Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o Snajpera, to tytuł jest jedynym, co łączy serię Ghost Warrior z tą grą. W Biedronce będzie kaszanka z 2002 roku. A konkretnie to https://www.youtube.com/watch?v=HdrsWJ7-b9k

Fallout: New Vegas - to jest (jak napisał Gumisiek2), osobna produkcja. Jednakże, tutaj jest tylko podstawka, a w podobnej cenie dostaniesz Ultimate Edition w promocji na Steamie.

Alan Wake i Fear 3 to ciekawe produkcje, aczkolwiek grałem tylko chwilę w Alana (bowiem mi się ciął).

Steamówki w tym rzucie to:

Alan Wake
FEAR 3
Fallout: New Vegas
Król Artur II
Red Orchestra Outfront 41-45
Krater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Snajper - heh, teraz wygląda jak kaszanka, ale jak się dostało komputer to zagrywało się w to z przyjemnością, jak i w inne tego typu gry dodawane do czasopism ;]

Swoja drogą widzę kilka ciekawych tytułów w tym rzucie, będzie trzeba się jutro wybrać, a może się coś trafi, jeśli fala dzieciaków przed szkołą wszystkiego nie wybierze ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem rano w Biedronce i prawie wszystkie gry jakie chciałem były (oprócz Fallouta), ale niestety przeżyłem rozczarowanie - myślałem, że będą to wydania premierowe, a tymczasem to jakieś marne budżetówki (przezroczyste pudełko oklejone wydrukowaną okładką, a w środku pewnie tylko płyta). Jedynie Alan Wake wydawał się być w wersji premierowej to wziąłem, plus F.3.A.R. w wersji budżetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anno 1404 też bogatsze było.

Dopiero w trzeciej z kolei Biedrze trafiłem na antologie Draculi (tego chyba było najmniej bo zgarnąłem jedyny egzemplarz). Najwięcej to było GTR''a, Angry Birds i Cienkich Bolków. Ciekawe że wszędzie gry były rozplanowane niemalże identycznie na stoisku, różniły się dopiero nieznacznie "pod spodem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2014 o 21:08, Accid napisał:

Jak znajdziecie coś ciekawego to zapodajcie


Jak dla mnie to F.E.A.R. 3. Zdecydowanie będę polował na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłem się, bo na tej biedronkowej liście jest sporo gier, które całkiem niedawno pokupiłem w wersjach steamowych (czy tam originowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2014 o 01:35, Graszcz napisał:

Wkurzyłem się, bo na tej biedronkowej liście jest sporo gier, które całkiem niedawno
pokupiłem w wersjach steamowych (czy tam originowych).

Nie ma co się denerwować, rzucą po 2 egzemplarze danego tytułu na miasto i tyle. Wyrwać upatrzoną grę na takiej promocji to cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko - czy ktoś może widział w Biedronkach u siebie trzeciego Serious Sama? Bo u siebie szukałem i nic nie znalazłem... ale za to dokupiłem sobie Splinter Cell: Conviction i Prince of Persia (2010 jak dobrze pamiętam kiedy wyszedł). A tak to wszystko jak zwykle przebrane kompletnie i ewentualnie z 20 sztuk 9 Kompanii sprytnie ukryte pod niedobitkami :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obawiaj się, gdyż cała masa ludzi w internetach pisze, że w większości Biedronek nie ma gier i, za słowami pracowników, "będą najwcześniej w sobotę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientujesz się może czy w tych sklepach, w których gry były już dzisiaj można spodziewać się dołożenia nowych?
Ewentualnie, czy jeśli jakiś sklep Biedronki jeszcze nie został otwarty (w ogóle, nowa placówka) to po otwarciu można się spodziewać jakichś gier?
Bo byłem dzisiaj w dwóch u siebie w mieście, ale w jednej w ogóle nie było, a w drugiej nie znalazłem Hitmana, chociaż gier było naprawdę sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma? Byłem w jednej i gry były. Teraz byłem i było hm ... ze 20 pudełek? Może nawet więcej. I tak jak przejrzałem na szybko to większość po jednej sztuce chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2015 o 14:56, ManweKallahan napisał:

Orientujesz się może czy w tych sklepach, w których gry były już dzisiaj można spodziewać
się dołożenia nowych?

Raczej nie - na sklep przypada około 20-30 pudełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2015 o 15:59, Firefly94 napisał:

Raczej nie - na sklep przypada około 20-30 pudełek.

No nie powiedziałbym, w tej Biedronce w której gry znalazłem, było ich około 70-80 sztuk (sporo się powtarzało, ale tak z 40 tytułów by się zebrało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, ile Biedronek, tyle zabawy. :P Tak czy owak dokładania tytułów bym się nie spodziewał, w poprzednich latach tak nie było; niemniej, wszystko jest możliwe.
Słyszałem też głosy, że gierki głównie trafiają do większych miast, ale nie wiem, jak jest z tym w istocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować