Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2012 o 21:37, Blackhand napisał:

Ja wziąłem LoK - solidny, liczący ok 80 stron manual, to chyba jakiś repack z premiery
czy coś


Masz na myśli instrukcję papierową, czy w pdf? Bo kupiłem Legacy of Kain - Antologia i w pudełku oprócz płyty niczego nie ma... W sklepie były jeszcze 2 egzemplarze i po wadze i ogólnej prezencji wnioskuję, że sytuacja była w nich identyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem raz jeszcze ale nie w celu gier :P, otóż mojemu kumplowi zachciało się dziś za 79zł kupić....zdalnie sterowany helikopterek, więc udałem się sprawdzić kiedy włorzą te cudeńka, BINGO!

Były już na miejscu, więc zanim wyszedłem postanowiłem jak z sprzedanymi grami, oto co można było jeszcze znaleść

Street Fighter 4 SPZEDANE
2szt Legacy of Kain - Antologia
1szt Hitman
1szt GTA
Parę gacków,Bonic Commando,Śmierć orkom i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 14:23, Pampereczek napisał:

Jakie to gta było?

Trylogia (I z dodatkiem,II,III). Stronę wcześniej jest post Kraju. Z całą listą gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Papierową. W moim boxie z LoK Antologia znalazłem solidny, 90-stronnicowy manual, z nadrukowanym na tyle okładki numerkiem do KG. Może są różne edycje, mój SupCom 2 miał niezbyt imponującą instrukcję (coś koło 60 stron), ale box był chyba lżejszy od tego, który miałem w ręce kilka dni wcześniej (że też tamtą kopię odłożyłem na półkę...).
Zrobię jutro fotki, jak tylko dorwę aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo jakąś strasznie dziwną mam Biedronkę w mieście, albo ludzie tak szybko wszystko wykupili :D
Nawet małej cząstki jakiejś obecności gier w tym sklepie nie odnotowałem. No cóż, w OMD! nie pogram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie sądzę aby ktoś się fatygował z otwieraniem opakowania, wyciąganiem instrukcji i ponownym zafoliowaniem :/ W sumie nie przyjrzałem się, ale nie wiem nawet czy mam tam jakiś kod do jakiejś lojalki. No cóż, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, możliwe, że część to rzucone żywcem gry z wydań premierowych czy "wyższych" reedycji a część to "dodruki" (wyprodukowane jak najniższym kosztem, więc bez "bajerów" w stylu papierowej instrukcji), by Biedronka dostała te X egzemplarzy.
PS Obiecane zdjęcia, niestety, zrobione telefonem, aparat się gdzieś zapodział.

20121204191447

20121204191455

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam własnie z biedronki.
U mnie praktycznie wszystkiego jest pod dostatkiem.
Jest i GTA i RE V, LOK itp do wyboru do koloru.
Jakby GTA kosztowało 10zł to bym wziął bo takiego wydania jeszcze nie mam;P Trylogię mam jeszcze z kolekcji klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 21:49, Radekl2 napisał:

To ja mam jakąś pseudoBiedronkę widocznie :)



W mieście mam z 10 jak nie więcej biedronek także jakby nie było w tej to w innej.
Przejdź się do innej biedry a znajdziesz czego szukasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam tylko dwie w okolicy :) W jednej OMD! nie było, a w drugiej żadnej gry nie było :D Takie wybrakowane jakieś te Biedronki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś zajrzałem od tak do biedy, a tam było parę gierek - Batman, Supreme Commander 2, Risen - wziąłem tego ostatniego. Wydanie skromne, pudełko z płytką. Szkoda że nie ma tych magicznych Bigboksów kiedy się chodziło z grami na warzywa i ważyło gry, by sprawdzić jakie wydanie jest w środku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 15:11, Kirabaxior napisał:

z grami na warzywa i ważyło gry

W mojej biedronce już nie ma wag :P

Swoją drogą fajne tytuły, ale ubogie wydania... lekkie to to jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś Jade Empire wziąłem do ręki i to ciężkie było. To z miejsca się skapnąłem, że premierowa edycja specjalna. Od razu kupiłem bez namysłu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2012 o 15:11, Kirabaxior napisał:

Dziś zajrzałem od tak do biedy, a tam było parę gierek - Batman, Supreme Commander 2,
Risen - wziąłem tego ostatniego. Wydanie skromne, pudełko z płytką. Szkoda że nie ma
tych magicznych Bigboksów kiedy się chodziło z grami na warzywa i ważyło gry, by sprawdzić
jakie wydanie jest w środku :D


To były czasy :D
Brało się 10 pudełek po kolei na wagę, a starsze panie z pomidorami patrzyły jak na głupiego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak, tak :D ale czego się nie robiło by zrobić niezły deal :D fajne gry, fajne, ale szkoda że te wydania takie biedne. W Risen popykam, a potem pewnie komuś oddam bo na półce to nijak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować