Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2008 o 23:02, castlerock napisał:

serio? nie grałes jeszcze w G2? hmmm chyba młodziutki jesteś ;)

Jeżeli 15 lat, to według Ciebie mało. Może powiem tak: nie posiadam komputera od małego, a poza tym nie interesowałem się na tyle tą serią. Zmieniło się to jak pobrałem demo 3 części. Dwójkę jedynie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 23:00, Kuboo PL napisał:

Tak jak już wyżej pisałem, tekie akcje są praktycznie jedynymi, abym kupił sobie jakąś
grę. Więc wiele z tych które można w Biedronce kupić jeszcze nie miałem, a nawet w nie
nie grałem. Np. taki Gothic II - to jest moja pierwsza okazja zagrania w tę grę.

Dokładnie! Za naprawdę niewielkie pieniądze można dostać kultowe hity! No bo jak nazwać Fallouta, HoMM III czy właśnie Gothica? Poza tym tytuły takie jak Painkiller, Tony Hawk czy masa innych... Niekiedy jest to jedyna droga by nabyć legalnie starą grę. Do tego połowę taniej niż w XNK i moim zdaniem fajniej zapakowaną. Co z tego, że w kartonie jest tylko płyta i instrukcja, które walają się luzem. Ja te 10 złotych wydaję jedynie na grę, a nie na bajery typu DVD-box czy gruba instrukcja na papierze kredowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, a dodam jeszcze, że ja wolę w jakąś produkcję nie grać niż ją ściągać. Np. pograłbym sobie w S.T.A.L.K.E.R''a, albo nowego PES''a itp. ale nie mam kasy, to nie gram. Będę sobie zbierał :) (przynajmniej nie kradnę ściągając). Więc zadowalam się tańszymi grami i jest zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 23:07, SadX napisał:

> Tak jak już wyżej pisałem, tekie akcje są praktycznie jedynymi, abym kupił sobie
jakąś
> grę. Więc wiele z tych które można w Biedronce kupić jeszcze nie miałem, a nawet
w nie
> nie grałem. Np. taki Gothic II - to jest moja pierwsza okazja zagrania w tę grę.

Dokładnie! Za naprawdę niewielkie pieniądze można dostać kultowe hity! No bo jak nazwać
Fallouta, HoMM III czy właśnie Gothica? Poza tym tytuły takie jak Painkiller, Tony Hawk
czy masa innych... Niekiedy jest to jedyna droga by nabyć legalnie starą grę. Do tego
połowę taniej niż w XNK i moim zdaniem fajniej zapakowaną. Co z tego, że w kartonie jest
tylko płyta i instrukcja, które walają się luzem. Ja te 10 złotych wydaję jedynie na
grę, a nie na bajery typu DVD-box czy gruba instrukcja na papierze kredowym.


fallout(cała saga) i gothic(nie pamietam czy 1 + 2) były jeszcze taniej - w tej serii z gazety wyborczej. Cena 5,99 o ile dobrze pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 23:11, castlerock napisał:

fallout(cała saga) i gothic(nie pamietam czy 1 + 2) były jeszcze taniej - w tej serii
z gazety wyborczej. Cena 5,99 o ile dobrze pamietam.

Akurat Fallout''a kupiłem wcześniej, a na Gothica nie natrafiłem. Mam za to Wormsy 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 23:11, castlerock napisał:

fallout(cała saga) i gothic(nie pamietam czy 1 + 2) były jeszcze taniej - w tej serii
z gazety wyborczej. Cena 5,99 o ile dobrze pamietam.

To był taki jednorazowy wybryk, bonus do gazety więc się nie liczy :P Z resztą ja i tak wolałbym dołożyć te 4 zł i mieć grę w oryginalnym opakowaniu + zajefajne pudło z gry, beż żadnego loga taniej serii. Wielu ludzi lubi takie staroświeckie pudełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 23:16, SadX napisał:

To był taki jednorazowy wybryk, bonus do gazety więc się nie liczy :P Z resztą ja i tak
wolałbym dołożyć te 4 zł i mieć grę w oryginalnym opakowaniu + zajefajne pudło z gry,
beż żadnego loga taniej serii. Wielu ludzi lubi takie staroświeckie pudełka :)

Tak, naprawdę ładne te pudełka, ale stare musiałem wurzucić, bo nie miałem gdzie ich układać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 23:16, SadX napisał:

> fallout(cała saga) i gothic(nie pamietam czy 1 + 2) były jeszcze taniej - w tej
serii
> z gazety wyborczej. Cena 5,99 o ile dobrze pamietam.
To był taki jednorazowy wybryk, bonus do gazety więc się nie liczy :P Z resztą ja i tak
wolałbym dołożyć te 4 zł i mieć grę w oryginalnym opakowaniu + zajefajne pudło z gry,
beż żadnego loga taniej serii. Wielu ludzi lubi takie staroświeckie pudełka :)


jakie oryginallne opakowanie?! toż to najbardziej badziewne i łamliwe opakowanie z wszystkich jakie do tej pory widziałem...a to ogromne pudło...no cóz moze i fajne..tyle, że zawala mnóstwo miejsca.
wolałbym dołozyc kolejne 10 zł i miec gre w porzadnym pudełku.
oczywiscie chwała wydawcom ze wydaja takie tanie serie, ale te gry (wileokrotnie wznawiane, dodawane jako gratisy do różnych gazet) i opakowane w taki sposób nie są warte nawet tych 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 13:53, Davw napisał:

> Oplaca sie kupywac Painkillera dla multi?

Jak możesz kupić go w biedronie za parę groszy to się opłaca dodająć, że w tą gre najbardziej
opłaca się grać na multi biorąc pod uwagę banalny sinlge.

@fearlord
Potwierdzam. W Żywcu w Biedronce gracze władający mniejszym funduszem mogą się zaopatrzyć
w fajne gry.


Mogli bo teraz są tylko same Batmany i atomówki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często można znaleźć w Biedronie klasyki, bo np. teraz w Ogrodzieńcu jest Fallout. PIerwsza część oczywiście. Kiedyś był też jakiś FPS cierpki ale nie pamiętam tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 12:20, Davw napisał:

Często można znaleźć w Biedronie klasyki, bo np. teraz w Ogrodzieńcu jest Fallout. PIerwsza
część oczywiście. Kiedyś był też jakiś FPS cierpki ale nie pamiętam tytułu.


Najlepiej do biedronki to wybrać sie w święta, bo najwięcej tytułów jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Biedronki z Gothiciem i Neverwinterem ;] Liczę, że na święta pojawi się coś ciekawszego, innego ;] Ostatnio zawsze był Gothic czy Heroes III ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kolo mnie teraz zrobili biedronke znaczy kolo miejsca pracy i juz sie zmusilem zeby wejsc patrze a tam nic nie bylo ;) ale obadam jeszcze druga mimo ze nie mam zwyczaju lazic po biedronkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będąc dzisiaj w biedronce zakupiłem 4 bochenki chleba, 10 gorących kubków, 3 wody gazowane, 3 pasztety drobiowo-pomidorowe, szynkę konserwową, 2 zupki chińskie, opakowanie serków topionych (zestaw na jutrzejszą pielgrzymkę do Częstochowy) ale żadnych gier się nie dopatrzyłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe gry:
- Act of War: Złota Edycja
- Aquadelic GT
- Dragonshard
- Driv3r
- Fable: Zaginione Opowieści
- Fahrenheit
- Full Spectrum Warrior: Ten Hammers
- Heroes of Might and Magic 4: Złota Edycja
- Jade Empire
- Joint Task Force
- Medieval I Złota Edycja
- Microsoft Combat Flight Simulator 3: Battle for Europe
- Monster Truck Rumble
- Moto GP `07
- Neverwinter Nights
- Painkiller: Black Edition
- Painkiller: Overdose
- Rise & Fall: Civilizations at War
- Rise of Legends
- Saga The Suffering
- Sega Rally
- Sprint Cars: Road to Knoxville
- Super Stunt Spectacular
- Texas Hold`em: High Stakes Poker
- The Guild II
- Tony Hawk`s American Wasteland
- Trainz Classics Volume 1
- True Crime: New York City
- Warhammer 40.000: Dawn of War: Dark Crusade
- Zgrywus: Wykończ szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować