Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2013 o 20:41, Abi_Dalzim napisał:

...
Zaprzeczam z całą mocą :)
Moje Rage jest jasne a DLC ma.


Plotka głosi, że DLC są też w wydaniu w przeźroczystym boxie z dwoma uchwytami na płyty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 22:14, Blackhand napisał:

Plotka głosi, że DLC są też w wydaniu w przeźroczystym boxie z dwoma
uchwytami na płyty :).

W którym miejscu? W moim przezroczystym pudle nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 20:33, Janek_Izdebski napisał:

> Pudełko Rage wraz z DLC jest podobno bardziej ciemne i ma dwie płyty w
> kopertach. Wersja bez DLC ma jasne białe, przeźroczyste pudełko.
Ja właśnie taką wersję "Rage''a" kupiłem. Jak myślicie, czy jak napiszę do Kompanii Graczy
lub Muve to doślą DLC z "Pakietem Anarchisty" i "Misjami w Kanałach"? Próbował ktoś może?
Dzięki.

Raczej nie przejdzie, bo żeby dostać kody na dlc trzeba podać numer zamówienia który się otrzymuje przy zamawianiu czegokolwiek z muve.pl(jak ja zamówiłem RAGE na muve.pl w wydaniu premium games to kody na dlc dostałem właśnie w ten sposób). Ale możesz próbować, może mają zapas kodów i dadzą, kto wie :P Nawet jeśli kodów nie dostaniesz to nie ma się co specjalnie przejmować. O ile "Pakiet Anarchisty" jest całkiem fajny bo dostajesz obrzyna i autko które jest lepsze od początkowego(ale później i tak fabularnie dostaje się lepsze), to "Misje w kanałach" to z straszna lipa, 2 misje na parę minut obie polegające na tym by wystrzelać kilku-kilkunastu mutantów w tytułowych kanałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 22:22, Kraju napisał:

Nie we wszystkich jest. Nie wiem od czego to zależy, ale jedni mają a drudzy nie.

W takim razie nie obejdzie się bez wspomnianego maila do Kompanii Graczy/Muve...

@RaiL
Jednak napiszę do nich i dodam, ze jedni dostali DLC, a drudzy nie oraz podam link do dyskusji na forach. Może się zreflektują i wyślą te brakujące DLC. Liczę na to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 22:19, Janek_Izdebski napisał:

...
W którym miejscu? W moim przezroczystym pudle nie było...


Przepraszam, pomyliłem się, miało być na odwrót - w wersji z jednym uchwytem podobno są DLC. Ale równie dobrze może to być przypadek i nie ma tu żadnej reguły.
http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=62728&st=2520#entry3144884

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 22:23, Janek_Izdebski napisał:

> Nie we wszystkich jest. Nie wiem od czego to zależy, ale jedni mają a drudzy nie.

W takim razie nie obejdzie się bez wspomnianego maila do Kompanii Graczy/Muve...

@RaiL
Jednak napiszę do nich i dodam, ze jedni dostali DLC, a drudzy nie oraz podam link do
dyskusji na forach. Może się zreflektują i wyślą te brakujące DLC. Liczę na to. :)

Pewnie, że pisz nawet jak nie dadzą to i tak nic nie tracisz, a pisząc możesz dostać dlc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 22:23, Janek_Izdebski napisał:

Jednak napiszę do nich i dodam, ze jedni dostali DLC, a drudzy nie oraz podam link do
dyskusji na forach. Może się zreflektują i wyślą te brakujące DLC. Liczę na to. :)

A ja bym na to nie liczył. Te kody na DLC to coś w rodzaju bonusu, który jednym się trafia, innym nie. Inaczej by sprawa wyglądała jakbyś na pudełku miał napisane "Edycja Anarchisty", ale przecież nic takiego zapewne tam nie widnieje, wtedy bowiem zostałbyś niejako wprowadzony w błąd. A tak? Dostałeś dokładnie to, za co zapłaciłeś i czego mogłeś się spodziewać. A samych kodów pewnie im zostało mniej niż było gier i powrzucali ich tyle ile mieli.
Zresztą... idąc tym tokiem rozumowania to wszyscy Ci, którzy trafili biedne edycje gier powinni zacząć teraz uderzać do Cenegi, bo ktoś tam trafił na premierówke z grubą instrukcją i żądaniem wymiany na pełnowartościowy produkt. Sam przyznasz że to trochę niepoważne.
Próbować oczywiście możesz, ale nie spodziewałbym się pozytywnego rozpatrzenia tej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 23:23, dave03 napisał:

Próbować oczywiście możesz, ale nie spodziewałbym się pozytywnego rozpatrzenia
tej sprawy.

I tak zrobię. :) Zobaczymy co z tego wyjdzie. Najgorsze jest to, że gra ma blokadę na Steam i normalnie (bez VPN i takich tam) nie można kupić brakujących DLC... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 23:25, Janek_Izdebski napisał:

Najgorsze jest to, że gra ma blokadę na
Steam i normalnie (bez VPN i takich tam) nie można kupić brakujących DLC... :(

Te DLC które tam dali i tak są - za przeproszeniem - do dupy. Bo co tam jest? Pięść szału, jakaś dodatkowa giwerka, zbroja i pojazd. Nic nadzwyczajnego. Jest jeszcze jeden kod, który aktywuje jakąś misje w kanałach, ale to pewnie też nie będzie nic oryginalnego a raczej misja jakich wiele w tej grze. Także - moim zdaniem - wiele nie stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2013 o 23:38, dave03 napisał:

Te DLC które tam dali i tak są - za przeproszeniem - do dupy. Bo co tam jest?
Pięść szału, jakaś dodatkowa giwerka, zbroja i pojazd. Nic nadzwyczajnego. Jest jeszcze jeden
kod, który aktywuje jakąś misje w kanałach, ale to pewnie też nie będzie nic oryginalnego
a raczej misja jakich wiele w tej grze. Także - moim zdaniem - wiele nie stracisz.

Oby tak było, jak piszesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wydanie Rage /Fear/Władcy Pierścieni z Biedronki działają bez płyty? Może jakąś z tych gier upoluję w niedziele, a zależy mi, bo często korzystam z laptopa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 00:37, LubieWafle napisał:

Czy wydanie Rage /Fear/Władcy Pierścieni z Biedronki działają bez płyty?
Może jakąś z tych gier upoluję w niedziele, a zależy mi, bo często korzystam z laptopa. :P

To gry Steamworksowe, więc pobierzesz je z sieci, będą acziki, aktualizacje itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 00:42, Janek_Izdebski napisał:

> Czy wydanie Rage /Fear/Władcy Pierścieni z Biedronki działają bez płyty?
> Może jakąś z tych gier upoluję w niedziele, a zależy mi, bo często korzystam z laptopa.
:P
To gry Steamworksowe, więc pobierzesz je z sieci, będą acziki, aktualizacje itp. :)

Taaak?! Ja czytałem, że to wydanie pudełkowe wersji nie-steam. o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 00:51, SiDi napisał:

Ktoś się orientuje jak często Biedronka podejmuje się takich akcji?

Najczęściej przed Bożym Narodzeniem jak zauważyłem, ale tak bogatej jeszcze nie było. I jeszcze te klucze Steam, o których mówił Janek, które są kluczami Steam wbrew pogłoskom. :D Nieźle. Żałuję, że dopiero w niedzielę się do Biedry wybiorę. Coś czuję, że poszukiwane tytuły będą sprzątnięte. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 00:45, LubieWafle napisał:

> To gry Steamworksowe, więc pobierzesz je z sieci, będą acziki, aktualizacje
> itp. :)
Taaak?! Ja czytałem, że to wydanie pudełkowe wersji nie-steam. o_O

Nie ma innych wersji tych trzech gier, jak tylko Steamworksowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa komuś Król Artur 2 z tej promocji? Katastrofa z tym steamem. Nie mogę grać bez pobrania jakiegoś gó**a do gry.Chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 09:35, Bithda napisał:

Działa komuś Król Artur 2 z tej promocji? Katastrofa z tym steamem. Nie mogę grać bez
pobrania jakiegoś gó**a do gry.Chore.

Yyy, ale nie działa bo nie chcesz tego ,,gówna" pobrać czy nie działa bo coś nie tak? Jeśli to pierwsze to przesadzasz, steam jest wszechobecny, ma wady i zalety ale walka z nim nie ma większego sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować