Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2012 o 21:29, Dared00 napisał:

> Cena: 19,99 PLN
łeee zdziercy


Noo, podwoili cenę :). Chapnąłbym Gacka, Bionic Commado, LoK Antologia i OMD! (w sumie na Lego i GTA Trylogia też bym się skusił), ale tak to chyba tylko się do OMD! ograniczę, jeśli tylko będzie wariant taki, jak ostatnio (gry w normalnym wydaniu, z porządną papierową instrukcją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 22:14, Blackhand napisał:

> > Cena: 19,99 PLN
> łeee zdziercy
>

Noo, podwoili cenę :). Chapnąłbym Gacka, Bionic Commado, LoK Antologia i OMD! (w sumie
na Lego i GTA Trylogia też bym się skusił), ale tak to chyba tylko się do OMD! ograniczę,
jeśli tylko będzie wariant taki, jak ostatnio (gry w normalnym wydaniu, z porządną papierową
instrukcją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wasze zdobycze :P? Byłem dziś w B. i niektóre DVDBoxy są obiecująco ciężkie (np. LoK Antologia czy SupCom 2), co zwiastuje porządny papierowy manual (i sugeruje, że to są przepakowane wydania premierowe lub z serii nie takich najtańszych). Inne są leciutkie i zapewne poza płytką nic nie zawierają (np. GTA Trylogia, Batman).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 17:52, Blackhand napisał:

Jak tam wasze zdobycze :P?

Ja poszedłem na 7 rano (przed pracą jeszcze), bo się bałem, że po południu może nie być :)
A zakupiłem Lego Indiana Jones 2 dla mojego syna. Dostanie na Mikołaja + jakieś klocki jeszcze :)

EDIT: ...a nasze posty trochę dziwnie nie na miejscu są, bo to Cenega zaatakowała w Biedronkach, a nie CDP ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak kupilem 2 gry Batmana i Risena oprocz płyty nic nie ma ale nie to jest najgorsze o ile Batman dziala i zainstalował sie dobrze to płyta od Risena wogule nie działa i napęd nie czyta tej płyty.Wszystkie inne płyty działają.Czy zatem mam szanse dostac zwrot pieniędzy czy wymienić egzemplarz? Już nigdy nie kupię gry z Biedronki po raz pierwszy mam taki problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 20:04, damian376 napisał:

Już nigdy nie kupię gry z Biedronki po raz pierwszy
mam taki problem...


Bo trafił się Tobie wybrakowany towar?
Litości...

Możesz domagać się zwrotu kosztów w sklepie, ale jeśli zależy Tobie na grze, wystarczy dać znać dystrybutorowi o problemie i z nim ustalać sposób pozyskania działającego egzemplarza gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 23:14, Harrolfo napisał:

Pudełkowy Batman ma GFWL.
Steamowy Batman ma Steam.


Ja bym dodał, że to Arkham Asylum jest w Biedrze, nie Arkham City (a w zasadzie nie wiadomo, a którą koledze grę chodzi). Jednakże tak, oba Batmany są GFWL w pudełkach. Arkham City na Steamie jest zawiera również osiągnięcia steam, Arkham Asylum na Steamie tylko GFWL zawiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 23:51, Heartbreaker napisał:

Ja bym dodał, że to Arkham Asylum jest w Biedrze, nie Arkham City (a w zasadzie nie wiadomo,
a którą koledze grę chodzi). Jednakże tak, oba Batmany są GFWL w pudełkach.

Racja. Aczkolwiek nie ma to znaczenia, jak słusznie wspomniałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 21:45, Dared00 napisał:

I wiadomo już, jaki to Resident?


Resident Evil 5

@ Pernia

Dnia 29.11.2012 o 21:45, Dared00 napisał:

Batman ma klucz na steam?


Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 17:57, Abi_Dalzim napisał:

> Jak tam wasze zdobycze :P?
Ja poszedłem na 7 rano (przed pracą jeszcze), bo się bałem, że po południu może nie być
:)


A ja byłem po południu, koło 15-tej, wybór był jeszcze dość duży (no cóż, 19,99 to jednak nie 9,99 :)).

Dnia 29.11.2012 o 17:57, Abi_Dalzim napisał:

A zakupiłem Lego Indiana Jones 2 dla mojego syna. Dostanie na Mikołaja + jakieś
klocki jeszcze :)


Ja wziąłem LoK - solidny, liczący ok 80 stron manual, to chyba jakiś repack z premiery czy coś (swoją drogą, chyba przepłaciłem, bo ponoć LoK Antologia można mieć z Muve za 10 zł, cóż, tak bywa :))... I OMD!, do postawienia na półce, bo grę już dawno mam (tylko co zrobić z kluczem Steam :D), tam już instrukcja rozczarowuje, bo to zaledwie ulotka w czterech językach licząca jakieś 18 stron. SupCom 2 kusi ciężkim pudełkiem (no co, lubię sobie przekartkować manuala, ciekawych rzeczy czasem można się z niego dowiedzieć :)), ale to już byłby wydatek łącznie prawie 60 zł...

Dnia 29.11.2012 o 17:57, Abi_Dalzim napisał:


EDIT: ...a nasze posty trochę dziwnie nie na miejscu są, bo to Cenega zaatakowała w Biedronkach,
a nie CDP ;D


Cóż, zmiana nazwy tematu wykracza poza nasze możliwości, chyba jedynie petycja do moderacji wchodzi w grę... Ewentualnie można przenieść się do tematu o promocjach i wyprzedażach :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lego Indy opędzlowany jak mi donosi kolega :D, przynajmniej mi Street Fighter 4 chodzi, trzeba jeszcze kupić pady i można pograć z młodszą siostrą o rok :P, która bardzo lubi bijatyki a sama trenuje Kick Boxing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Śmierć Orkom nabyć, ale nie było więc wziąłem tylko Supreme Commander 2. Zobaczymy.
A na Orki spróbuję zapolować jeszcze w poniedziałek, chociaż nie wiem czy się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 15:38, Radekl2 napisał:

Chciałem Śmierć Orkom nabyć, ale nie było więc wziąłem tylko Supreme Commander 2. Zobaczymy.
A na Orki spróbuję zapolować jeszcze w poniedziałek, chociaż nie wiem czy się uda :)


Heh, ciekawe, bo w moim mieście byłem w dwóch Biedronkach i OMD! to chyba najbardziej pospolita gra w tym rzucie :). Choć pewnie dystrybucja jest nierównomierna i każdy sklep dostał nieco inny asortyment (jednych gier więcej, drugich mniej). Jak Ci nie zależy na pudełku, to możemy zrobić jakiś deal (mam Cię chyba nawet w znajomych na Steam :)), bo kupiłem OMD! do postawienia sobie na półce, key mi niepotrzebny, bo grę już dawno mam (ba, od dłuższego czasu ogrywam intensywnie "dwójkę" :)).

PS Nie wytrzymałem i kupiłem jeszcze SupComa 2 :D. Ale to by było na tyle moich zakupów tym razem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam nic w zamian do tej wymiany :D
U mnie w okolicy są dwie Biedronki to może ta druga więcej OMD! dostała. Zobaczę w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 19:55, Blackhand napisał:

Heh, ciekawe, bo w moim mieście byłem w dwóch Biedronkach i OMD! to chyba najbardziej
pospolita gra w tym rzucie :). Choć pewnie dystrybucja jest nierównomierna i każdy sklep
dostał nieco inny asortyment (jednych gier więcej, drugich mniej). Jak Ci nie zależy
na pudełku, to możemy zrobić jakiś deal (mam Cię chyba nawet w znajomych na Steam :)),
bo kupiłem OMD! do postawienia sobie na półce, key mi niepotrzebny, bo grę już dawno
mam (ba, od dłuższego czasu ogrywam intensywnie "dwójkę" :)).

PS Nie wytrzymałem i kupiłem jeszcze SupComa 2 :D. Ale to by było na tyle moich zakupów
tym razem :).


Ja bym chętnie ten key odkupił w promocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować