Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2013 o 02:56, Wojman napisał:

Panie Janku po raz ostatni dobra rada - nie wypowiadaj się pan na temat, o którym nie
masz pan zielonego pojęcia, bo się pogrążasz swoją nie wiedzą.


Trochę Ci ten tekst nie wyszedł. Sam wprowadzałeś na tutejszym forum innych użytkowników w błąd i nawet nie potrafiłeś się później przyznać do błędu tylko zwinąłeś mantaki i sprawy nie było. Od razu odświeżę Ci pamięć, bo zapewne chciałbyś ode mnie stosownego dowodu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5672&tpage=426
Przeczytaj sobie swojego posta nr. 8515 i później sprostowanie, które napisał Renzov.
W tej sytuacji stawiając jakieś tam zarzuty wobec Janka wyszedłeś jak dla mnie na zwykłego hipokrytę, bo jak doskonale widać też "doradzasz" w sprawach o których nie masz zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 12:23, dave03 napisał:

Trochę Ci ten tekst nie wyszedł. Sam wprowadzałeś na tutejszym forum innych użytkowników
w błąd i nawet nie potrafiłeś się później przyznać do błędu tylko zwinąłeś mantaki i
sprawy nie było. Od razu odświeżę Ci pamięć, bo zapewne chciałbyś ode mnie stosownego
dowodu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5672&tpage=426
Przeczytaj sobie swojego posta nr. 8515 i później sprostowanie, które napisał Renzov.


WoW! Przyłapałeś mnie na błędzie sprzed półtora roku! Gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 12:45, Wojman napisał:

WoW! Przyłapałeś mnie na błędzie sprzed półtora roku! Gratuluje.


A jakie to ma znaczenie kiedy to miało miejsce? Dla mnie liczy się fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 12:46, dave03 napisał:

A jakie to ma znaczenie kiedy to miało miejsce? Dla mnie liczy się fakt.


No fakt, mam aż jeden błąd na koncie. Faktem jest też to, że niektórzy - nie będę wymieniał z nazwiska - takich błedów tylko w tym roku mają sporo. Błąd się może zdarzyć każdemu, ale jeżel coś trwa notorycznie to sam przyznasz, że jest to nie tak drobna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 12:55, darkwind21 napisał:

Pytanko do osób które zakupiły Tomb Raidera w biedronce, czy podpina się pod steam?


Sam nie kupowałem i nie wiem czy ktoś tutaj taki się znajdzie, ale na odwrocie pudełka powinno znajdować się logo steam. Jeśli tak jest, to wtedy się podpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2013 o 12:55, darkwind21 napisał:

Pytanko do osób które zakupiły Tomb Raidera w biedronce, czy podpina się pod steam?

Nie, wszystkie 9 części nie są podpinane pod żadne tego typu platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Wojmanie, do wypowiedzi użytkownika Vilmara nadal się Pan nie odniósł jak widzę. :) Napisał Pan:

"Akurat wydania biedronkowe to nie są żadne wietrzenia magazynów. Dla tych sklepów specjalnie jest uruchamiany cały proces produkcji, jest to po prostu oddzielna "seria" specjalnie dla tych sklepów."

Dlaczego zatem "Brink", "Fallout 3", "Hunted", "Król Artur" były dostępne w Biedronkach w wydaniach premierowych?

Dlaczego taki "Rage" był zarówno w wydaniu premierowym z DLC jak i w wydaniu rzekomo specjalnie tłoczonym dla Biedronki (dymione, przeźroczyste pudełko) bez instrukcji?

Dlaczego "Deus Ex: Human Revolution" i "F.E.A.R. 3" były w dymionym, przeźroczystym pudełku ("Biedronka Edition")?

Dlaczego jedne wydania mają instrukcję, a drugie tylko klucz Steam "wybity" po drugiej stronie okładki?

Rozumiem, że na te cenne uwagi użytkownika Vilmara nie może Pan udzielić rzetelnej odpowiedzi, prawda? Ale do dyskredytowania mojej odpowiedzi jest Pan pierwszy, tak?

Z góry dziękuję za rzetelną odpowiedź. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 03:10, Kraju napisał:

Tak na osobnej. Bo nie w każdej było. Kwestia losowości.

Ja takiej kareczki w swojej kopii "Rage''a" nie małem. Tak więc teoria

Spoiler

Pana Wojmana

o tym, że do Biedonek jest wysyłana specjalnie tłoczona partia gier od Cenegi, mimo wszystko legła w gruzach... Do Biedronek trafiły po prostu różne wydania tych samych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że różne, ale te w białych pudełkach zdają się być specjalnie przygotowane dla Biedronki.

PS. Ten spoiler był zbędny. Znowu chcesz przywołać do tablicy Wojmana i rozpocząć kolejną kłótnię? Nikomu to nie służy, więc najlepiej zaprzestać osobistych wycieczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 01:22, Janek_Izdebski napisał:

Szanowny Panie Wojmanie, do wypowiedzi użytkownika Vilmara nadal się Pan nie odniósł
jak widzę. :) Napisał Pan:

Nie masz nic innego do roboty jak tylko prowokowanie do kłótni o durnowate pudełka ? Kogo na dobrą sprawę obchodzi czy te gry pochodzą z magazynów, czy płyty zostały na nowo tłoczono specjalnie dla Biedrony ? To w ogóle nie jest istotne ! Kasa na stół i idziemy grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 04:16, Janek_Izdebski napisał:

> Tak na osobnej. Bo nie w każdej było. Kwestia losowości.
Ja takiej kareczki w swojej kopii "Rage''a" nie małem. Tak więc teoria

Spoiler

Pana Wojmana


o tym, że do Biedonek jest wysyłana specjalnie tłoczona partia gier od Cenegi, mimo wszystko
legła w gruzach... Do Biedronek trafiły po prostu różne wydania tych samych gier.


Proszę zapoznać się gdzie i kiedy używamy funkcji spoiler, bo na pewno nie jest to funkcja do ukrywania czyjejś ksywki. Poza tym proszę nie prowokować do wojenek forumowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 13:10, Darkstar181 napisał:

Nie masz nic innego do roboty jak tylko prowokowanie do kłótni o durnowate
pudełka ? Kogo na dobrą sprawę obchodzi czy te gry pochodzą z magazynów, czy płyty
zostały na nowo tłoczono specjalnie dla Biedrony ? To w ogóle nie jest istotne ! Kasa na stół i idziemy
grać.

Ok, tylko nie ja sprowokowałem tę zaczepkę. Wystarczy prześledzić historię począwszy od posta nr 1740:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2271&pid=1740

Ale to ja muszę dostać po łbie, prawda?

@Kraju
Tak, te dymione, przeźroczyste pudełka zdają się być specjalnie robione dla Biedronki, ale:

Dlaczego zatem "Brink", "Fallout 3", "Hunted", "Król Artur" były dostępne w Biedronkach w wydaniach premierowych?

Dlaczego jedne wydania mają instrukcję, a drugie tylko klucz Steam "wybity" po drugiej stronie okładki?

Dlaczego w jednych wydaniach "Rage''a" są DLC, w w drugich nie?

Chciałbym po prostu dowiedzieć się, od czego to zależy. Może zatem teoria o "wietrzeniu magazynów" Cenegi jest jednak po części trafna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 14:58, Janek_Izdebski napisał:

Ale to ja muszę dostać po łbie, prawda?


Bo nadal drążysz temat, a Wojman już nie.

Dnia 11.03.2013 o 14:58, Janek_Izdebski napisał:

Dlaczego zatem "Brink", "Fallout 3", "Hunted", "Król Artur" były dostępne w Biedronkach
w wydaniach premierowych?


Widocznie mieli w magazynie kilka sztuk których chcieli się pozbyć.

Dnia 11.03.2013 o 14:58, Janek_Izdebski napisał:

Dlaczego jedne wydania mają instrukcję, a drugie tylko klucz Steam "wybity" po drugiej
stronie okładki?


Klucz i instrukcja instalacji nadrukowana jest na okładce po drugiej stronie - tak dokładniej. To samo co wyżej. Niektóre wydania są premierowe, inne specjalnie przygotowane dla Biedronki.

Dnia 11.03.2013 o 14:58, Janek_Izdebski napisał:

Dlaczego w jednych wydaniach "Rage''a" są DLC, w w drugich nie?


Czysty przypadek. Pewnie mieli za mało DLC i losowo wrzucali kody do pudełek.

Dnia 11.03.2013 o 14:58, Janek_Izdebski napisał:

Chciałbym po prostu dowiedzieć się, od czego to zależy. Może zatem teoria o "wietrzeniu
magazynów" Cenegi jest jednak po części trafna.


To na pewno. Stąd niektóre wydania są normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować