Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Podobno w niektórych sklepach gry już wylądowały. Jutro jadę rano na uczelnię to "zergnę" co tam się będzie działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe. Niektore oddzialy juz wieczorem w niedziele wystawiaja nowy towar na pierwszy dzien roboczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w biedrze we Wrocławiu na Nowowiejskiej .
Na półkach:
F1 Race Stars
Dwa Trony
Toca 07
High School Musical 3
Atomówki i gra roku

Spoiler

Król Futbolu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 00:24, Chaotizz napisał:

Wykupiłem dzisiaj wszystko. Dla was nie ma już nic.

Mi to wystarczy. Nie idę do biedronki i kładę focha na Ciebie, uroczyście ^=^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kolegą przed pracą odwiedziliśmy dwie różne biedronki. Ogólnie powiem, że miałem rację - 20-30 różnych tytułów na biedronkę ;) Starcraft + Brood War jest razem. Dorwaliśmy Supreme Commander, wspomnianego Starcrafta oraz World in Conflict.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahah wstalem rano o 7 i piszedlem do biedronki z mysla iz dorwe chivalry i dragon commander ;) a tam co? atomowki, starcrafty itp oblecialem 3 biedonki i dupa ;) w 1 biedronce tylko hard reset ;pp lepiej poczekac i dzisiaj od 9.00 do 21.00 bedzie na cdp.pl ponad 300 tytulow cyfrowych za 9.99zl ;) te same co w biedronce i wiele wiecej ;) np wiedzmin 2 ^^ pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w trzech Biedronkach, bo chciałem kupić Dragom Commander. W żadnej nie było. Ostatecznie z trzeciej wyszedłem z Van Helsingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już akcja się rozpoczęła i z tytułami gier bida straszna ;) Nie ponad 300 gier tylko wszystkiego razem, czyli: gier, e-booków oraz filmów. Gry nadal biedne. Osobście myślałem, że większość tytułów się pokryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wyniosłem Chivlary i Zmierzch Samurajów, szukałem jeszcze Maski zdrajcy ale niestety nie było go w żadnym z 2 sklepów. I zauważyłem że u mnie była większość tytułów tyle że po 2 sztuki każdego max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To podobnie jak było na PGA. Z jednej strony zapowiadali zyliard gier do rozdania, a potem się okazywało, że spora część to były filmy DVD. Tak czy inaczej jak po Starcrafta chyba nie będę się wybierał i spróbuję wyhaczyć sobie okazję cyfrową. Sobie wtedy podepnę do battle.neta od razu i problemu nie będę miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 09:33, Muradin_07 napisał:

To podobnie jak było na PGA. Z jednej strony zapowiadali zyliard gier do rozdania, a
potem się okazywało, że spora część to były filmy DVD. Tak czy inaczej jak po Starcrafta
chyba nie będę się wybierał i spróbuję wyhaczyć sobie okazję cyfrową. Sobie wtedy podepnę
do battle.neta od razu i problemu nie będę miał :)

Wersję pudełkową też możesz podpiąć pod Battle.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstałem rano, poszedłem do biedronki, oczywiście żadnego tytułu który planowałem zakupić nie było. Podobnie jak w innych gry dla dzieciaków, ostatecznie wyszedłem z Riddickiem i Tropico 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Malborku bida.
W dwóch Biedrach na 4 tytuły które szukałem były 2 (Starcraft i Eador - Szukam Dirt 3 i Warhammer 2 z dodatkami). Brat miał jeszcze 2 sklepy "przelecieć" ;)
I tak jak pisze Tomoya-kun - jeśli już jakaś gra jest, to 2 sztuki max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9/10 po objechaniu 6 Biedronek. Nie udało mi się tylko znaleźć Dirt 3 Complete Pack z Gamebooka... Czy ktoś w Warszawie go widział/kupił? Jak tak, to gdzie?

Ja zdobyłem tak:

Divinity Dragon Commander [premierówka]
Aliens: Colonial Marines - Edycja Limitowana [premierówka]
F1 Race Stars [premierówka]
Formuła 1 F1 2012 [premierówka]
Londyn 2012 [premierówka]
The First Templar [premierówka]
Chivalry: Medieval Warfare [premierówka. Widziałem też edycje Gamebook]
Worms Revolution: Deluxe Edition [Gamebook. Nie widziałem nigdzie premierówki]
The Incredible Adventures of Van Helsing [jedyna edycja to Gamebook, gdyż gra nigdy nie została wydana w premierowej edycji]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World In Conflict
Alone in the dark
Tron Evolution
Starcraft
F1 Race Stars
Riddick Assault on Dark Athena
znalazlem tez megasne wydanie kolekcjonerskie(!) Divinity Antologia ale nie wzialem. przejade sie dzisiaj jeszcze, bo w jednej na 3 biedronki nie bylo zadnych gier... a szukam dirta i aliens. myslicie sie rzuca jeszcze troche gier pozniej? w sensie czy powymieniaja te gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować