Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2012 o 14:21, Feallan napisał:

Mass Effecta 2 wydało EA Polska. W dodatku można zmienić język, przynajmniej na PC.

Fakt, mój błąd. Owszem, można zmienić, ale nieoficjalnie grzebiąc w plikach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Biedronce "Amnesia" i "Mini Ninjas". Amnesja nie jest steamowa, a o Mini Ninjas nawet nie ma co wspominać, ma na szczęście tylko GFW ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 13:59, Karanthir666 napisał:

No dobra, może mnie nieco poniosło. Ale ja na pewno nie mam o nich dobrego zdania. Dajmy
np. taki Mass Effect 2. Żadnego wyboru jeśli chodzi o wybór języka w grze, a CDP taki
wybór dała. Co jest o tyle dziwne, że taki wybór dosyć często jest. Albo jeszcze dosyć
dawno temu, jak miłowali się w Starforce. Nawet jak producent dawał Securoma, cenędza
serwowała właśnie Starforce. Swego czasu wszystkie gry miały ten DRM.


Z jednej strony piszesz, że Cię poniosło, a z drugiej nie rezygnujesz z nazywania firmy w obrzźliwy sposób. Jakoś ja, ani nikt z Cenegi Ciebie nie obraża, wiec i Ty nas nie obrażaj. Traktujmy siebie z szacunkiem, nawet jeśli za sobą nie przepadamy. Tak będzie lepiej dla wszystkich.

Mass Effect 2 to akurat wydawało Electronic Arts, tak więc pretensje nie do nas. Każdy z wydawców ma coś na sumieniu, ale jednym to się nie wypomina a nam akurat ubliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 14:21, Feallan napisał:

Zrobili więcej nieciekawych numerów, jak np. blokada regionalna na Steamie części ich
gier (Skyrima i Rage tam nie kupisz), czy gigantyczne spóźnienia w wydawaniu polskich
wersji patchy i DLC. Skopane tłumaczenie ośmioletniego Far Cry, czy trochę skopane Magicki
(IMO nie jest źle, tłumacz wyłożył się na angielskich gierkach słownych i nawiązaniach
do popkultury).


W przypadku podanych przez Ciebie tytułów sprawa jest bardziej skomplikowana i akurat nie jest naszą winą, że te tytuły nie są dostępne na Steamie. Jakiekolwiek pretensje i uwagi w tym zakresie to można kierować do Bethesdy.
Z patchami i DLC sytuacja wygląda nastepująco. Opracowujemy je tak szybko jak się da, ale nie możemy ich wypuścić bez "zielonego światła" ze strony zachodniego wydawcy. A tam niekiedy sprawy potrafią się ciagnąć o wiele za długo niż byśmy tego chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to ja zapytam jeszcze w innej sprawie. Jak wygląda jak się weźmie dwie nagrody z Kompanii Graczy, które wymagają wysyłki. Za wysyłkę w takim przypadku płaci się tylko raz, czy trzeba dopłacić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 15:16, SamFiniszer napisał:

Jeśli można to ja zapytam jeszcze w innej sprawie. Jak wygląda jak się weźmie dwie nagrody
z Kompanii Graczy, które wymagają wysyłki. Za wysyłkę w takim przypadku płaci się tylko
raz, czy trzeba dopłacić ?


Doptam się i dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 15:16, SamFiniszer napisał:

Jeśli można to ja zapytam jeszcze w innej sprawie. Jak wygląda jak się weźmie dwie nagrody
z Kompanii Graczy, które wymagają wysyłki. Za wysyłkę w takim przypadku płaci się tylko
raz, czy trzeba dopłacić ?

W jednej paczce wyślą za jedną opłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2012 o 07:56, Karanthir666 napisał:

PS. Zauważyliście, że są także gry od cenędzy? Czyżby zmiana polityki?


Bardzo proszę nie nazywać firmy Cenega obrażliwie. Na razie jeszcze tylko ostrzegam, ale jeśli będzie się to powtarzać to w końcu posypią się nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 15:09, Kenshin_Cenega napisał:

W przypadku podanych przez Ciebie tytułów sprawa jest bardziej skomplikowana i akurat
nie jest naszą winą, że te tytuły nie są dostępne na Steamie.


Te tytuły są dostępne na Steamie. One są niedostępne dla Polaków na Steamie. Jakby jakiś unijny urząd się tym zainteresował, to komuś by nieźle dał popalić.

Dnia 30.01.2012 o 15:09, Kenshin_Cenega napisał:

Jakiekolwiek pretensje i uwagi w tym zakresie to można kierować do Bethesdy.


Bethesdzie miałobt się opłacać to, że Polak chcący kupić Skyrima, czy Rage może kupić tylko u Cenegi? Przecież to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 15:16, SamFiniszer napisał:

Jeśli można to ja zapytam jeszcze w innej sprawie. Jak wygląda jak się weźmie dwie nagrody
z Kompanii Graczy, które wymagają wysyłki. Za wysyłkę w takim przypadku płaci się tylko
raz, czy trzeba dopłacić ?


Jeśli zamówisz dwie rzeczy w krótkim odstępie czasu to zapłacisz raz - potwierdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że gry CDP wrócą do biedronki. Z najnowszego rzutu tylko Red Orchestra mnie interesuje.
"Daj się zaskoczyć, grami biedronki..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 21.06
http://biedronka.pl/gry/
Warhammer 40000 Dawn of War, Europa Universalis III, Juiced 2, Venetica, Operation Flashpoint Dragon Rising, Snajper, Warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade, Vampyre Story, Men of War karmazynowy przypływ i trochę pozycji dla milusińskich ;) (jakieś Hugo, Bob Budowniczy itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


O, Snajper. Jedna z najgorszych strzelanin w jakie grałem. Ale jest kilka perełek, zwłaszcza Operation Flashpoint Dragon Rising, pewnie najszybciej się rozejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować