Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Akurat dziś Biedra w Łomiankach, w której zawsze przy okazji tego typu akcjach było mnóstwo stuffu, musiała zacząć remont... Ech. Druga, dwukrotnie mniejsza miała tylko Atomówki, First Templar, Blood Bowl i Europa Universalis. Szkoda, bo do Warszawy nie chce mi się jechać i szukać ciekawszych tytułów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to kupiłem The club i NeverWinter Nights 2.

Od razu mam pytanie ;d przy The Club pisze że otrzymam 22 zł Wirtualne pieniądze, i gdzie mogę sprawdzić stan wirtualnego portfela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 biedronki w krk obleciałem. I wróciłem tylko z Eador''em.... Którego kupiłem tylko dlatego, żeby nie wrócić z pustymi rękoma ;p

Chciałem Chivalry/Shoguna/Starcrafta/IcewindDalea eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już są tzw. karty kolekcjonerskie. WPLny obowiązywały, gdy CD-Projekt było połączone z Gramem. Potem nastąpiło rozłączenie, a WPLny zostały zamienione na CDPunkty i kody te wklepywało się na stronie CD-Projektu.

Punkty służyły do kupowania gier na GOGu, aż któregoś pięknego dnia 2012 roku CD-Projekt stwierdził, że CDProgram zamyka. Od tego czasu CDPunkty są już tylko wspomnieniem (a program zamknięto 12 listopada 2012 roku).

Możesz nadal na stronie CD-Projektu zarejestrować grę, ale nic poza wpisem o rejestracji nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, dysponuję już tylko 10 złotymi, które odłożone są na Dirta 3. Bardzo chciałbym pomóc, ale brakuje mi obecnie kasy w tzw. kieszonkowym.

Druga sprawa to ta, że gry był dostępne o godzinie 8 rano, teraz pewnie już wszystko wybrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 16:46, Heartbreaker napisał:

To już są tzw. karty kolekcjonerskie. WPLny obowiązywały, gdy CD-Projekt było połączone
z Gramem. Potem nastąpiło rozłączenie, a WPLny zostały zamienione na CDPunkty i kody
te wklepywało się na stronie CD-Projektu.

Punkty służyły do kupowania gier na GOGu, aż któregoś pięknego dnia 2012 roku CD-Projekt
stwierdził, że CDProgram zamyka. Od tego czasu CDPunkty są już tylko wspomnieniem (a
program zamknięto 12 listopada 2012 roku).

Możesz nadal na stronie CD-Projektu zarejestrować grę, ale nic poza wpisem o rejestracji
nie dostaniesz.


Dzięki, niepotrzebnie wprowadzają w błąd, bo gdyby nie ta naklejka to bym tą grę sobie odpuścił (y)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 16:50, Heartbreaker napisał:

Niestety, dysponuję już tylko 10 złotymi, które odłożone są na Dirta 3. Bardzo chciałbym
pomóc, ale brakuje mi obecnie kasy w tzw. kieszonkowym.

Druga sprawa to ta, że gry był dostępne o godzinie 8 rano, teraz pewnie już wszystko
wybrali.


Ech ... ja kasę mam i byłem w Biedronkach o siódmej rano i nic z tego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 biedronek Poznaniowych i jedna z rodzinnego miasta. Pięć z nich zostało odwiedzone rano z kolegą z pracy (rozdzieliliśmy się) i praktycznie bida. Strasznie dużo Spellforców, World in Conflict, Supreme Commander, Warhammerów podstawek, no i oczywiście innych Disneyów czy w ogóle nieznanych mi tytułów.
Zero Sag, zero Złotych Edycji różnych gier, zero Neverwinter Nightsów i Shogunów. Kupiłem sobie Supreme Commander Złota Edycja, Spellforce 2 z dodatkami oraz World in Conflict.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 17:08, Sipso napisał:

Współlokator obiegł 6 Łódzkich biedronek i nie znalazł ani jednego Starcrafta.

Pozdro dla sąsiada xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Szczecinie Bieda. Obskoczyłem z 10 biedronek- polowałem na NWN2 MZ. Koniec końców przytuliłem Van Helsinga. Z ciekawszych tytułów były: StarCrafty, Divinity II, Król Artur, dodatek do Warhammera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na moją relację z podróży. Zwiedziłem cztery spośród pięciu Biedronek znajdujących się w mieście znajdującym się nieopodal mojego miejsca zamieszkania i muszę przyznać, że jestem nieco zawiedziony. Spośród kilkunastu gier, których tytuły wypisałem w poprzednim poście, udało mi się dorwać dwa tytuły - Two Worlds 2 oraz Starcrafta wraz z dodatkiem. Najlepsze tytuły zostały pewnie zgarnięte przez pracowników Biedronki, choć byłem mile zaskoczony, że gdzieś tam na dnie czekała na mnie ostatnia sztuka Starcrafta ;-) Ciekawi mnie, czy Janusze nabrali gier hurtowo i za kilka miesięcy zobaczymy znajome tytuły na Allegro w cenie 3-4 razy wyższej. Najgorzej było w ostatnim sklepie, do którego wpadłem po godzinie trzynastej. Banda dzieciaków (nie w sensie dosłownym, kilku z nich kojarzę jeszcze ze szkoły średniej, więc mają te ~18 lat) dorwała się do kosza z grami, a pudełka dosłownie latały w powietrzu. Oczywiście wśród komentarzy dominowały te typu "Ale gówno" czy "Co to za shit", mimo że znajdowało się tam parę ciekawych tytułów (do dokładniejszego przejrzenia zawartości kosza skutecznie zniechęciła mnie ww. banda). Co do tytułów, które udało mi się zagarnąć, to są to:
- Fuel - wersja z eXtra Klasyki, składająca się z pudełka typu blu-ray, płyty z grą i instrukcji znajdującej się... po drugiej stronie okładki. Bardzo marnie, ale 15 zł zawsze w kieszeni.
- Two Worlds 2 - wersja z Gamebooka, składająca się z płyty z grą (umieszczoną w taki sposób, że męczyłem się kilka minut, zanim udało mi się ją wyciągnąć), książeczki o niej (bardzo zresztą marnej - całość ma kilkanaście stron i wygląda jak sponsorowana recenzja - ot, parę suchych faktów + dopiski w stylu "Gothic III oraz Oblivion chowają się przy tym tytule!") oraz kodu na darmowy tytuł do ściągnięcia z cdp.pl (na ulotce były zamieszczone takie tytuły, jak Wiedźmin II czy Far Cry 3, więc może być ciekawie).
- Starcraft + dodatek Brood War - jakaś reedycja, która oprócz płyty zawiera kilkunastostronicową instrukcję, której połowa to postanowienia licencyjne. Według zapewnień z pudełka gra działa bezproblemowo na Windows 7. Z tego zakupu cieszę się chyba najbardziej.
- World in Conflict - wersja premierowa, która wygląda zdecydowanie najładniej. Grube pudełko, w środku ok. 40-stronicowa instrukcja, dwa katalogi CD Projektu z końcówki 2007 roku i dwie płyty - jedna z grą, a druga z 10-dniową wersją demonstracyjną (mam kod do oddania, ale nie wiem, skąd można ją pobrać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 17:17, Minsc_i_Boo napisał:

dodatek do Warhammera.


Oooo! Może był Retribution do 2?
Malbork miał tylko Złotą Edycję (podstawka+Chaos)... i mi brakuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 17:22, Gumisiek2 napisał:

- World in Conflict - /../


Też je mam. Można by pomyśleć o grze sieciowej, bo kiedyś w demko się zagrywałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj skromniutko, Chivalry i Van Hellsing w wydaniu gamebook i Deponia 2(bez DRM), zastanawiam się jeszcze nad Dragon Commanderem ale widzę, że opinie są podzielone co do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile gry strategiczne lubię, gram w nie w miarę często i jestem całkiem dobry w te klocki, o tyle myślę, że w potyczce sieciowej zostałbym rozniesiony w pył w mgnieniu oka :P Taki mały uraz po Warcrafcie III, gdzie nie zdążyłem jeszcze dobrze rozbudować bazy, a już zostałem pokonany przez wrogą armię. Spróbować jednak zawsze można, ale najpierw muszę ogarnąć WiC, a że w tym tygodniu wyjeżdżam za granicę i będę dostępny dopiero pod koniec lutego, to odezwę się prawdopodobnie dopiero wtedy w temacie o grze (o ile nie wyleci mi to z głowy). Wyprzedaże lub dodawanie tytułów do czasopism robi jednak dobrze trybowi wieloosobowemu danej gry, więc można śmiało śledzić multi World in Conflict w poszukiwaniu chętnych do gry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 13:09, lis_23 napisał:

The Dark Eye Klątwa Wron


Widziałem ten tytuł kilka razy. Mogę Ci go kupić, jeżeli wyskoczę jeszcze w tym tygodniu do miasta (jednak nic nie obiecuję), ale jeżeli już go dorwiesz, poinformuj mnie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie - u mnie jeszcze była jedna sztuka bodajże Topsellera z jakimś zestawem 12 gier, jakieś klasyki 8bitowe czy coś takiego. Jakaś Dominacja? Dyplomacja? Whatever też. Teraz mi się przypomniało że trafił się też jeden Frontlines ale i tak najbardziej wypaśne pod względem wydania były te dwie sztuki DMC z Platyny o których pisałem wcześniej. A byłem tylko w jednej biedrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować