Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Kilka tytułów mnie zainteresowało. Za tę cenę? :P Za to proponuję studzić emocje co do pudeł, to może być felerna wizualizacja "made by biedronka". Jakoś nie chce mi się wierzyć,by specjalnie dla wyprzedaży robiono inne pudełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 21:25, Bartkula napisał:

Painkiller Black Edition bedzie wkrótce w Gazecie Wyborczej


Ale nie w takim ładnym BOXie ;] i wole dopłacić i kupić w biedronce.

MotoGP kupie bratu na mikołajki :D - a grać będę ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 08:44, boogie85 napisał:

Za to proponuję studzić emocje co do pudeł, to może być felerna wizualizacja "made by biedronka". Jakoś nie chce mi się wierzyć,by specjalnie dla wyprzedaży robiono inne pudełka.


Wątpie żeby było tak jak piszesz. Widziałem w biedronce już sporo tytułów w kartonowych pudełkach. Jeden tytuł nawet kupiłem - Heroes III. W kartonie raczej jest pustawo, bo oprócz płyty z grą w pudełku typu slim z wydrukowaną okładką jest jeszcze tylko instrukcja mającą 8 stron (przynajmniej tak było w przypadku H III). No ale to w końcu kosztuje tylko 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 09:26, dave03 napisał:

> Za to proponuję studzić emocje co do pudeł, to może być felerna wizualizacja "made by
biedronka". Jakoś nie chce mi się wierzyć,by specjalnie dla wyprzedaży robiono inne pudełka.


Wątpie żeby było tak jak piszesz. Widziałem w biedronce już sporo tytułów w kartonowych pudełkach.
Jeden tytuł nawet kupiłem - Heroes III. W kartonie raczej jest pustawo, bo oprócz płyty z grą
w pudełku typu slim z wydrukowaną okładką jest jeszcze tylko instrukcja mającą 8 stron (przynajmniej
tak było w przypadku H III). No ale to w końcu kosztuje tylko 10zł.


Heroes III było kiedyś sprzedawane w dużych pudłach. Jednak już Flatout2 nigdy. Sam w biedronce widziałem gry zarówno w dużych pudłach (te starsze) jak i chocby z nowej ekstra klasyki (zakupiłem tak Lionheata).
Wszystko okaże się praniu, ale nie wierze by specjalnie dla Biedronki robiono nowe opakowania. Zapewne będa to niesprzedane końcówki serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro FlatOut 2 nigdy nie miał dużych pudełek to czemu na zdjęciu tak wygląda ? :P Będzie chyba ta edycja z EKN bo z premiery raczej nie rzucą ;) Na pewno wezmę FlatOuta2 i wacham się nad Matrixem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 09:33, boogie85 napisał:

Heroes III było kiedyś sprzedawane w dużych pudłach. Jednak już Flatout2 nigdy.


Oj chyba się mylisz co do tego FlatOut 2. Zanim on trafił do EKN można go było kupić w serii "fajna cena" za 49 zł. I był w kartonowym pudełku, ale te pudełka wydaje mi się, że i tak są robione na nowo więc to by nie miało takiego znaczenia czy było coś wcześniej dostępne w kartonowym pudle czy nie. Oceniam to przy okazji wydania H III, które wygląda jakby inaczej niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 09:46, dave03 napisał:

> Heroes III było kiedyś sprzedawane w dużych pudłach. Jednak już Flatout2 nigdy.

Oj chyba się mylisz co do tego FlatOut 2. Zanim on trafił do EKN można go było kupić w serii
"fajna cena" za 49 zł. I był w kartonowym pudełku, ale te pudełka wydaje mi się, że i tak są
robione na nowo więc to by nie miało takiego znaczenia czy było coś wcześniej dostępne w kartonowym
pudle czy nie. Oceniam to przy okazji wydania H III, które wygląda jakby inaczej niż wcześniej.

Taaak i mam kilka pudełek fajnej ceny z tego okresu. Wiesz mi raczej one przypominają standardowy DVDbox, dużego pudła nie stwierdzono. Nic to nie ma sensu się sprzeczać, wszystko okaże się w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, fajnie że taki temat powstał, bo bym nie wiedział. A teraz to w czwartek dziewczyna mi będzie czaić na Flatout 2 :D
BTW: jakby w swoim sklepie porobili takie promocje, też by się dużo ludzi rzuciło... A tak to ceny tu mają przeważnie normalne. Bez rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej jednak za tę cenę, opłaca się kupić kilka gierek. Zaoszczędzi się z 3 dychy i starczy na inną gierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia pudeł: CDP zawsze robi dla Biedronki (bo te promocje są co rok) duże, kartonowe boxy, takie jak za dawnych, dobrych czasów. Więc i tym razem zapewne tak będzie.
Np. Fallout i Fallout 2 PL nigdy się u nas nie ukazały w kartonach (od razu weszły do starej eXtra Klasyki), a w Biedronkach były w normalnych wersjach pudełkowych. Podobnie HoMM III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kartonowe pudełka jestem spokojny, będą na pewno. Bardziej mnie zastanawia czy sam nośnik gry FlatOut 2 będzie z "fajnej ceny" czy z EKN. Jest to w tym przypadku o tyle istotne, że ta pierwsza edycja była zabezpieczona StarForcem a z EKN już nie. Więc mam nadzieje, że będzie to master z EKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 19:56, IPI-Tiiba-Kyra napisał:

SII złota edycja na 10- lecie
Jak sie nie znasz, to nie pisz.


Pewnie że się nie znam ;P. Ale w przeciwieństwie do Ciebie, widziałem tę reklamę (nawet kilka razy, w tym w formie papierowej), więc wiem, że SII 10-lecia w Biedronce nie będzie :D (żeby Cię zbytnio nie przemęczać, załączam rzeczoną reklamę do mojego posta w formie obrazka :D).

boogie85 (i reszta ;))
Biedronka już miała ze trzy (lub cztery) takie akcje - zawsze gry były po "dyszce" i w dużych kartonowych boxach (pewnie i tym razem inaczej nie będzie :)). Co do zawartości - nigdy nie było zbyt bogato (ale co to ma za znaczenie i tak liczy się nośnik z grą i ewentualny CD-Key :)). Z ostatniego rzutu mam Silent Storma z dodatkiem - w kartonie był "gruby" DVD-Box z XKn ze standardową (jak sądzę ;)) zawartością - DVD z grą, 32-stronnicowa (czarno-biała) instrukcja z nadrukowanym kodem rejestracji elektronicznej i ulotki reklamowe (24-stronnicowy "CDProjekt Katalog Nowości IV Kwartał 2006" i reklama "eXtra konkursu"). Ze starszych "rzutów" mam Ace'a Venturę (CD z grą w pudełku typu slim, okładka-instrukcja - 8 stron i 32-stronna ulotka reklamowa - "Katalog gier 2003/2004"), Alien Nations (CD w slimie z okładką i 8-stronnicowa instrukcja wielkości tych z XK) oraz Fallout PL (zawartość podobna, jak w AN, tyle, że standardowy CD-box zamiast slima).
Parę razy też były w Biedronce "normalne" (tzn. w standardowych DVD-boxach) gry z XK - ja mam Settlers IV ZE, Homeworld 2 i Spellforce ZE (wersja CD :/, z "nowej eXtra Klasyki").

20071201180306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem w biedronce juz dawno II wojne swiatowa(mam juz 3 wersje- z biedronki, dostalem na mikolaja i z GW) sasiadow z piekla rodem. a teraz kupie enter the matrix i ew. flatouta 2 albo THAWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow - nowina na miarę gier CDP w Gazecie Wyborczej!
Orientujesz się czy to ogólnopolska akcja i te wszystkie tytuły będą dostępne w każdej "Biedronce"? Czytałem posty w tym temacie i gier tam wspomnianych nigdy nie uświadczyłem w sklepie w moim miasteczku - 18 tys. ludków :( - to może zbyt za mały i nie opłaca się sprowadzać... Przed zeszłorocznymi świętami widziałem tylko Ground Control 2 i EU: Mroczne Wieki, a z Twojej ulotki już sobie w myślach zaklepałem 5 tytułów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby u mnie w mieście w chociaż 1 Biedronce (2 są:P) były wszystkei te tytuły, 2 na pewno stałyby się moją kolekcją (a mianowicie Flatout2 i MotoGP3). Czekam teraz na 6 grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 00:48, Uspatente napisał:

Wow - nowina na miarę gier CDP w Gazecie Wyborczej!
Orientujesz się czy to ogólnopolska akcja i te wszystkie tytuły będą dostępne w każdej "Biedronce"?

Przy poprzednich promocjach gry były w każdej Biedronce w Opolu i Brzegu, którą udało mi się odwiedzić. Więc na Twoim miejscu byłbym spokojny o dostępność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 18:42, Blackhand napisał:

> SII złota edycja na 10- lecie
> Jak sie nie znasz, to nie pisz.

Pewnie że się nie znam ;P. Ale w przeciwieństwie do Ciebie, widziałem tę reklamę (nawet kilka
razy, w tym w formie papierowej), więc wiem, że SII 10-lecia w Biedronce nie będzie :D (żeby
Cię zbytnio nie przemęczać, załączam rzeczoną reklamę do mojego posta w formie obrazka :D).

boogie85 (i reszta ;))
Biedronka już miała ze trzy (lub cztery) takie akcje - zawsze gry były po "dyszce" i w dużych
kartonowych boxach (pewnie i tym razem inaczej nie będzie :)). Co do zawartości - nigdy nie
było zbyt bogato (ale co to ma za znaczenie i tak liczy się nośnik z grą i ewentualny CD-Key
:)). Z ostatniego rzutu mam Silent Storma z dodatkiem - w kartonie był "gruby" DVD-Box z XKn
ze standardową (jak sądzę ;)) zawartością - DVD z grą, 32-stronnicowa (czarno-biała) instrukcja
z nadrukowanym kodem rejestracji elektronicznej i ulotki reklamowe (24-stronnicowy "CDProjekt
Katalog Nowości IV Kwartał 2006" i reklama "eXtra konkursu"). Ze starszych "rzutów" mam Ace''a
Venturę (CD z grą w pudełku typu slim, okładka-instrukcja - 8 stron i 32-stronna ulotka reklamowa
- "Katalog gier 2003/2004"), Alien Nations (CD w slimie z okładką i 8-stronnicowa instrukcja
wielkości tych z XK) oraz Fallout PL (zawartość podobna, jak w AN, tyle, że standardowy CD-box
zamiast slima).
Parę razy też były w Biedronce "normalne" (tzn. w standardowych DVD-boxach) gry z XK - ja mam
Settlers IV ZE, Homeworld 2 i Spellforce ZE (wersja CD :/, z "nowej eXtra Klasyki").

u mnie będzie to samo co u ciebie na ulotce tyle, że od 10.12 więc zarobię coś kasy na mikołajki i rzucam się na FlatOut 2, HoMMIII i Enter the Martix.. ciekawe czy wyjdzie mi ten skok... jak tak, to oczekujcie niedługo relacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że CD Projekt rozprowadza swoje gry do marketów :)

Z chęcią skuszę się na Moto GP 3 i może Stumbs the Zombie, bo za tą cenę żal nie kupić, tym bardziej że w moim mieście ceny gier z XKN dochodzą do 25 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinny być w każdej, w końcu te książeczki reklamowe "Prezenty pod choinkę" były chyba rozprowadzane w każdej Biedronce, obrazek też "zapożyczyłem" z oficjalnej strony tej sieci sklepów, do której wcześniej linka podał Krejt. W każdym razie ja mieszkam "na zadupiu" ("miasto" liczące oficjalnie 80 tys. mieszkańców) i w pobliskich Biedronkach nie było większych problemów z dostępnością tytułów (wiadomo, część gier zawsze cieszy się większym wzięciem, więc idąc do sklepu np. około południa można natrafić na towar solidnie już przebrany).
Być może brak gier w "Twojej" Biedronce był spowodowany właśnie tym, że towar rozszedł się błyskawicznie lub tym, że pracownicy sklepu rozdysponowali go między sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować