Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Jednak dostałem od KG kody na gry z Biedronki bez paragonu. Tylko, że na DLC do RAGE''a nie dali, muszę je zakupić za moje punkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 20:22, SamFiniszer napisał:

Nie prosili Cię o paragon, czy musiałeś się tłumaczyć czemu nie masz ? :)


Wysłałem im tylko zdjęcia wnętrz pudełek i tyle :)
Napisałem im też, że nie po to człowiek leci z rana do najbliższej Biedronki, walczy z tysiącami innych spragnionych graczy o ostatnie pudełka a potem stoi w kasie 30 min i jest narażony na kolejne ataki, które mają na celu odebranie mi ostatniego pudełka RAGE''a, żeby na końcu nie mieć kodów do KG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U was też nie ma RAGE już? Kupiłem w końcu Deus Exa (nie sprawdzałem sprawności), Króla Artura 2 (pobieram całkowicie ze steam, od nowa, potrwa kilka dni, bo wersja płytowa nie działa) i Fallouta 3 który śmiga. Dziś poleciałem po w.w. grę ale nigdzie nie było to HR wziąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2013 o 20:37, SamFiniszer napisał:

No kod na DLC sam sobie teraz kupiłem, ale coś się spieprzyło i mi dwa razy 100 pkt.
pobrało z konta. Ahh ta Cenega. :D

Napisz do KG, zwrócą Ci niesłusznie pobrane punkty. Ja miałem taki problem jakiś czas temu i zwrócili niepoprawnie pobrane punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 12:52, Domin4X napisał:

Komputer twierdzi, że trzeba włożyć poprawną płytę od Fallouta 3. Mam tylko biedronkową.
Jakieś pomysły na rozwiązanie problemu?

Mi pomogło wyłączenie virtualnych napędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO mi w tych grach sie podoba że wbijam do sklepu- patrze, kupuje. Nie myślę zanadto po prostu widzę dobry tytuł i jazda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzut może i nie porywający ale jak ktoś ma zbędne 10 złociszy i nie oczekuje wiele to na coś skusić się można. Wybór niewielki, to fakt ale cóż. To tylko Biedronka a nie Empik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2013 o 00:02, Karol44 napisał:

Jedyne ciekawym
kąskiem jest Fallout po 20zł


Cóż na SSS (wyprzedaż na steamie) Fallout New Vegas Ultimate Edition czyli gra + wszystkie DLC było za 4.99 euro co daje ok. 21 PLN. Więc nie wiem czy sama podstawka za 20 PLN to dobry interes. Jednak muszę przyznać, że gra jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować