Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Nic nie dorwałem byłem w pięciu Biedronkach w Sosnowcu i w jednej w Dąbrowie Górniczej, w trzech w ogóle nie dowieźli towaru a w pozostałych było praktycznie to samo ...
najbardziej zależy mi na " Epic Mickey 2 ", gry w ogóle nie widziałem jeszcze w wersji PC, na drugim miejscu byłby ten nowy " Alien " a na trzecim owa " Klątwa Wron ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzecz jasna wszyscy czekali z zapartym tchem i na moją relację:

Moje giermaszowe łowy są dalekie od sukcesu - być może byłoby inaczej, gdybym stacjonował aktualnie w studenckim Krakowie, a nie domowej Bydgoszczy. Obleciałem z kumplem pięć sklepów w godzinach popołudniowych i bodaj najbliższy mojemu sercu tytuł to pojedynczy The Incredible Adventures of Van Helsing (gamebook), którego ostatecznie nie wziąłem z powodu braki informacji dotyczącej kompatybilności ze Steamem. Teraz widzę, że z pewnością się pod niego podpina, więc mam czego żałować - chyba, że wstąpię tam jeszcze jutro rano, ale jakie są szanse, że ten ostatni egzemplarz przetrwa? Co mnie zdziwiło, w 3-4 z tych 5 lokali było na pęczki Divinity: Dragon Commander, którego sugerowana cena na wszelkich platformach jest obecnie wysoka. Być może wezmę to więc na pocieszenie.

Seriale do Fall of the Samurai (na którym zależało mi najbardziej) skończyły się na CDP.pl najpóźniej na półmetku wyprzedaży, a znajdujące się w agonii serwery wcale nie pomagają w skorzystaniu z innych ofert. Jeśli zdołałbym jeszcze dopaść Van Helsinga, to uśmierzyłoby to nieco "ból" spowodowany brakiem dodatku do Shoguna 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona cdp.pl padła, więc z cyfrowym giermaszem jest lipa0 nie da rady się nawet zalogować. A jest Wiedzmak 2 za 10 zika do wyrwania. Jest może jakieś info o przedłużeniu akcji? Czy po ptokach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 20:02, Minsc_i_Boo napisał:

Strona cdp.pl padła, więc z cyfrowym giermaszem jest lipa0 nie da rady się nawet zalogować.
A jest Wiedzmak 2 za 10 zika do wyrwania. Jest może jakieś info o przedłużeniu akcji?
Czy po ptokach?


Sam Wiesiek 2 bedzie do 23:59:59.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też brak Dirta, brak F1 2012, a za to F1 Race Stars jest od cholery. Byłem pod wieczór to rzucili kilka innych gier, m. in dragon commandera i van helsing, więc jutro rano jeszcze skocze, to może znajde upragnionego Aliens i Dirta 3 :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uradowany promocją w godzinach przedpołudniowych postanowiłem wyskoczyć do 4 blisko siebie położonych biedronek, cele: dirt3; chivalryry; tropico4; NWN2. Ku mojemu zaskoczeniu nie zdołałem kupić ani jednego zamierzonego tytułu, przerzuciłem kilkanaście dargon commanderów, deponi 2 i turoków. Ostatecznie kupiłem World in Conflict w premierowej edycji, pojutrze zamierzam jeszcze raz odwiedzić moje biedronki by sprawdzić możliwe nowe tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 biedronek i ... nawet pustego pudełka. Dopiero w biedronce nr12 uświadomiła mnie jedna z pani z obsługi. Że gry to ja sobie powinienem kupować w empiku bo tu "biedronka nr12" było zaledwie 4-y sztuki i już ich od rana niema, bo pracownicy je wykupili"

Więc poszedłem do empiku i .... ta sama gra to samo pudełko i 80 pln. Co to ma być ?

Jedyne co się na mysl ciśnie to takie wielkie WTF !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 01:53, ArmituriaVeria napisał:

Więc poszedłem do empiku i .... ta sama gra to samo pudełko i 80 pln. Co to ma być ?


Nie wiem i pewnie się mylę, ale prawdopodobnie chodzi o to, że wyprzedaż gier jest w sklepach sieci Biedronka, a nie w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś odwiedził znowu biedronki i może potwierdzić to co jeden z kolegów wyżej powiedział - dokładanie towaru każdego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 09:50, SiDi napisał:

Ktoś odwiedził znowu biedronki i może potwierdzić to co jeden z kolegów wyżej powiedział
- dokładanie towaru każdego dnia?

Przed chwilą wróciłem z biedry i nie zauważyłem aby coś mieli dołożyć... aczkolwiek to jest 1/6 biedronek, jednakże resztę nie chce mi się odwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 01:57, Wojman napisał:

Nie wiem i pewnie się mylę, ale prawdopodobnie chodzi o to, że wyprzedaż gier jest w
sklepach sieci Biedronka, a nie w Empiku.


Wojman to jest żadna odpowiedź.

Wdałbym się z tobą chetnie w dyskusje ale cóż z modkami się nie dyskutuje. Na szczęście masz tylko wątpliwą władzę tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 11:14, ArmituriaVeria napisał:

Wojman to jest żadna odpowiedź.

Ale jakiej odpowiedzi wymagasz? Trafiłeś w Biedronce na buraka, tyle. W Empiku giermaszu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest odpowiedź, dlatego że to sklep, w którym jest ta promocja. Nie musi być ona automatycznie w Biedronkach, MM czy Neonetach.

Przykład pierwszy z brzegu - jak robili promocję 3 za 1 albo 2 za 1 w Empikach tylko i wyłącznie to nikt niczego do tego nie miał. A inna sprawa to to, że już od dawna Empiki zarzucają sprzedaż gier w swoich salonach i upychają je nieco dalej niż np. czasopisma. Dzisiaj np. żeby znaleźć cokolwiek na PC musiałem nieźle wytężyć wzrok, a i tak to nie były świeżaki najnowsze.

Natomiast co do dyskusji z moderatorami - ja tam jakoś dyskutuję... Moderator też użytkownik serwisu, można z nim pogadać. I nie trzeba wyskakiwać z władzą na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem do biedy po uczelni i co? Bieda straszna z tymi grami. Polowałem na Shoguna z dodatkiem, ale takowej gry nie znalazłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnijcie że coś świeżego w Biedrach dołożą. Proste matetmatyczne działanie: 2000 biedronek, 400 tys gier.

200 gier na sklep. Ten kartonik co jest na sklepie to wszystko- więcej nie dołożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejadę się zaraz z ciekawości, chociaż wyjdę chyba na natręta, bo będę tam już trzeci raz :D w kazdym razie, wczoraj wieczorem dołożyli gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja też się przejdę. Spacer dobrze człowiekowi zrobi, a przy okazji może okaże się, że jest coś nowego :D

Wczoraj złapałem jedynie Hard Reset. Kobieta przede mną wyciągnęła ostatnią sztukę Tropico.
Ogólnie w Poznaniu przy Bukowskiej była bieda, ale to może dlatego, że przyszedłem dopiero po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować