Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2014 o 15:32, Wojman napisał:

A jakbyś gdzieś znalazł Dragon Commander to mógłbyś dla mnie kupić? Też jestem ze Szczecina,
więc nie problem się gdzieś na mieście spotkać. Kasę rzecz jasna oddam.

Nie ma problemu, jak znajdę to wezmę dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 14:01, Noxbi napisał:

Aaaaahaaa! To już wiem o co było to poruszenie pod newsem, w którym Valve nazwano Volvo
(i to w tytule)... hmmm.
A jeśli można wiedzieć, czemu ma służyć ta zasada?

Temu samemu co zasada co zasada pięciu sekund lub trzech dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie zrobiło się ciekawie - dziś widziałem sporo - od gier dla dzieci przez Riddicka, DoWy, Painkillery, Sufferingi, Starcrafty, Jericho, Aliensi, Fuel, Dirt, Chivalry, jakieś kompilacje Segi, Dragon Commander też chyba był, różne gry w gamebookach, dodatek do HoMMa V, sporo różnych wersji Painkillerów, Puzzle quest, Shoguny, SupComy, jakieś gry tycoonowate chyba też się trafiły, TW czy tam TW2, trzecie Tropico. Także dosyć nieźle i na bank podrzucają codziennie nowe tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 14:39, Abi_Dalzim napisał:

Puzzle Quest to znakomita gra, która uzależnia jak cholera :)
Nigdzie jeszcze nie zaznałem takiej intensywności zjawiska nazwanego "syndromem jeszcze
jednej tury" :D

Wiem, tak mnie wciągnęło, że przeszedłem to trzy razy różnymi postaciami. W sumie chyba jednak wrócę do Bierdy... pardon, Biedronki, żeby mieć to w pudełku. :D

>Temu samemu co zasada co zasada pięciu sekund lub trzech dni.
Tak myślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 22:38, Piotrbov napisał:

Gdzie wy te Biedronki znajdujecie? Byłem w trzech w Warszawie i w żadnych z nich żadnych
gier z giermaszu nie było...


Wykupili.

"Giermasz będzie trwał przez 2 tygodnie." LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 22:38, Piotrbov napisał:

Gdzie wy te Biedronki znajdujecie? Byłem w trzech w Warszawie i w żadnych z nich żadnych
gier z giermaszu nie było...


Dwie opcje. 1) Wykupili 2) Możliwe, że nie wszystkie Biedronki uczestniczą w giermaszu.
Ale jesteś pewien, że dokładnie szukałeś? (wiem, głupie pytanie, po prostu chcę trochę popisać) Wielkości tych stoisk są wprost proporcjonalne do wielkości sklepu, im mniejsza biedronka, tym mniej gierek wystawionych, także te półeczki są ledwo dostrzegalne wśród innych nie-spożywczych artykułów.
Osobiście byłem tylko w jednej Biedronce w Łomiankach. Drugą (i to bardzo dużą jak na standardy Biedronki) mi zamknęli, bo remont. ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do każdej z Biedronek została dostarczona podobna ilość gier. Czego spodziewałeś się, mieszkając w Warszawie? Że wejdziesz do sklepu dwudziestego lutego i kupisz Starcrafta, Two Worlds 2 czy dodatek do Shogun II: Total War?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem ... mieszkam w nieco ponad dwustutysięcznym mieście, akcja zaczęła się parę dni temu a nieco wyżej napisałem co mogłem dorwać [ jak na razie skusiłem się na Riddicka w Platynie ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 15:45, Tyler_D napisał:

Link Firefly''a chwilę temu wywalał mi błąd error 403 bodaj, forbidden, teraz przenosi
na stronę główną, tyle.


Dzieję się tak dlatego, że skasowali stronę z tym. Nie dziwne, jak był na niej syf, tytuły wchodziły na siebie, gry nie były zbyt dobrze przypisane do swoich opisów.

Możliwe też, że nie będzie jeszcze gier, albo, że to była błędna lista gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To skoro nikt tu nic nie pisze - o dziwo to ja się pojawię ponownie ale z pytaniem. Warto brać:
- Alan Wake
- F.E.A.R 3
- Fallout Nev Vegas [ jeżeli mam podstawkę w tej wersji z figurką i pudełkiem, o zgodność mi chodzi i takie tam duperele ] - chociaż nie wiem czy to ma bo podstawka mnie nie wciągnęła zbytnio ...

I co to za gra Snajper? To te badziewie bodaj made in Russia czy coś innego?

Swoją drogą wcześniej jestem niemal pewien że na którejś z list widziałem grę Sniper: Ghost Warrior 2 - to o tego snajpera chodzi i po prostu komuś się nie chciało wpisywać całej nazwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować