Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Niestety co lepsze z listy dostępnych gier już mam. Ale trzeba będzie od czasu do czasu monitorować biedronę, znając ich może któregoś dnia rzucą gierki na wagę... albo na metry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 18:51, lurynowicz napisał:


> - Toon Car (czy cos w ten deseń)
To raczej nie od CD-P... Aczkolwiek jutro zrobię nalot na suwalskie Biedrony i sprawdzę, czy
aby i u nas nie lecą w bambuko z tak atrakcyjnymi promocjami.

Chodziło oczywiście o "Odjazdowy Rajd", to prawie to samo co "Toon Car". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 17:20, xerc napisał:

W biedronce mozna kupic gierki z CDP i to za 10zl :P wybor jest dosc spory przynajmniej u mnie.


Jakie gierki? Podaj przykłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 17:28, com5 napisał:

> W biedronce mozna kupic gierki z CDP i to za 10zl :P wybor jest dosc spory przynajmniej
u mnie.

Jakie gierki? Podaj przykłady


Patrz 1 strona.

Jeśli to prawda to ja pędze po Discipless 2. Kurcze jedyne 9 zl i kartonik. Hmm... całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 13:11, k0rnas napisał:

Disciples już zainstalowane i zarejestorwane :) +5PLN :P

Kurka, czemu w S-kach niema gier w tej Biedronce?

"Moja pierwsza ścieżka blachy. Z Biedronki. ;)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadam do bidronki schodze szukam jest stoisko(jeśli to tak można nazwać) z grami podchodze i odrazu zaczynam grzebać szukam szukam, aż zwróciełem na siebie uwagę ochroniarza, ale nic sobie z tego nie robiąc szuakam dalej,
po jakiś 10 minutach znalazłem Najdłuższą Podróż ostatni egzemparz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem wczoraj w Biedronce gierke Disciples II. Są to tylko jakieś dwa dodatki, ale nie wymagają podstawki (której z reszta nie posiadam i w którą nie grałem). Gierka jest nawet spoko - takie HOMM IV w troszke gorszej grafice. No ale za 9,99 + 5 wPLN naprawde sie opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodz edo warszawskiej biedronki patrze jakieś poruszenie wśród tłumu podchodze i co widze gry CDP po 9,90 wiec rzucam sie w tłum i po 5 minutach wychodze zwycięsko w walce o egzemplarz Disciples 2 ide do kasy i wychodze zadowalony że takie sklepy jak Biedronka istnieją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 11:42, Łukasz.G napisał:

wychodze zadowalony że takie sklepy jak Biedronka istnieją;)


Może dzięki takiej akcji i takim reakcjom jak Twoja, Biedronka ma szansę poprawić swój "splugawiony" wizerunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh, szkoda, że Disciples II, Etherlords II, Europę Uniwersalis II i Hearts Of Iron mam... ale nie zmienia to faktu, że CD-Projekt wygrywa ze wszystkimi wydawcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam iśc do Biedronki to mi się flaki przewracają. Ja w tamtym roku kupiłem większość i w tym nie kupuje. Nie lubie tam chodzic sam bo wiecznie chodzi za to bą ochroniarz, po prostu ja dostaje piany na gębie. Nie raz miałem ochote mu powiedzieć prosto w oczy..... i zawsze inny ale i tek za toba idzie. Bo według nich to kazde dziecko(młodziez bo mam 14 lat) to przestępca

P.S.Nic nie rozrabiałem w tej Biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:38, Giwer napisał:

- mmm... ładne to pudełko
- z Biedronki
- hmmm... a ja myślałem, że z papieru.

;)

Ponoć każdy sprawny złodziej może wynieść z Biedronki Top-Chipsy, krem czekoladowo-orzechowy "Bartuś", Hop-Colę, kasę, wózek, panią Stefanię z działu obsługi oraz pluszową biedronkę używając do tego wyłącznie swoich kieszeni i sprytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować