Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2008 o 18:49, MasterHeroes napisał:

Jakim cudem kupiliście gry w promocji jeżeli promocja jest od jutra??


To nic nowego bowiem przy okazji takich promocji sklepy zwykle dostają towar wcześniej, a przecież już jutro jest 1 grudnia. Cała akcja zapowiedziana była już dawno temu i jak widać sklepy z sieci biedronka nie mają problemów logistycznych, które często przy podobnych okazjach nękają Empiki . To się chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 19:03, dave03 napisał:

> Jakim cudem kupiliście gry w promocji jeżeli promocja jest od jutra??

To nic nowego bowiem przy okazji takich promocji sklepy zwykle dostają towar wcześniej,
a przecież już jutro jest 1 grudnia. Cała akcja zapowiedziana była już dawno temu i jak
widać sklepy z sieci biedronka nie mają problemów logistycznych, które często przy podobnych
okazjach nękają Empiki . To się chwali.



kurcze, godzinę temu byłem w najbliższej biedronce i dopiero wykładali jakiś towar ale kurcze tych gier w ogóle nie widziałem. Mam nadzieję, że jednak jutro upoluję to co chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby w mojej biedronce były te gry, które chcę ;(. Na szczęście mam 2 biedronki w mieście, ale do tej drugiej trzeba iść ze 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 20:28, MasterHeroes napisał:

Oby w mojej biedronce były te gry, które chcę ;(. Na szczęście mam 2 biedronki w mieście,
ale do tej drugiej trzeba iść ze 15 minut.

O kurde, masz przerąbane - całe 15 minut :P. A tak poważnie jestem w podobnej sytuacji, też 2 Biedronki i do drugiej idzie sie ok. 15 min. Wpadnę do obydwóch wracając ze szkoły. Mam nadzieję, że coś upoluję :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 20:32, kitek0101 napisał:

> Oby w mojej biedronce były te gry, które chcę ;(. Na szczęście mam 2 biedronki w
mieście,
> ale do tej drugiej trzeba iść ze 15 minut.
O kurde, masz przerąbane - całe 15 minut :P. A tak poważnie jestem w podobnej sytuacji,
też 2 Biedronki i do drugiej idzie sie ok. 15 min. Wpadnę do obydwóch wracając ze szkoły.
Mam nadzieję, że coś upoluję :D.

Do tej drugiej mam 15 minut, ale do pierwszej to ze 200m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 20:44, MasterHeroes napisał:

> > Oby w mojej biedronce były te gry, które chcę ;(. Na szczęście mam 2 biedronki
w
> mieście,
> > ale do tej drugiej trzeba iść ze 15 minut.
> O kurde, masz przerąbane - całe 15 minut :P. A tak poważnie jestem w podobnej sytuacji,

> też 2 Biedronki i do drugiej idzie sie ok. 15 min. Wpadnę do obydwóch wracając ze
szkoły.
> Mam nadzieję, że coś upoluję :D.
Do tej drugiej mam 15 minut, ale do pierwszej to ze 200m.


Ja do biedronki mam z kilometr ale i tak się kopsnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fahrenheit - poluję od premiery :)
Jade Empire - nie lubię zbytnio japońskich klimatów, ale to w końcu BioWare.
Medieval I Złota Edycja - dla mnie obowiązkowe.
The Guild II - jak 1.

40 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes 4 - dla uzupełnienia kolekcji
Jade Empire - twórcy NWN? Musi być dobre!
Sega Rally - mam mało gier wyścigowych, trzeba nadrobić
Moto GP ''07 - To samo co wyżej
Warhammer 40k Dark Crusade - kombinowałem nad tym już kilka miesięcy ale wziąłem CoH, trzeba spróbować.
The Guild 2 - Może być ciekawe, potraktuję to jako luzator od pojedynków w CoH, UT i F.E.A.R.
Razem 60zł.
Chociaż nie wiem, czy sobie jeszcze czegoś nie upatrzę, chciałem wziąć medievala ale może na moim sprzęcie nie odpalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro po szkole sobie wpadnę i zobaczymy co mają. Mam zamiar kupić Fahrenheit''a i Jade Empire. Wezmę sobie dodatkowo 10 zł, bo może zdecyduję się jeszcze na coś. A przy okazji. Wszedłem na ich stronę, a tam nie ma w ofercie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bede zadowolony jak chociaz jedna grre kupie bo coś czarno to widze. rzuca kilka egzemplarzy każdego tytułu i weź traf do biedrony w której akurat jakimś cudem coś jeszcze zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 21:15, Kuboo PL napisał:

Jutro po szkole sobie wpadnę i zobaczymy co mają. Mam zamiar kupić Fahrenheit''a i Jade
Empire. Wezmę sobie dodatkowo 10 zł, bo może zdecyduję się jeszcze na coś. A przy okazji.
Wszedłem na ich stronę, a tam nie ma w ofercie gier.

Jest, po lewej strony są "książeczki" reklamowe, klikasz na tą "idą święta 2" i tam kilka stron dalej jest oferta i cały spis z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 20:57, Arkads napisał:

Jade Empire - nie lubię zbytnio japońskich klimatów, ale to w końcu BioWare.


To dobrze się składa, gdyż Jade Empire ma chińskie klimaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja do najblizszej biedronki mam z 10 km to raczej po szkole niezajde.Mam nadzieje ze wyglodniale hieny zostawia mi jakas gre najlepiej sega rally

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 21:32, maciek999 napisał:

Ja mam do biedronki około 800m, mieszkam w Stalowej Woli. Mam nadzieję, że nikt z wiedzących
tam nie mieszka xD


ja mam ok. 50 m ;) i jutro zrobię zakupy za 20 zł...tzn. 2 tytuły z tego zestawu mi brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką prośbę. Czy któryś z forumowiczów mógłby mi kupić gry i przesłać później pocztą? Nie mam niestety biedronki u siebie, a aż żal nie skorzystać z takiej oferty. Wysłałbym pieniądze za pomocą przelewu.

Gry które chce:
The suffering saga
Fahrenheit
Jade Empire

Cena jaką bym zapłacił to 30 złotych + koszty przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 22:00, MarianoG napisał:

A ja mam taką prośbę. Czy któryś z forumowiczów mógłby mi kupić gry i przesłać później
pocztą? Nie mam niestety biedronki u siebie, a aż żal nie skorzystać z takiej oferty.
Wysłałbym pieniądze za pomocą przelewu.

Gry które chce:
The suffering saga
Fahrenheit
Jade Empire

Cena jaką bym zapłacił to 30 złotych + koszty przesyłki.


To nie lepiej juz zamowic na gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 22:01, kamil E napisał:

> A ja mam taką prośbę. Czy któryś z forumowiczów mógłby mi kupić gry i przesłać później

> pocztą? Nie mam niestety biedronki u siebie, a aż żal nie skorzystać z takiej oferty.

> Wysłałbym pieniądze za pomocą przelewu.
>
> Gry które chce:
> The suffering saga
> Fahrenheit
> Jade Empire
>
> Cena jaką bym zapłacił to 30 złotych + koszty przesyłki.

To nie lepiej juz zamowic na gram.pl?


Nie, bo cena byłaby większa, poza tym, fajne są te kartonowe pudła z Biedronki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 20:28, MasterHeroes napisał:

Oby w mojej biedronce były te gry, które chcę ;(. Na szczęście mam 2 biedronki w mieście,
ale do tej drugiej trzeba iść ze 15 minut.

Ja mam około 10 w swoim mieście... Wie ktoś może jakie będą dokładnie tytuły? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować