Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2008 o 10:57, Chester001 napisał:

i jeszcze jedno czy gry bedą w kazdej biedronce weżmy na to w bydgoszczy czy tylko w
wybranych ?


Powinny być w każdej (przynajmniej jeśli chodzi o te większe palcówki), ale wątpliwe jest to żeby w każdej były wszystkie tytuły, więc jeśli zależy Ci na Heroes IV to radzę Ci już pierwszego grudnia "zlustrować" biedronkę żebyś się później nie obudził z ręką w nocniku ;) Co lepsze tytuły mogą poznikać z półek dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 22:54, krak2610 napisał:

Ja nastawiam się na Fable, Fahrenheit i może Moto Gp ... :)
Za taką kase to aż żal nie kupować. Tylko kiedy ja w to pogram ? ;>


Święta za pasem, a wtedy będziesz miał trochę wolnego od szkoły. A jakby jeszcze czasu nie starczyło to nieco później ferie ;) Zresztą z tego co słyszałem to Fahrenheit jest grą strasznie krótką, a Fable pod tym względem jest tylko nieznacznie lepsze. Swoją drogą to tak to już jest, że jak gry są drogie to wszyscy marudzą, a jak dają za półdarmo to też nie jest nic lepiej. Mówiąc krótko, tak źle i tak niedobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to tylko zamierzam kupić Heroes''a IV :] 10zł? Złota Edycja? Nieźle ;d Na różnych forach się pojawiają teksty, że aż grzech piracić xd A może coś jeszcze jest warte uwagi? Polećcie xd
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 11:27, maciek999 napisał:

A może coś jeszcze jest
warte uwagi?


Zdecydowanie (o ile jeszcze nie masz) polecam Jade Empire. Gdyby nie to, że kupiłem premierówkę za 10 złotych w wPLNomani na pewno bym kupił :). Naprawdę bardzo wciągające aRPG robione przez BioWare :P. Za taką cenę to grzech nie kupić ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 12:06, milten6 napisał:

Zdecydowanie (o ile jeszcze nie masz) polecam Jade Empire. Gdyby nie to, że kupiłem premierówkę
za 10 złotych w wPLNomani na pewno bym kupił :). Naprawdę bardzo wciągające aRPG robione
przez BioWare :P. Za taką cenę to grzech nie kupić ^^.

Zastanowię się ;p Może pomyśle jeszcze o Dragonshardzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę godnych uwagi tytułów by sie znalazło. Ja ze swojej strony śmiało mogę polecić:
- Jade Empire: Edycja Specjalna (znakomita gra RPG ze świetną fabułą i w bardzo dobrej oprawie audiowizualnej)
- Rise of Nations: Rise of Legends
- Fable: Zapomniane Opowieści

Godne uwagi byłoby też Neverwinter Nights, ale ze względu na brak dodatków nie uwzględniłem tego tytułu. Bardziej się opłaca to kupić w Extra Klasyce GOLD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 12:26, dave03 napisał:

Jeszcze parę godnych uwagi tytułów by sie znalazło. Ja ze swojej strony śmiało mogę polecić:
- Jade Empire: Edycja Specjalna (znakomita gra RPG ze świetną fabułą i w bardzo dobrej
oprawie audiowizualnej)
- Rise of Nations: Rise of Legends
- Fable: Zapomniane Opowieści

Godne uwagi byłoby też Neverwinter Nights, ale ze względu na brak dodatków nie uwzględniłem
tego tytułu. Bardziej się opłaca to kupić w Extra Klasyce GOLD.

Neverwinter już mam, właśnie z biedronki ;d Fable też, edycja premierowa. Jednak ostatecznie decyduje się na Heroesa ;p Jako wielki fan serii (po za 5) nie mam jedynie 4. Trochę grałem u kolegów, ale trzeba wreszcie ją mieć w swoich zbiorach xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 12:47, maciek999 napisał:

Jednak ostatecznie
decyduje się na Heroesa ;p Jako wielki fan serii (po za 5) nie mam jedynie 4. Trochę
grałem u kolegów, ale trzeba wreszcie ją mieć w swoich zbiorach xd


Ja kupiłem HoM&M IV, bo nie wierzyłem, że można tak spartolić grę. Jednak można. Za 10-20 zł kupiłym ją, ale tylko by uzupełnić kolekcję. Bardzo słaba gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro wybieram się z samego rana (dobrze, że wykłady zaczynam o 10) do biedronki napewno po dwa tytuły, a nad kolejnym się zastanawiam:

TH American Wasteland (kupię jak tylko będzie)
Sega Rally (za taką kasę muszę mieć)

i zastanawiam się nad zakupem Driv3r. Kiedyś miło mi się grało w tą grę ale jak ostatnio gralem u kolegi to ogarnął mnie niesmak, bo gra już nie dzisiejsza. Nie te standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, iż idę jutro do lekarza, dzień mam wolny. A przychodnia znajduje się niedaleko "Biedronki", zapewne pójdę i kupię Dark Crusade i Jade Empire ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już dzisiaj zakupiłem sagę Suffering, pudełko DVD-Box w dużym kartonowym pudełko, okładka i płyta jak premierowe, bez wPLNów; było sporo pudełek ale nie widziałem Moto GP 07 i Sega Rally

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować