 złota edycja z 6
gothic 1 z 2
Icewind Dale z 8 1 goldówka która leżała w moim koszyku
A reszty gier było po 1-0 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w biedronce nie ma wagi dopiero przy kasie w tym czytniku wiec zważyć nie mogłem a wagi wnosić nie wypada było, jak z kumplem przewalaliśmy te kartony to ekspedientki się na nas patrzały jak na nienormalnych 40 min spędziłem tam ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam idę, ważę na wyczucie. Hmmm... i tak przerzucam gierki, bieda edyszyn, bieda edyszyn, bieda edyszyn, ooo chyba platynka idę zważyć! Idę, podchodzę, gierkę na wagę i wyszło 0,430. xD Chartkor. ^^ SP zabrałem jedynie bo platynka, ich nigdy nie za wiele. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 22:12, xxx0251xxx napisał:

byłem dzis w biedronce i nic ciekawego tylko painkiller , test drive i inne


Niemożliwe żebyś trafił na Test Drive bo tej gry w ogóle teraz nie ma w ofercie. A co do pytania to dziś już raczej ciężko trafić na coś bardziej wartościowego, bo i antologia Unreala i Gears of War są już sporymi rarytasami, nawet w tych najuboższych edycjach. Na domiar złego wygląda mi na to że sklepy na magazynach już praktycznie żadnych zapasów nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pełna lista tytułów:
-Unreal Anthology
- Gears of War
- Blacksite
- Stranglehold
- Penumbra: Czarna Plaga
- Toca 3
- Lionheart
-Agatha Christie: Zło, Które Żyje Pod Słońcem
- Dead Reefs
- Gore
- Juiced 2
- Puzzle Quest
- Freakout
- Saga The Suffering
- Painkiller Overose
- Painkiller
- Sega Rally
- Supreme Commander
- Colin 2005
- Sam & Max: Season 1
- Świątynia Pierwotnego Zła
- Saga Icewind Dale
- Gothic II ZE.

Jak wdać Test Drive nie ma w ogóle na tej liście więc pewnie pomyliłeś go z Toca Race Driver 3 czy jakąś inna samochodówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Bolesławieckich biedronkach niestety cały .... jest :(.
Tzn. są gry, ale nie ma żadnej "cięższej", wszystkie typowe pirate edition. Chyba, że się spóźniłem. A szkoda, bo niektóre tytuły mnie interesują.
Aaa... dopiero zauważyłem, że to już od kilku dni ta promocja. Pewno wykupili :). Gracze.. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wszystko w nędznym wydaniu ;] A skąd jesteś, że w Bolesławcu się gry kupuje? :D

EDIT: Byłem wczoraj, to był pierwszy lub drugi dzień promocji (chyba że pomyliłem z czymś innym), ale i tak było już guano. Na Bolcu się oszczędza... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 22:59, Gumisiek2 napisał:

Dokładnie, wszystko w nędznym wydaniu ;] A skąd jesteś, że w Bolesławcu się gry kupuje?
:D

EDIT: Byłem wczoraj, to był pierwszy lub drugi dzień promocji (chyba że pomyliłem z czymś
innym), ale i tak było już guano. Na Bolcu się oszczędza... :P


Właściwie to od ponad roku z Dobrej (przeprowadzka), chociaż w praktyce więcej czasu w B-c przebywam ;). Faktem jest, że na Bolesławcu przyoszczędzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja z drugiej strony Bolca, za Łaziskami i Wartą są Iwiny ;-) Ale przynajmniej wrzucili wszystkie ważniejsze gry, nie zauważyłem jedynie Sama & Maxa, ale może dlatego, że znalazłem GoW, Antologię Unreala i Stranglehold, więc dalej nie miałem czego szukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Stonce, gier już prawie nie było (mam na myśle te "lepsze", może kilka piratów Sam''a & Max''a się ostało). Jedyne cięższe pudełko, jakie udało mi się wygrzebać spod sterty innych to Icewind Dale. Bez zastanowienia wziąłęm.

A teraz nadszedł ten moment... <rozpakowuję> i... Nowa Złota Edycja ;) Ufff... Mogło być gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Pile 3 biedry i gier full. Nie ma sie o co bac. GoW i Unreala (nomen omen wlasnie po te 2 poszedlem) tez pelno. Jedno jest pewene w Pile na bank Stronghold w jakiejs lepszej wersji bo ciezszy. Tak to reszta w biedra edition.

Towar leci partiami do ciezarowek stad np. w Nowym Saczu pelno Unreala w platynie, a w Pile Strongholda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować