Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Musze przyznac ze Jade Empire mnie milo zaskoczylo, pudelko z seri Platynowa Kolekcja z instrukcja, poradnikiem, soundtrack z gry i 12zl wirtualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już będziecie w Biedronce to nie możecie kupić też gier dla mnie?

Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi, wklejam odpowiedź z poprzedniej strony.

A ja mam taką prośbę. Czy któryś z forumowiczów mógłby mi kupić gry i przesłać później pocztą? Nie mam niestety biedronki u siebie, a aż żal nie skorzystać z takiej oferty. Wysłałbym pieniądze za pomocą przelewu.

Gry które chce:
The suffering saga
Fahrenheit
Jade Empire

Cena jaką bym zapłacił to 30 złotych + koszty przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy jest ta promocja?? Mam "bezdomkę" ok. 200m od siebie (po drugiej stronie ulicy) ale do budy nie po drodze... chyba będę musiał się przejść hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no od dziś kocham Biedronkę i nie powiem o niej nigdy więcej złego słowa :P Tak dobrego interesu już dawno nie zrobiłem. Gry Jade Empire i Rise of Nations: Rise of Legends są w edycjach z Platynowej Kolekcji :) Wydaję mi się że Fable też jest z platyny, ale tutaj już nie mam 100% pewności. Co do JE i RoL to są poradniki, soundtracki, wirtualne pieniądze i jeszcze kartonowy box dla tych co takie pudła zbierają. Wszystko tak jakbyśmy grę kupili np. w empiku za 59zł. Z tego co jeszcze zaobserwowałem to ZE Heroes IV z platyny już niestety nie jest, ale narzekać już nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah, zakupiłem Sega Rally i za pare godzinek jeszcze kupie TH American Wasteland bo tez byl ale kasy mi zabrakło. ciesze się z tej Segi, chyba dobry interes. Fajne tekturowe pudełko, jeszcze nie rozpakowywałem więc nie wiem jak pudełko wygląda wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 11:53, gertrud napisał:

Yeah, zakupiłem Sega Rally i za pare godzinek jeszcze kupie TH American Wasteland bo
tez byl ale kasy mi zabrakło. ciesze się z tej Segi, chyba dobry interes. Fajne tekturowe
pudełko, jeszcze nie rozpakowywałem więc nie wiem jak pudełko wygląda wewnątrz.


To jak będziesz wiedział to napisz ;) Też się chyba skuszę na tą grę. Poza tym na bank biorę Rise of Legends- tmy bardziej, że to wydanie z Platynowej Kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 11:56, Evil Khan napisał:

Ma ktoś jakieś fotki obrazujące te wydania ?


Fotkę mogę zamieścić później, ale już teraz mogę napisać jak to "z grubsza" wygląda. I tak w przypadku gry Rise of Nations wygląda to tak... kartowy duży box, a w nim masz wrzuconą zafoliowaną grę z Platyny. Co do zawartości to ta prezentuje się następująco:
- instrukcja 42 strony (czarno-biała)
- poradnik 74 strony (czarno-biały na papierze kredowym)
- gra na 4CD+1CD jako bonus z tapetami, muzyką itp.
- 12wPLN
Całość oczywiście w grubym DVD-boxie.

gertrud --->

Ja podobnie jak i Trancemorpher również byłbym wdzięczny za opis tego wydania Sega Rally.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Act of War i Dragonshard to edycje z topsellera i rada dla kupujących sprawdzajcie przy kasie co jest w pudełkach, ja zakupiłem Act of War, a miałem Joint Task Force, na szczęście nie było problemów z wymianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 12:53, darkwind21 napisał:

Act of War i Dragonshard to edycje z topsellera i rada dla kupujących sprawdzajcie przy
kasie co jest w pudełkach, ja zakupiłem Act of War, a miałem Joint Task Force, na szczęście
nie było problemów z wymianą.

No jak to? Inna gra w pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyhy ... :D

A co powiecie na to że kupiłem Jade Empire: Edycję Specjalną w Biedronce za dychę ?

Dziwne ale to prawda. Premierówka, sztuka nówka jak z gramowego sklepu za 10 zł.

Gratz dla Biedrony za tę akcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 13:27, Trancemorpher napisał:

Ogólnie rzecz biorąc należy sprawdzac wagę pudełka- im cięższe tym lepiej, bo to prawdopodobnie
wydanie premierowe lub z Platynowej Kolekcji :)



kolega ma racje, znam to z doswiadczenia, 3 dni temu kupilem 4 tytuly z biedronki :) i zamierzam nabyc dwa kolejne :) bo w tamtej co bylem nie bylo tych co chcialem, ale mam jeszcze 2 inne biedronki niedaleko wiec sie przejade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zakupiłem Sega Rally, The Guild 2 i Driv3r''a. Jestem zadowolony. Dodak że Driv3e jest z eXtra Gry i dostałem jeszcze 5 wpln ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otwierając pudło Dragonsharda myślałem że w środku znajdę tylko płaski DVD Box z płytką, a tu musiałem szukać szczęki na podłodze. Edycja z Fajnej Ceny, cholercia toż wygląda jakbym kupił premierówkę. ;D Chyba jeszcze jutro pochodzę po Biedronach, szkoda tylko, że większość tytułów które mnie interesowały już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować