Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Jestem w pobliżu Warszawy, więc mogę się przejść na zakupy i zobaczyć, czy nie mają. W razie czego brać Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w 5 Biedronkach we Wrocku, w pierwszej znalazłem Antologię Divinity (jedyna jaka była), a w ostatniej Vikinga (dla niego chodziłem po tylu sklepach). To tyle z moich łowów. World in Conflict widziałem w większości sklepów, ale z niego zrezygnowałem, bo to tylko podstawka, pewnie bym kupił gdyby było wydanie Complete Edition.
Starcrafta, Chivalry, DoW: Universe nie widziałem nigdzie. Za to w każdym sklepie było po parę X-Blades czy Zeno Clash. No i oczywiście różnorakie gry dla dzieci.
Jakby ktoś chciał wiedzieć czy jakiś tytuł był (i może nadal jest) we Wrocławiu w Biedronce na Komandorskiej, przy placu Grunwaldzkim, na Szewskiej albo naprzeciw Galerii Dominikańskiej, ewentualnie na Placu Kościuszki to pytajcie, może będę pamiętał. Ale będę dzisiaj krótko na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 12:21, ww3pl napisał:

Jestem w pobliżu Warszawy, więc mogę się przejść na zakupy i zobaczyć, czy nie mają.
W razie czego brać Ci?


Jakby był, to poproszę. Jak się z Tobą potem skontaktować (w przypadku, gdyby był)? Numer telefonu wysłać Ci na Steam i się zgadamy? Czy może via mejl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 12:40, Heartbreaker napisał:

Jakby był, to poproszę. Jak się z Tobą potem skontaktować (w przypadku, gdyby był)? Numer
telefonu wysłać Ci na Steam i się zgadamy? Czy może via mejl?

Steam da radę - odpowiem Ci tutaj w komentarzach, jeśli coś znajdę. Do Biedronki przetoczę się dziś/jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok no problemo :)

A co do mojej listy, to informacja dla wszystkich jest taka, że tylko First Templar jest non-steam, natomiast Dragon Commoander poza kluczem Steam, zawiera też klucz na GOGa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie Wy coś kupiliście ... byłem w dwóch Biedronkach i zero, czyli nic
w jednej mi powiedzieli, że ich sklep jest zbyt mały i taki towar do nich nie przychodzi ( a jakoś inne gry były ) a w drugiej, większej powiedzieli, że taki towar do nich nie doszedł - nie wiem, czy jest sens szukać dalej?
a szukam tylko trzech gier:

Epic Mickey 2
Alliens Colonial Marines
The Dark Eye Klątwa Wron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To to wiem, ale po prostu nie wiem czy jest sens wojować o pudełko, gdzie pojawiały się oferty cyfrowe po 6 zł nawet z dodatkiem. Oczywiście sam nie jestem fanem takiego rozwiązania i lubię mieć pudełko na półce, ale... jakoś nie widzi mi się ta batalia w biedrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te gry. Jak się okazuje, Dark Eye jest na Steam (inaczej, niż Deponie).

W każdej jest trochę inny zrzut. Długo naszukałem się Aliens: Colonial Marines, najszybciej zaś znalazłem Van Helsinga, F1 2012 oraz F1 Race Stars.

Ja objechałem teren obejmujący Biedronki (oczywiście Warszawa) na:

Kraśnicka (bez numeru, ale to zaraz przy OBI na Radzymińskiej)
Barkocińska 6
Fersta 2
Głębocka 13
Łabiszyńska 16
Wysockiego 10

W jednej spotkałem dziadka, który miał problemy ze wzrokiem i poruszaniem się, ale wnuczęta wysłali go po gry. Też trochę biedak objechał Biedronek, a znalazł tylko jedną grę. Wyszedł zrezygnowany, jak mu powiedziałem, gdzie miałby się udać, żeby wszystkie gry (ze swojej listy) od Disney'a znaleźć.

W innej Biedrze znalazłem grosz na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wlazłem w te stanowisko growe po drodze zakupów i hmm ...

Było trochę gier dla dzieci, zero Starcrafta, Chivalry - był, Serious Sam - był, jakieś Virtua Tennisy i ze dwa DMC z Platynek też, poza tym jakiś NWN, Wormsy i sporo gier, których zupełnie nie kojarzę. Generalnie lekko słabawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dziś z kumplem objechałem siedem Biedronek (bodaj wszystkie w moim mieście). Kupiłem prawie wszystko co chciałem, czyli StarCrafta (razem zgarnęliśmy 3 sztuki, choć chcieliśmy 5 dla różnych kumpli, aby po sieci pograć) oraz obie Deponie. Penumbry niestety nie znalazłem. Nie licząc gier Disneya i przeróżnych symulatorów, to sporo było Riddicków oraz Aliens. Kumpel chciał AvP, ale w żadnym nie znalazł. Dirt 3 także wyparował. Ale ilość gier była wszędzie podobna (70-100 szt.), więc to raczej wina rotacji, aniżeli ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym odkupić od kogoś key''a na Dragon Commander''a. Nie za bardzo mam teraz czas biegać po biedronkach i szukać.

Gdyby ktoś bym chętny, proszę o kontakt priv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak zapas? U mnie gry się powtarzają w głównej mierze, potem jeszcze się przejadę bo chcę F1 2012, Dirta i Aliens, a nigdzie tego znaleźć nie mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obskoczyłem dziś 2 biedronki z czego jedną o 7 rano :D Nie widziałem niestety herosów ;/ ale zato AvP, Thron Evolution oraz RF Guerrilla kupiłem, SC też niestety nie było ale nie potrzebne. W drugiej biedronce to nie mieli wogóle gier, nie przyszły. Ale ogólnie zadowolony jestem z zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masa gier od disneya, 2 sztuki Van Helsinga na 8 biedronek, F1 2012 chyba z 5 sztuk było w dodatku w jednym sklepie. Żadnego Shoguna 2, żadnego DiRTa, trochę Postali było i z dwa pudełka z AvP w ostatniej z biedronek w której byłem. Chivarly, Divinity 2, F1 Race Stars nie było w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 14:38, Heartbreaker napisał:

Co do tej Antologii, to jakie DLCki są do Dragon Commandera, które dodawają do tego wydania?

Nie wiem, na razie nie rozpakowałem :P
Możesz sobie zobaczyć na tym zdjęciu: http://i2.tcafe.net/1312/a003eb06055b4387b6329a87729c225e_pVqo5gNdV1cyzUvn4fkzmOEurLTx.jpg, bo w necie nie widzę żadnych szczegółowych informacji.
W sumie to nic mi z tego DLC, bo Dragon Commandera nie kupiłem :| Może kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 13:18, Heartbreaker napisał:

Widziałem te gry. Jak się okazuje, Dark Eye jest na Steam (inaczej, niż Deponie).

W każdej jest trochę inny zrzut. Długo naszukałem się Aliens: Colonial Marines, najszybciej
zaś znalazłem Van Helsinga, F1 2012 oraz F1 Race Stars.

A mógłbyś zakupić?, zrobiłbym Ci przelew + koszt wysyłki

obskoczyłem sześć Biedronek - w trzech w ogóle nie doszedł towar, w trzech jest ale sam szort, nic ciekawego i w każdym pawilonie praktycznie to samo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować