Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2015 o 14:21, Firefly94 napisał:

Nie obawiaj się, gdyż cała masa ludzi w internetach pisze, że w większości Biedronek
nie ma gier i, za słowami pracowników, "będą najwcześniej w sobotę".

Przeszedłem się do dwóch b.
W jednej nic nie znalazłem a w drugiej była antologia majesty... się zastanawiałem 2 min i .. odłożyłem pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2015 o 20:47, Firefly94 napisał:

W których konkretnie? Mam zamiar się jutro wybrać.


Na Czubach; jedna przy Orkana, druga przy rondzie na Jana Pawła II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2015 o 23:48, Citkowsky napisał:

druga przy rondzie na Jana Pawła II.


Heh, miałem się do niej jutro z rana przejść. No nic, zostaje jeszcze ta koło Media Markt, a może zahaczę też o te na Morwowej, Nałęczowskiej i przy Warszawskiej, chyba jutro w tamtych rejonach będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 00:01, Arclight napisał:

> druga przy rondzie na Jana Pawła II.

Heh, miałem się do niej jutro z rana przejść. No nic, zostaje jeszcze ta koło Media Markt,



Właśnie się wybieram w tamte rejony także zajrzę do biedronki, zobaczymy co się dziś ostało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu komentarzy w Sieci oraz dzisiejszej rundce po Biedronkach śmiem twierdzić, że cała dostawa dla Dolnego Śląska poszła na Wrocław :P W sumie nie miałem jakichś wielkich planów co do aktualnego rzutu, ale jednak trzeba było podnieść się przed siódmą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 00:01, Arclight napisał:

> druga przy rondzie na Jana Pawła II.

Heh, miałem się do niej jutro z rana przejść. No nic, zostaje jeszcze ta koło Media Markt,
a może zahaczę też o te na Morwowej, Nałęczowskiej i przy Warszawskiej, chyba jutro w
tamtych rejonach będę.


Właśnie wróciłem z tej dużej przy rondzie na JP.
Sam badziew niestety się ostał. Jednakże przeszukanie kosza zaowocowało znalezieniem całkiem fajnej gry i dość świeżej Ridge Racer Unbounded w premierowej edycji limitowanej.
Sam już nie gram ale wziąłem dla 14 letnich szwagrów.
Cena: całe 8,99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Zielonej Górze byłem w 5ciu biedronkach i w żadnej nie było jeszcze gier. W jednej (z towaroteką - rzeczami niesprzedanymi wcześniej) usłyszalem, że nie mieli gdzie ustawić i będzie w przyszłym tygodniu, bo wtedy kontrolę mają;/ Ktoś w ZG widział w któreś cokolwiek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Siedlcach na Brzeskiej widziałam prze godzinką: 9 kompanię, Europa Universalis 3, X-Man Volverine, Snajper, kilka ściganek i pełno dziecięcego badziewia. Ogólnie już resztki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Biedronce na wsi.
Gier jest dużo, choć wybór taki sobie.
Widziałem antologię Max Payne, Ridge Racer, GTR, F1 Ileśtam, Bionic Commando, Singularity, IL Sturmovik, Dodatki do Fallout 3, Chrome, Xpand Rally, Snajper, Dark Void. Tyle zapamiętałem. Oczywiście nie liczę teletubisiów, autek i innych gier dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grodzie bachusa przy gim7 jest antologia Max Payne`a, dodatki do Fallouta, jakieś ścigałki. Akurat na próbie byłem i portfela nie miałem, a bym tego Maxa wziął. Szkoda, że to tylko 1 i 2, no ale do pierwszej części mam niasamowity sentyment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tam wczoraj byłem, tyle, że około godziny 09:00. Siostrzeńcowi kupiłem SpongeBoba (bo lubi tę postać), ja natomiast nie znalazłem tego czego szukam (Cities in Motion). Dziś szukałem w Dęblinie i Puławach, wybór nawet większy jak w Lublinie, ale co z tego, jak nie ma gry którą chcę. Jako, że nie chce mi się już szukać, to sobie odpuszczę. Może będzie na przecenie Steam albo w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>........

Zamist latać po dziesiątkach biedronek wejdź na allegro i kup;)

Cities in Motion pierwsza część to koszt 4zł+koszt wysyłki. WYchodzi to samo co w biedronce.
Druga część widzę jest za 10zł na steam. Na steam w tej samej cenie jest również pierwsza część.
Jak Ci zależy na tej grze to kupuj, cena ta sama a i czas zaoszczędzony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 13:46, Citkowsky napisał:

>>>........

Zamist latać po dziesiątkach biedronek wejdź na allegro i kup;)

Cities in Motion pierwsza część to koszt 4zł+koszt wysyłki. WYchodzi to samo co w biedronce.
Druga część widzę jest za 10zł na steam. Na steam w tej samej cenie jest również pierwsza
część.
Jak Ci zależy na tej grze to kupuj, cena ta sama a i czas zaoszczędzony ;)


Widzę, że na Steam jest za 20 Euro, a pierwsza część na Allegro, ta za 4 zł, ma wykorzystany klucz Steam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować