Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Podobnie jak przed rokiem, CDP rzucił do sieci "Biedronka" reedycje kilku swoich gier. Tytuły są w dużych "oldskulowych" kartonowych pudełkach, zawartość to tylko gra i instrukcja, ale UWAGA! - w każdej grze jest karta rejestracyjna i 5 wPLN. Można zarejestrować je na gram.pl. Jest nawet ten żółty, fikuśny certyfikat nalepiony na pudełku. :)
No i cena: 9,90 zł.
W "mojej" osiedlowej Biedronce był spory wybór gier.
- Trainz
- Disciples 2: Powrót Galleana
- Robin Hood: Legenda Sherwood
- Galactic Civilizations
- II Wojna Światowa (Hearts of Iron)
- Europa Universalis: Mroczne Wieki
- Toon Car (czy cos w ten deseń)
I na pewno coś jeszcze, bo mam wrażenie, że o czymś zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja przed tygodniem kupilem Disciples 2 w NXK, a tak bardzo lubie te duze ''oldskulowe'' pudla :) Nie ma to jak to jak duze pudla z mnostwem dodatkow (czasy BG, P:Torment), chociaz to ostatnie wydanie AoE3 tez mi sie podoba, chociaz nie wiem, czy jest w ''oldskulowym pudle'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolę małe, eleganckie pudełka DVD- fajnie na półce wyglądają. Dobrze że zrezygnowano z dużych kartonów- zabierały dużo miejsca. Gdyby ktoś chciał Fallouta w kartonie za 9 zł to proponuje zajrzeć Carrefour''a(nie wiem czy tak to sie pisze), mają chyba też inne gry w "oldskulowych" pudełkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja wolę te wspaniałe pudełka kartonowe:) Wszystkie części Fallouta mam w tych pudełkach.. Nie licząc innych gier.. A teraz małe skromne pudełeczka DvD.. Ale co zrobić:P Najlepiej by było gdyby można było wybierać w czym dostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Najlepiej by

Dnia 12.12.2005 o 00:01, Stwór napisał:

było gdyby można było wybierać w czym dostać:)



tu się zgadzam. Mogli by też robić dwie wersje gier- jedną exclusiv w kartonie z bajerami i gadżetami, i drugą "surową" w pudełku dvd i instrukcją. Oczywiście powinny różnić się w cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej ... tylko w granicach rozsadku ... Pamietam jak mnie zestresowalo male pudelko DVD z Nocy Kruka ... jak je postawic obok duzego kartonowego boxa z podstawki G2 ? ... okropienstwo normalnie ...
Poza tym, kartonowki maja wg mnie nieco wiecej uroku ... i daja jakos wieksze poczucie satysfakcji z zakupu. Az teskno mi, za tymi starymi boxami, wypchanymi po brzegi instrukcjami plytkami i jakmis bonusami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra z biedronki?? O.o
Jak oni to zrobili? ... :)

Ps. Piszcie jakie tam są jeszcze tytuły, bo te akurat nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w mojej biedronce nie ma juz chyba...za to mam filmy na dvd jakies dziwne ^_^ Co do pudlek to ladne dvd boxy bija na glowe kartonowe. Mniej zajmuja miejsca i sa wygodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 08:45, GeoT napisał:

Gra z biedronki?? O.o
Jak oni to zrobili? ... :)

Ps. Piszcie jakie tam są jeszcze tytuły, bo te akurat nie dla mnie


Lepiej będzie, jak sam pójdziesz. Niecałe 10 zł wydatku, dostajesz wirtualne 5 zł, ja sobie wziąłem powrót Galleana. Ale i The Longest Journey widziałem, tylko to już mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2005 o 22:36, Krejt napisał:

- Toon Car (czy cos w ten deseń)

To raczej nie od CD-P... Aczkolwiek jutro zrobię nalot na suwalskie Biedrony i sprawdzę, czy aby i u nas nie lecą w bambuko z tak atrakcyjnymi promocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować