Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Daj znać czy coś rzucili.
U mnie nic, niestety... przynajmniej w dwóch biedronkach. Brat cioteczny lada chwila pójdzie do trzeciej i da mi znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 15:06, Kirabaxior napisał:

Daj znać czy coś rzucili.


Odwiedziłem dwie:

Tę, w której byłem wczoraj (ul. Bukowska, Poznań) - pojawiło się kilka egzemplarzy Gorky i chyba Broken Sword: Anioł Śmierci, których nie było wczoraj.
Taką położoną na obrzeżach Poznania, w kierunku na północny zachód - było tyle gier, że nie starczyło miejsca w jednym kartonie. Przywiozłem Zeno Clash i Tropico 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja w sumie jestem zadowolony, udało mi się dorwać Starcrafta z dodatkiem, którego miałem w planach wychaczyć, ale przyznaję że bieda troche z tymi grami. Prawda jest taka, że żeby dostać co lepsze tytuły, trzeba się było pofatygować zaraz w dniu rozpoczęcia najlepiej w godzinach porannych, bo np. w Biedrze gdzie kupowałem SC, jak wracałem po zajęciach gdzieś koło 14, nie bylo już ani jednej gry więc widać że szybciutko im to schodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 09:50, SiDi napisał:

Ktoś odwiedził znowu biedronki i może potwierdzić to co jeden z kolegów wyżej powiedział
- dokładanie towaru każdego dnia?


Kontrolnie odwiedziłem dzisiaj koło godz. 13 Biedronkę, w której byłem wczoraj po 15, nic nowego nie stwierdziłem. Chyba, że coś z gier dla dzieci czy symulatorów np. glebogryzarek ;) dołożyli, bo na nich się nie skupiałem :D. Z "dużych" tytułów nic nowego nie stwierdzono.

Od wczoraj rekreacyjnie (po 15 to nie było się co spinać, w małopolskim teraz są ferie, więc pewnie zaraz rano był nalot :)) odwiedziłem 3 Biedronki, nic nie kupiłem. Tego, na co najbardziej ostrzyłem sobie zęby (Torchlight, Painkiller H&D, Hard Reset) nie znalazłem, z "listy rezerwowej" było trochę pozycji (Goblins, obie Deponie, oba Dungeons, Sega Mega Drive Classics 2), ale uznałem, że żadna z nich nie zasługuje na moje 10PLN (pudełka leciutkie, więc pewnie wydania typu "bieda edition").
"Dziwnym" trafem najwięcej egzemplarzy widziałem gier, które były w Biedronkach przy wcześniejszych rzutach od CDP - DoWII, Zeno Clash, SupCom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, Giermasz CDP w Biedronce to Giermasz jednodniowy (a w niektórych miejscach ledwie kilkugodzinny)...

Byłem dziś kontrolnie po Dirta 3 i Divinity Antologia. Nic nie ma z gier, poza grami dla dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ... jedno dziadostwo przebrnołem i jakimś cudem dorwalem co chciałem. Tylko po jakąchorobę mi była stonka skoro i tak musiałem wziąść wersje elektroniczna.
Ale ok..niech będzie.
Teraz tak Pobralem tego OPOSA czy jak sie to g...o zwie. pobrałem za jego pomocą to co chciałem i... i żesz no mała....kwacząca nać. Klient pewnej anej platformy każe mi raz jeszcze to samo pobrac. To ja się pytam... po jaką chorobe pobierałem prawie 10GB tym zafajdanym OPOSEM ??? Nie prościej bylo napisac że:
1/. płacisz tylko za klucz i za tą cene dostajesz tylko klucz.
2/. że masz pobrac pewną platformę.
3/. że masz na niej aktywować ten klucz.
4/. i pobrać gre.
Nie ... kwacząca nać bo jak, bo nie łaska napisac że dostajesz tylko klucz, godzina czekania tylko po to żeby dowiedzieć sie że raz jeszcze to samo łajno musze pobrac. Po jaką chorobe mi ten opos skoro raz jeszcze musze całość pobierać.

No poprostu ekstra.

Tak...chodzi o STEAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - nieco radziłbym się uspokoić. Dlaczego? Ano dlatego, że mimo mojego ogarniania wielu rzeczy nie zrozumiałem zupełnie w czym problem.

Po drugie - jeśli korzystasz z promocji to powinieneś też zapoznać się z tym, co trzeba zrobić, żeby zagrać w grę. To tak samo jakbym miał narzekać na HB, że rozdają klucze na Steam, z którego np. nie korzystam (korzystam, to był tylko przykład).

Po trzecie - raczej ten temat nie jest związany z cyfrową sprzedażą cdp, a wyprzedażami w Biedronkach. Dlatego też to nie jest chyba miejsce na tego typu post. No i także jeśli masz problemy z pobraniem gry z platformy cdp to najlepiej po prostu do nich napisać. Z tego co wiem odpowiadają nawet na maile, gdy miałem problemy z Shogunem wymieniliśmy kilka wiadomości i udało mi się grę bez problemu zainstalować, więc i z tym nie byłoby problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 07:17, Muradin_07 napisał:

Po pierwsze - nieco radziłbym się uspokoić. Dlaczego? Ano dlatego, że mimo mojego ogarniania
wielu rzeczy nie zrozumiałem zupełnie w czym problem.

Po drugie - jeśli korzystasz z promocji to powinieneś też zapoznać się z tym, co trzeba
zrobić, żeby zagrać w grę. To tak samo jakbym miał narzekać na HB, że rozdają klucze
na Steam, z którego np. nie korzystam (korzystam, to był tylko przykład).

Po trzecie - raczej ten temat nie jest związany z cyfrową sprzedażą cdp, a wyprzedażami
w Biedronkach. Dlatego też to nie jest chyba miejsce na tego typu post. No i także jeśli
masz problemy z pobraniem gry z platformy cdp to najlepiej po prostu do nich napisać.
Z tego co wiem odpowiadają nawet na maile, gdy miałem problemy z Shogunem wymieniliśmy
kilka wiadomości i udało mi się grę bez problemu zainstalować, więc i z tym nie byłoby
problemu.



Dobrze to Ci wytłumacze jak zwierzęciu na rowie.
Po pobraniu aplikacji poprzez OPOSA odpaliłem instalator. ( mam nadzieję że dotąd jest zrozumiałe wszystko)
Rozpoczęła się instalacja. Ale zainstalowa się ostatecznie tylko STEAM ( mam nadzieję że rozumiesz nadal wszystko)
I na tym funkcjonalnośc materii pobranej oposem się skończyła.
No więc odpaliłem tego STEAM-a i ponownie 10GB pobrałem ( mam nadziejęże narazie wszystko jasne)
Następnie pobrałem raz jeszcze 10GB pewnej aplikacji.
I dopiero udało się uruchomić to za co zapłaciłem.

Moje podkurzenie wynika z faktu że dwa razy pobierałem to samo jak by nie było można napisać że dostajemy tylko klucz a resztę pobieram ze steam.

Rozumiesz czy może mam to samo napisać DRUKOWANYMI i pogrubionymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak bym nadal poprosił o to, aby trochę zluzować i kulturalniej dyskutować.

Tak czy inaczej - wiesz no ja zanim zainstalowałem Shoguna ściągnąłem chyba z 7 razy 20 GB. Ale nie nie wypisywałem takich postów na forum, tylko z problemem udałem się do dystrybutora gry. Natomiast jeśli tak było no to widocznie ten system tak dziwnie działa albo też po prostu mogłeś klucz wcześniej zdobyty od razu przypisać do Steam i problemu by nie było. Ja tak zrobiłem (o dziwo, bo byłem tym zaskoczony) z Blood Bowlem non steam - po prostu dał się przypisać do konta steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko (ponownie).
Czy widział ktoś z Was w jakiejś "Pierdzionce" Warhammer 40.000: Dawn of War II - Retribution?
Pytam, bo u mnie w okolicy w 7 Biedrach były wszystkie inne DoW''y, prócz tego jednego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weź troche się uspokój i skończ z kwakaniem, bo może się okazać, że taki jeden Moderator się pojawi na forum.

erwins
Jeżeli pamiętam dobrze to w pierwszej z trzech odwiedzonych Biedronek widziałem ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 12:30, Wojman napisał:

erwins
Jeżeli pamiętam dobrze to w pierwszej z trzech odwiedzonych Biedronek widziałem ten tytuł.


A w jakim to mieście? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 12:21, erwins napisał:

Mam pytanko (ponownie).
Czy widział ktoś z Was w jakiejś "Pierdzionce" Warhammer 40.000: Dawn of War II - Retribution?
Pytam, bo u mnie w okolicy w 7 Biedrach były wszystkie inne DoW''y, prócz tego jednego...


Prosiliśmy by nie przekręcać nazw firm w żaden sposób, czy obraźliwy czy też nie - Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 12:52, Wojman napisał:

Szczecin


Hm...
Jechać 400km po grę za 10zł i nie mieć pewności czy jeszcze jest...
...
Nieee :D

Edit:
Isildur przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 13:25, Isildur napisał:

Prosiliśmy by nie przekręcać nazw firm w żaden sposób, czy obraźliwy czy też nie -
Ostrzeżenie
.

Aaaaahaaa! To już wiem o co było to poruszenie pod newsem, w którym Valve nazwano Volvo (i to w tytule)... hmmm.
A jeśli można wiedzieć, czemu ma służyć ta zasada?
----
A co do tematu, rzeczywiście, każdego dnia uzupełniają półkę o nowe tytuły. O ile w poniedziałek nie znalazłem nic poza grami dla dzieci (i Puzzle Quest), dziś zaopatrzyłem się w Hard Reset i The Ball.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 14:01, Noxbi napisał:

O ile w poniedziałek nie znalazłem nic poza grami dla dzieci (i Puzzle Quest), dziś zaopatrzyłem się w Hard
Reset i The Ball.

Puzzle Quest to znakomita gra, która uzależnia jak cholera :)
Nigdzie jeszcze nie zaznałem takiej intensywności zjawiska nazwanego "syndromem jeszcze jednej tury" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hell Yeaaah!!! Dziś jadę że Szczecina do Łobza i mam zamiar zwiedzić wszystkie wioskowe Biedry po drodze. Nawet nie to żeby mi tak specjalnie zależało, tak dla sportu:) To trochę jak łowienie ryb- aspekt finansowy nie jest głownym celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zdam raport z Biedronki u mnie - wszystko po staremu. Nawet jak byłem dzisiaj rano po bułki to ogólnie nie było nic nowego dodanego, wszystko ta sama bieda. Jedyne, na co mógłbym ewentualnie się skusić do któraś Deponia, ale sobie odpuściłem.

Tak czy inaczej ja mam jeszcze małą nadzieję, że pojawi się jeszcze jeden giermasz ten, co był w zeszłe lato. Jeśli tak to może uda mi się fajny zestaw gier sobie znowu wyhaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 15:02, Minsc_i_Boo napisał:

Hell Yeaaah!!! Dziś jadę że Szczecina do Łobza i mam zamiar zwiedzić wszystkie wioskowe
Biedry po drodze. Nawet nie to żeby mi tak specjalnie zależało, tak dla sportu:) To trochę
jak łowienie ryb- aspekt finansowy nie jest głownym celem.


A jakbyś gdzieś znalazł Dragon Commander to mógłbyś dla mnie kupić? Też jestem ze Szczecina, więc nie problem się gdzieś na mieście spotkać. Kasę rzecz jasna oddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować