Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dlatego przed zakupem powinieneś sprawdzić tył pudełka. Kupując grę ze "Steamworks" czy symbolem Steama na pudełku sam wyrażasz zgodę na to, że będziesz z niego korzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 11:09, luzac napisał:

Dlatego przed zakupem powinieneś sprawdzić tył pudełka. Kupując grę ze "Steamworks" czy
symbolem Steama na pudełku sam wyrażasz zgodę na to, że będziesz z niego korzystał.

Właściwie wiedziałem co kupuje. Chodzi mi o to, że jestem zły, że po aktualizacji kilkunasto-godzinnej gra nie działa. Przy okazji zwieszała się strasznie. Instaluje za chwilkę z wyłaczonym internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 14:23, Heartbreaker napisał:

kaczek93, na markolfie czytałem, że po instalacji 21 GB gry, Steam dociąga jeszcze 17
GB. Czemu tyle i co tam pobiera, to nie wiem.

Nope. Jest co zchrzanione i jedyne co zainstalowało się z płyty to 500MB filmów. Reszta się ze steama pobiera :/. A te 21GB znika gdzieś. Nie było żadnych plików od RAGE prócz wspomnianych 5000MB w folderach steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 12:42, kaczek93 napisał:

Ile GB aktualizacji steam musi dociągnąć do Rage?


Orientujesz się może, czy w aktualizacjach zawiera się DLC? Dziwnie wygląda sprawa z kodami do RAGE. Po wpisaniu standardowego kodu ukazała się wiadomość o dodaniu RAGE Anarchy (po co w takim razie osobny kod na Pakiet Anarchisty?), a po wpisaniu kodu na DLC "Misje w kanałach pustkowi" produkt aktywuje się, lecz nie ma go na liście Steam, profil gry w Steam nie posiada odnośnika "DLC", a w steamowym sklepie na próżno szukać tej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 21:45, Gumisiek2 napisał:

> Ile GB aktualizacji steam musi dociągnąć do Rage?

Orientujesz się może, czy w aktualizacjach zawiera się DLC? Dziwnie wygląda sprawa z
kodami do RAGE. Po wpisaniu standardowego kodu ukazała się wiadomość o dodaniu RAGE Anarchy
(po co w takim razie osobny kod na Pakiet Anarchisty?), a po wpisaniu kodu na DLC "Misje
w kanałach pustkowi" produkt aktywuje się, lecz nie ma go na liście Steam, profil gry
w Steam nie posiada odnośnika "DLC", a w steamowym sklepie na próżno szukać tej produkcji.

Nie mam pojęcia jak to jest z tymi DLC. Swojego egzemplarza jeszcze nawet nie odfoliowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 01:20, Janek_Izdebski napisał:

> > To gry Steamworksowe, więc pobierzesz je z sieci, będą acziki, aktualizacje
> > itp. :)
> Taaak?! Ja czytałem, że to wydanie pudełkowe wersji nie-steam. o_O
Nie ma innych wersji tych trzech gier, jak tylko Steamworksowe. :)

No to wspaniale! Biblioteka gier zawsze będzie większa. :) A jak z działaniem? Wszystko chodzi bez zarzutów i klucze działają? Jak tak czytam to jest problem chyba z Rage i Arturem.
Swoją drogą, skąd nagle taka akcja? :D Nie ma świąt żadnych (najbliższe za miesiąc), a tutaj gry za 20zł bodajże (poprawcie jeśli źle mówię), które normalnie są za ok 40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 23:12, LubieWafle napisał:

No to wspaniale! Biblioteka gier zawsze będzie większa. :) A jak z działaniem?
Wszystko chodzi bez zarzutów i klucze działają? Jak tak czytam to jest problem chyba z Rage i
Arturem.

Kpisz sobie, czy Ty tak na poważnie? Naprawdę nie znasz Steama? Również czytam, że problemy są z "Rage''em" i "Królem Arturem". Ja jeszcze swojej kopii "Rage''a" nie aktywowałem. Poczekam na odpowiedź Cenegi/Muve czy doślą te brakujące DLC (bo w ich sklepie, a także na Steamie nie można ich nabyć z polskiego IP).

Dnia 09.03.2013 o 23:12, LubieWafle napisał:

Swoją drogą, skąd nagle taka akcja? :D Nie ma świąt żadnych (najbliższe za miesiąc),
a tutaj gry za 20zł bodajże (poprawcie jeśli źle mówię), które normalnie są za ok 40?

Pewnie wietrzenie magazynów z zalegającego towaru. IMHO Cenega częściej powinna robić takie akcje i nie ograniczać ich tylko do Biedronki. MM, Staturn, a nawet Empiki czekają tylko na taki ruch polskiego dystrybutora... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie powiem, odpuść Artka. Napaliłem się na niego mocno, ale nie podoba mi się ilość aktualizacji i to, że gra po nich nie działa. No komu by się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie napisałem, że nie znam Steama? Sam go mam od 2 lat. :P Zdziwiony byłem, że Games for Windows są sprzedawane jako gry z kluczami do Steama i to jeszcze po takiej [dobrej] cenie. Nie lubię Origin czy platformy Ubisoftu, dlatego tym bardziej mnie to cieszy.

Dnia 09.03.2013 o 23:19, Janek_Izdebski napisał:

Pewnie wietrzenie magazynów z zalegającego towaru. IMHO Cenega częściej powinna robić
takie akcje i nie ograniczać ich tylko do Biedronki. MM, Staturn, a nawet Empiki czekają
tylko na taki ruch polskiego dystrybutora... :)

No, ale to my zyskamy. ;D Szkoda tylko, że są jednak te problemy.

@Bithda, Janek
Zatem chyba sobie odpuszczę i Rage, i Artura. A jak z Władcą Pierścieni? Mimo że nie przepadam za powieścią, tak filmy mi się spodobały, a grałem już w tę wersję gry z WP, w której mogliśmy albo walczyć kanonicznie, albo po stronie Mordoru (zapomniałem nazwę). Czy gra jest ogólnie podobna do tekstu w zapowiedzi [action RPG] ii - co najważniejsze - z nią problemów nie ma? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 23:36, LubieWafle napisał:

Gdzie napisałem, że nie znam Steama? Sam go mam od 2 lat. :P Zdziwiony byłem,
że Games for Windows są sprzedawane jako gry z kluczami do Steama i to jeszcze po takiej
[dobrej] cenie. Nie lubię Origin czy platformy Ubisoftu, dlatego tym bardziej mnie to cieszy.

Też nie lubię zbyt wielu takich klientów, ale Steam i Origin (po najnowszych poprawkach) są najbardziej stabilne. :)

Dnia 09.03.2013 o 23:36, LubieWafle napisał:

No, ale to my zyskamy. ;D Szkoda tylko, że są jednak te problemy.

Co do "Rage''a" i Króla Artura - to najlepiej IMHO zrobić tak:

- wklepać kluczyk Steam i ewnetualne kody na DLC oraz wybrać "Anuluj" jak padnie pytanie czy zainstalować grę.

- zrestartować klienta i wybrać instalację wybranej gry z sieci, nie z płytek - powinno zainstalować najnowszą wersję.

- po instalacji wybrać weryfikację spójności plików. Jeśli wszystko będzie ok, to chyba można zacząć grę. :)

Dnia 09.03.2013 o 23:36, LubieWafle napisał:

Zatem chyba sobie odpuszczę i Rage, i Artura.

IMHO warto zaryzykować. To tyko 19,90 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm

Dnia 09.03.2013 o 23:47, Janek_Izdebski napisał:

> Zatem chyba sobie odpuszczę i Rage, i Artura.
IMHO warto zaryzykować. To tyko 19,90 zł. :)

Wiem wiem, ale mam ogólnie mało czasu na gry ostatnio i jak już zasiadam, to wolę bezstresowo w coś pograć. :P Władca Pierścieni jednak wygląda bardziej kusząco na ten moment jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 23:52, LubieWafle napisał:

Wiem wiem, ale mam ogólnie mało czasu na gry ostatnio i jak już zasiadam, to
wolę bezstresowo w coś pograć. :P Władca Pierścieni jednak wygląda bardziej kusząco na
ten moment jak dla mnie.

Ja bym wybrał "Rage''a" i "F.E.A.R. 3". "Wojnę na Północy" poleca Harrolfo, więc może to jest ciekawa produkcja. A tak w ogóle na Twoim miejscu zainwestowałbym w nadchodzące "hiciory" ("TR" i nowego "Bioshocka"). Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 23:59, Janek_Izdebski napisał:

Ja bym wybrał "Rage''a" i "F.E.A.R. 3". "Wojnę na Północy" poleca Harrolfo, więc może
to jest ciekawa produkcja. A tak w ogóle na Twoim miejscu zainwestowałbym w nadchodzące
"hiciory" ("TR" i nowego "Bioshocka"). Pozdrawiam. :)

RAGE - napalony byłem przed premierą jak nigdy. Jednak po przeczytaniu któregoś z kolei komentarza i recenzji, że w grze kuleje silnik graficzny, jest pełno bugów i optymalizacja jest mierna odpuściłem sobie, mimo że lubię postapo.
FEAR 3... nie moje klimaty. :P
Bioshock 1 mam kupiony od dawna i przeszedłem. Ciekawa gra, jednak jakoś nie ciągnie mnie do kontynuacji. Ciekawa w moim wypadku nie oznacza gry, do której chciałbym wrócić i której historia by mnie niesamowicie urzekła. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 00:11, LubieWafle napisał:

RAGE - napalony byłem przed premierą jak nigdy. Jednak po przeczytaniu któregoś
z kolei komentarza i recenzji, że w grze kuleje silnik graficzny, jest pełno bugów i
optymalizacja jest mierna odpuściłem sobie, mimo że lubię postapo.

Wg lordpilota, aope i TobiegoAlexa te błędy już zostały naprawione. Jeśli będą na forum, wystarczy ich o to spytać. :)

Dnia 10.03.2013 o 00:11, LubieWafle napisał:

FEAR 3... nie moje klimaty. :P

Ma ciekawe multi i coop ze split-screenem nawet na PC.

Dnia 10.03.2013 o 00:11, LubieWafle napisał:

Bioshock 1 mam kupiony od dawna i przeszedłem. Ciekawa gra, jednak jakoś nie ciągnie
mnie do kontynuacji. Ciekawa w moim wypadku nie oznacza gry, do której chciałbym wrócić
i której historia by mnie niesamowicie urzekła. ;]

A "TR"? Zawsze możesz jeszcze wybrać "Snipera: Ghost Warriora 2", zwłaszcza że cena jest dobra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 00:16, Janek_Izdebski napisał:

Wg lordpilota, aope i TobiegoAlexa te błędy już zostały naprawione. Jeśli będą na forum,
wystarczy ich o to spytać. :)

Hmm... czytałem o poprawionych błędach, które zostały tylko kiepsko załatane. Gra lepiej chodzi, ale to jest mniej więcej efekt tylko trochę lepszy niż patch 1.6 do Gothic 3.

Dnia 10.03.2013 o 00:16, Janek_Izdebski napisał:

> FEAR 3... nie moje klimaty. :P
Ma ciekawe multi i coop ze split-screenem nawet na PC.

Na multi póki co nie mam czasu, nie wiem też ilu ludzi tam gra.

Dnia 10.03.2013 o 00:16, Janek_Izdebski napisał:

A "TR"? Zawsze możesz jeszcze wybrać "Snipera: Ghost Warriora 2", zwłaszcza że cena jest
dobra. :)

TR - nie wiem co to jest za gra. :P
Snajper... pierwsza część była "nawet, nawet". Druga mi się podoba z gameplayów, no i jeszcze to Sarajevo. Jednak głupio mi powiedzieć, że brak funduszy niestety. :P Cena oczywiście, jest wspaniała, jednak póki co muszę ograniczyć wydatki. Stąd chciałbym wybrać jedną grę z tej puli w Biedronce.

Tak spytam z ciekawości - nie przepadasz za Wojną na Północy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 00:34, LubieWafle napisał:

Hmm... czytałem o poprawionych błędach, które zostały tylko kiepsko załatane.
Gra lepiej chodzi, ale to jest mniej więcej efekt tylko trochę lepszy niż patch 1.6 do Gothic 3.

Nie grałem w Gothica, więc się nie wypowiem. :)

Dnia 10.03.2013 o 00:34, LubieWafle napisał:

Na multi póki co nie mam czasu, nie wiem też ilu ludzi tam gra.

Pewnie nie za dużo, ale o ile pamiętam były calkiem ciekawe tryby. :)

Dnia 10.03.2013 o 00:34, LubieWafle napisał:

TR - nie wiem co to jest za gra. :P

Fani Lary już odpowiednio ukarzą Twoją zniewagę. ;D

Dnia 10.03.2013 o 00:34, LubieWafle napisał:

Snajper... pierwsza część była "nawet, nawet". Druga mi się podoba z gameplayów, no i
jeszcze to Sarajevo. Jednak głupio mi powiedzieć, że brak funduszy niestety. :P Cena
oczywiście, jest wspaniała, jednak póki co muszę ograniczyć wydatki. Stąd chciałbym wybrać
jedną grę z tej puli w Biedronce.

Może jak po dychu będziesz oszczędzał, to szybko uzbierasz. :)

Dnia 10.03.2013 o 00:34, LubieWafle napisał:

Tak spytam z ciekawości - nie przepadasz za Wojną na Północy? ;)

Nie grałem. I tak mam zaległości jeśli chodzi o RPGi, więc tę grę sobię odpuszczę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 23:12, LubieWafle napisał:

No to wspaniale! Biblioteka gier zawsze będzie większa. :) A jak z działaniem? Wszystko
chodzi bez zarzutów i klucze działają? Jak tak czytam to jest problem chyba z Rage i
Arturem.


Nie wiem jak z Rage i Arturem, ale ja nabyłem grę Alan Wake i jestem zadowolony, bo lubie thillery, a fabuła w tej grze trzyma w napięciu i jest naprawdę porządna.

Dnia 09.03.2013 o 23:12, LubieWafle napisał:

Swoją drogą, skąd nagle taka akcja? :D Nie ma świąt żadnych (najbliższe za miesiąc),
a tutaj gry za 20zł bodajże (poprawcie jeśli źle mówię), które normalnie są za ok 40?


No czasem w Biedronce są takie akcje. Nie słuchaj pana Janka_Izdebskiego, który jako "znafca" doskonale zna się na tym na czym nie ma zielonego pojęcia. Akurat wydania biedronkowe to nie są żadne wietrzenia magazynów. Dla tych sklepów specjalnie jest uruchamiany cały proces produkcji, jest to po prostu oddzielna "seria" specjalnie dla tych sklepów. I skoro są kolejne edycje to znaczy, że są opłacalne zarówno dla Biedronki jak i dystrybutora.

PS. Zazdroczę tym, którzy po raz pierwszy kupią Deus Ex: Human Revolution i zagrają, świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować