Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2013 o 14:58, Janek_Izdebski napisał:

Ale to ja muszę dostać po łbie, prawda?


Tak,Ty zawsze jesteś niewinny i to zawsze Ciebie sie czepiają... Jacy My jesteśmy

Dobra,a tera normalnie - moim zdaniem,jak ktoś pisze na końcu posta słowa EOT (post 1742),to powinien się już nie odzywać na ten temat,albo chociaż ewentualnie coś krótkiego dopowiedzieć. A ty? Zaczynasz kolejną dyskusję i prowokujesz do tego m.in Wojmana. Zresztą,o co wy się kłócicie? O to,czy gry są z magazynu czy specjalnie dla Biedry? Naprawdę to jest aż takie ważne? Jeden uważa tak,drugi tak i już wystarczy - a tu wszędzie jak widziałem były wycieczki osobiste. Chyba lepiej jest grać w te gry,niż się o takie rzeczy kłócić,c''nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, w tej akurat kwetii nie ma żadnej mojej winy.

Przypominam, że chciałem tylko otrzymać jakieś potwierdzone z wiarygodnych źródeł odpowiedzi na moje pytania. To nie ja zacząłem wycieczki osobiste. W poście 1740 przez nikogo nie zapraszany szanowny Wojman zaczął mnie wyzywać pogradliwym tonie od "znafców"W późniejszych postach kontynuował swoje wycieczki osobiste i zaczął wyzywać mnie od kłamców i łgarzy. Na pytania Vilmara (post 1756), który wykazał Wojmanowi niekonsekwencję, a także moje późniejsze (post 1771), już nie odpowiedział. Każdy może prześledzić "tę wymianę uprzejmości" i zbaczyć kto rozpozął tę całą "drakę".

Również uważam, że przyczyna całej awantury nie jest warta "funta kłaków", jednak nie pozwolę na to, by szanowny Pan Wojman, nieproszony obrażał mnie w każdym temacie, gdy tylko przyjdzie mu na to ochota. Zresztą to nie pierwszy raz, gdy wspomniany ex-admin czepia się mojej osoby "jak rzep psiego ogona":

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81745&u=38

Kończę ostatecznie ten off-op. Sprawę przekazałem już administratorom forum.

P.S. Otrzymałem wlaśnie punkty rejestrujące moją kopię "Rage''a" w KG. Jednak kodów na brakujące DLC nie. Jeszcze raz napisałem do KG/Cenegi w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 16:38, Janek_Izdebski napisał:

P.S. Otrzymałem wlaśnie punkty rejestrujące moją kopię "Rage''a" w KG.


Jak zarejestrowałeś kod na KG? Ja mam tylko klucz do Steama, który nie pasuje w KG z racji zbyt małej liczby znaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 16:55, Kraju napisał:

Jak zarejestrowałeś kod na KG? Ja mam tylko klucz do Steama, który nie pasuje w
KG z racji zbyt małej liczby znaków.

Na kompania_graczy@cenega.com wysłalem skan paragonu z Biedronki z odręcznym dopiskiem "gra RAGE". Zawsze wysyłam skan paragonu/faktury na ten adres, gdy w pudełku nie ma punktów KG. Dziś otrzymalem 260 punktów do rejestracji gry w Kompanii Graczy. Czekam teraz na odpowiedź ze strony KG/Cenegi w sprawie brakujących w pudełku DLC.

Kod Steam również miałem "wytłoczony" na wewnętrznej stronie okładki pudełka z grą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak wygląda sprawa. Nie wiem czy będzie mi się chciało cykać fotki i wysyłać, tym bardziej, że nagród w KG jest zadziwiająco mało. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 17:14, Kraju napisał:

Czyli tak wygląda sprawa. Nie wiem czy będzie mi się chciało cykać fotki i
wysyłać, tym bardziej, że nagród w KG jest zadziwiająco mało. Dzięki.

Taka fotka i mail do KG nic nie kosztuje. IMHO warto dostaniesz 260 punktów (jak za premierówkę). Jeszcze jedna gra do rejestracji i możesz "nabyć" tę ich super zniżkę na 40%. :)

P.S. A umieściłbyś tutaj skan tej karteczki z DLC, jak ona wygląda albo w wątku o "Rage''u"? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 17:05, Janek_Izdebski napisał:

Na kompania_graczy@cenega.com wysłalem skan paragonu z Biedronki z odręcznym dopiskiem
"gra RAGE". Zawsze wysyłam skan paragonu/faktury na ten adres, gdy w pudełku nie ma punktów
KG. Dziś otrzymalem 260 punktów do rejestracji gry w Kompanii Graczy. Czekam teraz na
odpowiedź ze strony KG/Cenegi w sprawie brakujących w pudełku DLC.


A jak nie mam paragonu to mam jakieś szanse na kod do KG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już wysyłałem do nich jakiegoś maila. Po za tym mam prawie 2000 punktów i nie ma na co wydać. Szkoda, że tego rabatu nie da się wykorzystać we wszystkich grach. Gier wydawanych przez Cenegę rzadko kupuję.
Jeżeli będę robił fotkę paragonu to mogę i karteczki. Ale nie wiem czy będzie mi się chciało. Leniwy coś jestem. :D A karteczka zwykła dwustronna z dwoma kodami DLC i opisami zawartości dodatkowego contentu.

kesik93
Raczej nie, bo nie masz dowodu zakupu. Chyba, że zrobisz fotkę pudełka, kodu (zamazanego), płyty. Ale nie wiem czy to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 17:22, Kraju napisał:

Kiedyś już wysyłałem do nich jakiegoś maila. Po za tym mam prawie 2000 punktów
i nie ma na co wydać. Szkoda, że tego rabatu nie da się wykorzystać we wszystkich grach.
Gier wydawanych przez Cenegę rzadko kupuję.
Jeżeli będę robił fotkę paragonu to mogę i karteczki. Ale nie wiem czy będzie mi się
chciało. Leniwy coś jestem. :D A karteczka zwykła dwustronna z dwoma kodami DLC i opisami
zawartości dodatkowego contentu.

Jakbyś mógł zrobić fotkę tej kartki z kodem będę wdzięczny, Kraju. :) Może podesłanie im takowej (z zamazanymi kodami) pozwoli coś wskórać u nich, by wysłali brakujące DLC. :)

Dnia 11.03.2013 o 17:22, Kraju napisał:

kesik93
Raczej nie, bo nie masz dowodu zakupu. Chyba, że zrobisz fotkę pudełka, kodu (zamazanego),
płyty. Ale nie wiem czy to coś da.

Dokładnie. Może fotka pudełka, płyty i kodu coś da. Ale również wątpię. FAQ w KG dosyć precyzyjnie mówi, że liczy się faktura/paragon:

http://www.kompania.cenega.pl/faq.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi DLC''kami do Alan Wake!? Na podelku mam napisane ze zawiera dodatkowe epizody Sygnal oraz Pisarz, wiec oba te dodatki sa juz zawarte w jednym kluczu/grze na steamie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo edycja PC-towa od razu zawierała dwa DLC jako zaimplementowaną zawartość. W menu powinna być odpowiednia opcja uruchomienia DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Jednak warto wysyłać skan paragonu i walczyć o swoje. :) Poniżej treść maila, jakiego dostałem z KG:

"Witam,
Obecność kodów w niektórych pudełkach wynikała po prostu z chęci zużycia pozostałych kodów w drukarni. Udało nam się jeszcze parę zdobyć, przesyłamy kody (do Steam):
(Kod nr 1)
(Kod nr 2)

Pozdrawiamy,
Kompania Graczy

PS Prosimy nie kasować z maila historii korespondencji, ułatwi nam to odpowiadanie.
PS 2 Zapraszamy na nasz profil na Facebooku:
http://www.facebook.com/KompaniaGraczy
PS 3 Zapraszamy do zapoznania się z FAQ: http://kompania.cenega.pl/faq.php
"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 18:58, Gumisiek2 napisał:

Są to kody na DLC do RAGE, tak? Jeśli dobrze rozumiem, to otrzymałeś je, ponieważ
Twój egzemplarz gry nie zawierał karteczki z kodami?

Dkładnie jest tak, jak piszesz. :) Zatem warto robić skan paragonu, wysłać go na kompania_graczy@cenega.com i walczyć o swoje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 20:11, Kraju napisał:

Miło z ich strony, że wysłali. Wcale nie musieli tego robić. Jednak warto
"walczyć o swoje".

Owszem, nie musieli, ale wizerunkowo dobrze się zachowali. U mnie mają plusa. :)

Najważniejsze jednak jest to, a zyskałem od Nich potwierdzenie, że mają jeszcze trochę tych kodów na DLC, "na stanie." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj po Brinka. "Biedronka Edyszyn" ma to do siebie, że instaluje z płyty zaledwie 1/5 zawartości, resztę trzeba pobrać :D

Poza tym, zero zastrzeżeń (pomijając beznadziejny balans w grze...). Zastanawiałem się nad resztą gier, ale chyba sobie odpuszczę.

P.S.
Czemu Fallout 3 jest taki ciężki? Co mu do pudełka władowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować