Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2013 o 11:57, Kraju napisał:

Brink

Na 100% biorę

Dnia 04.03.2013 o 11:57, Kraju napisał:

Alan Wake

Na 99% :D

Resztę albo mam albo nie chce. Jeśli ktoś się zastanawia nad Deus Ex''em że nie jest to GOTY/Gold Edition to nie ma się czym przejmować. Dodatki są naprawdę mierne Missing Link to "osobna gra" więc nic nie wnosi do waszej postaci z podstawki, dodatkowo gracie postacią prawie od zera bez fantów z podstawki, jedynie fabuła jest w porządku. Dodatkowe bajery też mało użyteczne. Jedynie snajperka z tłumikiem czasem się przydaje ale naprawdę rzadko.

Co do F3 to dodatki dużo naprawdę dają, DUŻO więcej godzin zabawy i nowe fanty, limit poziomów podnoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Biedronki z Rage''em i Deusem dla kumpla.
To co udało mi się zauważyć to to, że każdej gry jest zaledwie kilka sztuk. Rage ledwo znalazłem w całym tym stosie, przez moment przeszło mi przez myśl że go nie ma.
Co więcej, Alan Wake i Fallout 3 są chyba w premierowych opakowaniach bo mają czarne pudełka a nie przezroczyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kumpel w PL też szczęśliwie wyrwał wszystkie tytuły z mojej wishlisty, tj. Alana, DS3, Króla Artura, TRU oraz Władcę Pierścieni. Dużo tego się uzbierało, ale do maja będę się bezczelnie obijał, więc chociaż będzie w co pyknąć. Póki co nie wiem niestety, w jakich wydaniach są te gierki a dowiem się tego dopiero po wizycie w ojczyźnie, czyli w przyszłym tygodniu :) Zostaje teraz nadzieja, że żaden z wymienionych przeze mnie tytułów, nie wyląduje na coverze kwietniowego CDA... Później niech się dzieje co chce - do sylwestra nie zawitam nad Wisłę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakich edycjach sa te gry? Duze kartonowe pudlo i jewel case z plyta i serialem, premierowki czy jakies tanie serie? I gry w jakich sa wersjach? (wymagaja Steama i podobnych czy nie, jak wyglada np. sprawa z kompatybilnoscia dodatkow, czyli jakie sa to wersje?) z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wojna na Północy", "Rage" i "Harry Potter" zakupione - będziemy z młodym się cieszyli :)

A propos - Rage to okładka zwykła, ale w środku Premium, czyli Pakiet Anarchisty i Misje w Kanałach są dołączone.

Do kolegi wyżej: Władca i Rage wymagają Stema, HP nie. Opakowania to zwykłae DVD boxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 11:44, Darkstar181 napisał:

Source ?

Jeszcze na pewno nie wiadomo. Ale Smuggler gadał, żeby nie iść do Biedry tylko poczekać na CDA, więc jakaś gra z Biedry będzie jako pełniak. Jeden pełniak miał być na Steama, ale jest nim już Magicka więc z listy Biedronkowej odpada sporo gier np. RAGE, DS3, FEAR 3 Deus Ex czy Alan Wake. Z tego co zostało jako główny pełniak widzi się tylko właśnie Fallout 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tak: Brink, Król Artur II, RAGE (dla pudła i plików na płycie, bo grę mam), Władca Pierścieni: Wojna Na Północy, Dungeon Siege 3, FEAR 3 i Tomb Raider Ultimate Edition. Wszystkie, poza TRUE mają klucz Steam w pudle, TRUE się nigdzie nie podpina. Dodatkowo Dungeon Siege 3 zawiera preorderowe dodatki.

Pytanie odnośnie Władcy Pierścieni. Grę zarejestrowałem na Steamie, ale według pudełka, to gra podpina się do GFWL (tylko tyle, że w pudelku jest jeden klucz). Czy faktycznie gra się podpina do GFWL, czy tylko do Steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 12:29, Heartbreaker napisał:

Pytanie odnośnie Władcy Pierścieni. Grę zarejestrowałem na Steamie, ale według pudełka,
to gra podpina się do GFWL (tylko tyle, że w pudelku jest jeden klucz). Czy faktycznie
gra się podpina do GFWL, czy tylko do Steama?


Jeśli jest to steam ci wyświetli takowy klucz po dodaniu gry do profilu.

Osobiście kupiłem Rage i FEAR 3, myślałem nad Brinkiem ale dowiedziałem się że multi jest kompletnie martwe więc nie miało by to sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 12:24, kesik93 napisał:

> Source ?
Jeszcze na pewno nie wiadomo. Ale Smuggler gadał, żeby nie iść do Biedry tylko poczekać
na CDA, więc jakaś gra z Biedry będzie jako pełniak. Jeden pełniak miał być na Steama,
ale jest nim już Magicka więc z listy Biedronkowej odpada sporo gier np. RAGE, DS3, FEAR
3 Deus Ex czy Alan Wake. Z tego co zostało jako główny pełniak widzi się tylko właśnie
Fallout 3.

To szkoda, bo F3 akurat mam. Ale inni pewnie rzucą się na pismo z radością, jeśli to ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 12:24, kesik93 napisał:

> Source ?
Jeszcze na pewno nie wiadomo. Ale Smuggler gadał, żeby nie iść do Biedry tylko poczekać
na CDA, więc jakaś gra z Biedry będzie jako pełniak.

Wygląda na to że albo zwodził, albo plany się zmieniły.

Ostanim pełniakiem wedle przecieków ma być Wiedźmin. Swoją drogą nieco ryzykowne, w Polsce to raczej dosyć popularny tytuł wśród graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 15:05, Darkstar181 napisał:

Ostanim pełniakiem wedle przecieków ma być Wiedźmin. Swoją drogą nieco ryzykowne, w Polsce
to raczej dosyć popularny tytuł wśród graczy.


Skąd wytrzasnąłeś takie info? W temacie o przeciekach nie ma żadnej wzmianki o Wiedźminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 15:13, Gumisiek2 napisał:

> Ostanim pełniakiem wedle przecieków ma być Wiedźmin. Swoją drogą nieco ryzykowne,
w Polsce
> to raczej dosyć popularny tytuł wśród graczy.

Skąd wytrzasnąłeś takie info? W temacie o przeciekach nie ma żadnej wzmianki o Wiedźminie.

Były dwa posty o tym że Smugg się wygadał się na ten temat.Natychmiast je usunięto. Owszem, to nie pewniak, ale reakcja była błyskawiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 15:50, SamFiniszer napisał:

W środku miałeś dodatkowe kody jakieś ?

Chodzi Ci o Rage? Tak, były na karteczce kody do Steam na dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować