Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dobra w Toruniu przy dworcu północnym prawie wszystkie był edycjami biedronowymi, tylko Juiced 2 trafiło się z TS. Więc niestety Stranglehold i Blacksite mam wygladające jakby były dodane do kart graficznych, a GoW jak jakiś pirat (jeszcze podpisałem te karteczkę z kodem markerem aby wogle rozpoznawać co to XD). No i brakowało kilku tytułów więc pojechałem dlaej. Supreme commandera czyli ostatnią rzecz której szukałem dorwałem przy rynku i poszczęściło mi się bo trafiła się PK. Poprzednio ta edycja biedronowa wygladała lepiej bo był przynajmniej dvd-box z normalną okładką, a nie marne pudełko z białą kartką z kodem i płytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A co w przypadku, kiedy na pudle Unreala jak byk widnieje napis - ''Zawiera płytę CD z muzyką z gier Unreal'' - a w środku nic takiego nie ma? Przecież to najzwyklejsze okłamywanie klienta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 09:32, conradzik napisał:

Radzę zastanowić się nad braniem gier w wybitnie lekkich kartonach. Zakupiłem dzisiaj
GoW oraz antalogię Unreala. Szukałem najcięższych pudełek, jednak wszystkie ważyły tyle
samo (mówię o tych 2 tytułach). Jako, że kartony nie zmieściłyby mi się do torby, a poza
tym zawsze je wyrzucałem z uwagi na zajmowane miejsce na półce, postanowiłem rozpakować
gry na miejscu i pozbyć się tektury. Cóż... przejechałem się na CDP. Wewnątrz znajdowały
się zwykłe plastikowe pudełka CD z białymi okładkami. Dobrze, że na płytach było logo
gry, bo aż tak domyślny to ja nie jestem :/
Słyszałem, że inni mieli więcej szczęścia i trafiali nawet na platynę. Ja nie pogardziłbym
przynajmniej XK, ale to co dostałem woła o pomstę. Mam nadzieję, że sama rozgrywka pozwoli
mi zapomnieć o formie w jakiej została zaserwowana :)

Facet nie podoba się to kup platynę za 70 zł albo EK Gold za 30 zł i nie truj tu dupy że CDP dało dupy bo tylko jest gra z pudełkiem CD. Tylko że jedna gra kosztuje 9,99 zł!!! a ludzie to nie wiadomo co by chcieli za tą cenę. Ktoś tam pisał jeszcze że na pudełku Unreal Antologia jest napisane że zawiera płytę CD z muzyką z gier Unreal. To niech zawsze patrzy pod spodem pudełka bo tam pisze co się znajduje i pisze wyraźnie "OPAKOWANIE POWINNO ZAWIERAĆ GRĘ UNREAL ANTOLOGIA". Ja się nie dziwię że u nas jest takie piractwo jak ludzie narzekają na gry które są po 10 zł bo nie mają platyny czy instrukcji. Już raz napisałem i jeszcze raz napisze. To sobie kupcie platynę jak się nie podoba. Ja tam kupiłem Unreal Antologia, Stranglehold, Sam i Max Sezon 1 no i oczywiście Gears of War. Ja jestem bardzo zadowolony pomimo że mam same płyty w pudełku bo taniej nie znajdę i nie wymagam jakiś dodatkowych rzeczy za tą cenę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu pierwszego zdania Twojej wypowiedzi, ręce mi opadły i aż przeszła chęć do kontynuowania dyskusji, ale niech stracę...

Dnia 03.12.2009 o 12:00, Dante_Syn_Spardy napisał:

Ktoś tam pisał jeszcze że na pudełku
Unreal Antologia jest napisane że zawiera płytę CD z muzyką z gier Unreal. To niech zawsze
patrzy pod spodem pudełka bo tam pisze co się znajduje i pisze wyraźnie "OPAKOWANIE POWINNO
ZAWIERAĆ GRĘ UNREAL ANTOLOGIA".


A nie uważasz, że to w dalszym ciągu jest robienie klientów w balona? Po co dwie sprzeczne ze sobą informacje na jednym opakowaniu? Z jednej strony dużą czcionką informacja o dodatkowej płycie, a z drugiej MAŁYM DRUCZKIEM co innego. Dlaczego niby mam patrzeć na spód? Nie było żadnej gwiazdki, bombki, srombki więc przeciętny człowiek jak najbardziej ma prawo przyjąć informację z okładki za prawdziwą. Równie dobrze mogą napisać na okładce ''Call of Duty VI'', a pod spodem, że tak naprawdę to jest demo tetrisa z ''91 roku.

Dnia 03.12.2009 o 12:00, Dante_Syn_Spardy napisał:

Ja się nie dziwię że u nas jest takie piractwo jak ludzie
narzekają na gry które są po 10 zł bo nie mają platyny czy instrukcji.


Genialny wniosek. Nie nabijam się, serio! Podążając Twoim tokiem rozumowania można zrozumieć ''co ma piernik do wiatraka'' :)

Dnia 03.12.2009 o 12:00, Dante_Syn_Spardy napisał:

Już raz napisałem
i jeszcze raz napisze. To sobie kupcie platynę jak się nie podoba. Ja tam kupiłem Unreal
Antologia, Stranglehold, Sam i Max Sezon 1 no i oczywiście Gears of War. Ja jestem bardzo
zadowolony pomimo że mam same płyty w pudełku bo taniej nie znajdę i nie wymagam jakiś
dodatkowych rzeczy za tą cenę. Pozdrawiam.


Przyznaję się bez bicia, że pisząc tamtego posta świeżo po powrocie z biedry byłem lekko podbuzowany :) Nie były to moje pierwsze zakupy gier w tej sieci i wiedząc, że jest to tak naprawdę kupowanie kota w worku, nie oczekiwałem cudów. Liczyłem jednak na pewien standard do którego zdążyłem się przyzwyczaić - różne tanie serie wydawnicze, tudzież pudełko DVD BOX bez instrukcji. Nie wiedziałem, że można trafić na wersję pozbawioną dosłownie wszystkiego za wyjątkiem samej płyty. Stąd też moje zdziwienie, połączone z początkowym oburzeniem. Ale już mi przeszło - kupię sobie DVD Boxy i wydrukuję okładki. Jak nie znajdę w necie, to sam coś zaprojektuję :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Cierpliwość popłaca

Kolega był rano o 10, i bluzni "NIE MA GIER NIE IDZEMY DZISIAJ"

Olałem to :D byłem o 12:30 fakt nie było gier, i tak krązyłem :P w celu zabrania prowantu w postaci Soku Pomarączego i Kiści bananów :D (Słodycze i Cola na Święta) i gdy już mialem iść do kasy :D z Magazynu wychodzi pracownica z grami i wykłada do kosza, więc na razie zabrałem Jucied 2 i Unrelka, Jutro biorę Gowa i Icewind Dala Sagę, :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wróciłem z Biedronki w Jaworznie. Jednej z trzech. Były prawie same "bida edyszyn". Kupiłem ID. Ważyło coś ponad 200 gram. Edycja z Extra Klasyki. Było kilka ciężkich pudełek, ale kupiłem tylko jedną grę. Dzisiaj sprawdzę inne Biedronki. No i był mały wybór gier. Jestem zadowolony z zakupu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście jakiś czas temu otworzyli biedę, z tego co wiem to są stosy gierek, ale matka mi kupiła tylko Gears of War za 9,99 :P

Po robocie sam zajadę przejrzeć asortyment, akurat znając ludzi w moim mieście to gierek nie kupują zbyt często, czyli pewnie stosy pudel od rana leżą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zważyłem 4 pudełka z Antologią Unreal i były same Bieda Ediszyn. Ale za 10zł nie ma co wybrzydzać. U nas stoi jeden pełny, a nawet wysypujący się mocno kosz. Jest w czym przebierać :)

Edit:

Kakarotto

> akurat znając ludzi w moim mieście to gierek nie kupują zbyt często, czyli pewnie stosy pudel od rana leżą

U mnie tak samo. Przecież za 10zł można kupić tyle pustych płytek... W moim mieście dziwnie patrzy się na kupujących oryginały. Myślę, że jeszcze długo będą leżały i czekały na uczciwych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh miałem ambitny plan rajdu po czterech okolicznych biedronkach a w niedziele rozłożyła mnie choroba i do dzisiaj muszę leżec ;/ Z mikołajkowych zakupów nici, a wątpie żeby za tydzień zostały "grubsze" edycje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu mam swojego Unreala :D Z GOWa jednak zrezygnowałem, gdyż już go przeszedłem i wątpię by w najbliższym czasie znowu mi się na niego zebrało. Unreal to jednak gra wiecznie żywa :) i takiego zakupu nie mogłem przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dokladnie wyglada sprawa z waga gier? Ile waza okolo Topseller,Platyna,extra klasyka,premierowka i ta wersja jedynie z pudelkiem i plyta?

bo wazylem Stranghold i bylo 205 g wiec nei bralem bo wydawalo mi sie ze to ta najgorsza wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj uzupełnić wczorajszy zakup. Dzisiaj wziąłem:
- TOCA Driver 3 - wydanie eXtra Gra + 5 wPLN
- Penumbra: Czarna Plaga (dla chorego kumpla) - premiera (!) + 22 wPLN.


Ogólnie trafiłem na 2x Premierę, 1x eXtra Grę i 2x tzw. "Pirate Edition" z białą kartką w środku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem przed chwilą z Biedronki i kupiłem tylko Gears of War. Zastanawiałem się czy nie kupić jeszcze Strangholda, ale zrezygnowałem.

I jeszcze pytanko:
Czy w tych wydaniach nie powinien być jakiś kod na wPLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam dupną wersję z białą kartką i kluczem :D ale mi to nie przeszkadza :) okładkę ładną sobie wydrukuje i będzie git :) Na początku się wystraszyłem, gdyż płyta nie chciała się odkręcić w napędzie :/ ani w laptopie ani na stacjonarnym :/ A do sklepu nie chciałoby mi się iść, gdyż nie lubie się użerać ze sprzedawcami. Z resztą chodzę na chwilę obecną o kulach więc tym bardziej nie chciałoby mi się wyłazić :D ale na szczęście płyta za którymś razem się odkręciła i tak oto teraz kończę instalację :) zaraz sobie pociupie :D sasasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gears of War
Stranglehold
Juiced 2

Kupione w Biedronce za MM w Lublinie. Ogólnie sporo było GoW oraz TRD3. Juiced był tylko jeden, podobnie jak Stranglehold, dwa Gothici, jeden CMR, trzy Unreale, jeden Puzzle Quest i jeszcze jakieś inne tytuły. :P

20091203143650

20091203143715

20091203143739

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro to Bida Edyszyn to raczej nie powinno być.
Ja ponad miesiąc temu kupiłem w Biedronce Painkillera.
Bida Edyszyn w przeźroczystym foliowym opakowaniu z CD-Keyem, miała być instrukcja czy tam poradnik ale nie było.
Dziś w moim mieście zwiedziłem 2 biedronki. W jednej dużo gier ale wszystko lekkie, w drugiej gier było tylko 6i też pewnie Bida Edyszyn.
Została jeszcze jedna biedronka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak trąbią wszyscy w tym temacie, to chyba wybiorę się do Biedronki. Do dwóch dokładniej mówiąc, bo mieszkam pomiedzy dwoma punktami tej sieci. Poszukam jakichś premierówek - jak nie będzie to nic nie kupie, bo kasę oszczedzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować