Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2009 o 14:23, Kizami napisał:

bo wazylem Stranghold i bylo 205 g wiec nei bralem bo wydawalo mi sie ze to ta najgorsza
wersja.


Tak wzięłem tą gre 205 g i to tylko 2płyty były nawet bez instrukcji czy CD keya imo dobrea decyzja

Ja mam Jeszcze Gowa w kopercie i Supreme Comandera w platynie, było ich parę jeszcze : )
Reszta gier u mnie jakieś lekkie wszystko, może oprócz Painkillera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z biedronki, i ... Calkiem nie zle Penumbra - premiera, i Stranglehold - TS.

Jedno pytanie dla ludzi ktorzy zakupili Penumbre i mieli premiere, czy tez mieliscie tak iz pudelko (te z plyta instrukcja itp. nie ten wielki karton) bylo zafoliowane ? Bo u mnie wlasnie nie bylo i troche mnie to dziwi.

A dzis wieczorem moze pojde jeszcze po cos ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 15:01, Wujek-Alfred napisał:

Wlasnie wrocilem z biedronki, i ... Calkiem nie zle Penumbra - premiera,[...]


Dużo było Penumbr - premier? Pytam orientacyjnie, gdyż jak kazdy dobry łowca chcę się dowiedzieć jak najwięcej o swej ofierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 15:03, Ancient_Lord napisał:

Dużo było Penumbr - premier?


Zależy gdzie. U mnie była chyba tylko premierówka Juiced 2 i być może Penumbra (ale pewny nie jestem, bo nie wiem czy to przypadkiem nie był TS). Poza tym na rękę nawinęło mi się Sumpeme Commander z EXH, niestety antologii Unreala mimo tego iż byłem w trzech oddziałach i sprawdzeniu ok 10 pudełek z tą grą - nie trafiłem podobnie jak i Gears of War, ale tutaj akurat nie ma czego żałować bo ta gra występuje chyba tylko w biednej edycji. Mimo to zdecydowałem się na zakup zarówno Unreala jak i GoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 15:03, Ancient_Lord napisał:

> Wlasnie wrocilem z biedronki, i ... Calkiem nie zle Penumbra - premiera,[...]

Dużo było Penumbr - premier? Pytam orientacyjnie, gdyż jak kazdy dobry łowca chcę się
dowiedzieć jak najwięcej o swej ofierze ;)


Z tego co czytalem w tym temacie, to wiekszosc osob z Penumbrą trafialo na edycje premierowe, podobnie z Blacksite''m - niestety tego nie znalazlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś GoWa, płytka ewidentnie premierowa, tyle że bez instrukcji( kiedyś grałem, więc nie potrzebna). A za 10zł - tylko kupować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedronkowe polowanie - dzień 2 :-)

Dzisiaj było trochę lepiej; objechałem 4 Biedronki w poszukiwaniu ciężkiego "Unreala", ale niestety, wszystkie lekkie jak piórka. Udało mi się za to zdobyć "Supreme Commander" z eXtra Klasyki, "Painkiller: Overdose" z Topsellera i BlackSite z "bieda edyszyn" (była tylko w tej ostatniej Biedronbce, w poprzednich nie było jej wcale) :-) Ogólnie to wszystkie pudła lekkie jak piórko; raz tylko cięższa "Penumbra" się trafiła, ale podziękowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh grywam w Jucied 2, trudne jak chor..cia :D 90 Stoponiowy obrót autem i na bandzie, do tego co chwilę 1s puauza bo komputer do tej gry najwyszych lotów nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wróciłem z Biedronki z Sagą Icewind Dale. Na początku wziąłem też GoWa, ale po odgłosach i wadze czuć było jakie wydanie. Na szczęście ID było i ciężkie i kiedy latało po pudełku wydawało inne odgłosy ;D Wydanie Extraklasyka Gold.

Tylko mam pytanie, na karcie rejstraji elektronicznej jest napisane, Twoje Wirtualne Pieniądze, które otrzymujesz jako bonus po rejestracji: [i tutaj jest puste pole ;(]. To błąd czy nic nie dostanę? Na razie nie chcę rejestrować więc się pytam ;p

Wieczorem pójdę jeszcze, jeśli Unreala wyczuję jako platynę wezmę, jeśli nie to trudno zostawię. I jeszcze raz popatrze za GoWem, nie chcę kupować w tym biednym wydaniu, jakoś nie śpieszy mi się z tą grą, gdzieś znajdę taniej w Extraklasyce to kupię, a tak żal mi tych 10 zł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No super. Najbardziej zależało mi na GoWie, ale okazało się, że ostatnią sztukę wyjął z koszyka jakiś ośmiolatek z mamusią. Wziąłem więc Stranglehold, który był numerem 2 na mojej liście. Wydanie w plastikowym pudełku CD. Ogólnie ten rzut mimo fajnych gier jest strasznie cienko wydany. Jedyne dwa cięższe pudełka jakie znalazłem to Unreal Universe i Saga ID (obie na wyczucie były z Extra Klasyki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w miejscowej Biedronce, ale niestety większość pudełek bardzo lekka i nie było interesujących mnie tytułów więc sobie odpuściłem. Jutro przejdę się do nowo otwartej biedronki po drugiej stronie miasta i może tam coś upoluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no naprawdę macie nie po kolei, gra za 10 zł a oni jeszcze marudzą. I co z tego że sama płytka? Coś więcej jest potrzebne? Instrukcja którą przejrzy się podczas instalacji i wyrzuci w kąt? A może dla pudełka? Jakby komuś zależało na pudełku to by kupił już dawno grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 16:08, Bartkula napisał:

...



Tutaj nikt nie marudzi, jedynie większość miała nadzieję na upolowanie Bogacz Edyszyn a nie Bieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woah, wróciłem z Biedry, gier całkiem sporo, wszystkie zafoliowane, do wyboru do koloru ... no prawie. Większość była bardzo lekka, jedyny SC który znalazłem ważył chyba nawet mniej niż te 190 g bodajże więc pewnie była to jedna płytka w cienkim opakowaniu na CD ... Wziąłem co nieco, przebrałem, poważyłem i upolowałem: dwie Sagi Icewind Dale z Extra Klasyki Gold i jestem bardzo zadowolony, do tego Strangleholda i Blacksite''a. Reszta gier niespecjalnie mnie kręciła albo miałem już je z pism z grami albo z wcześniejszych rzutów. Jutro jeszcze może troche poszperam tu i ówdzie i i jak trafi się jakieś cięższe pudło to się może zastanowię. ;-)

20091203162131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto ma nie po kolei ten ma. Co z tego że gra kosztuje 10zł, ja chcę mieć ładne wydanie z instrukcją. Jeżeli jest to `Pirate Edition`nie kupuje i idę sobie tutaj pomarudzić, proste. Czy jest mi coś więcej potrzebne? Tak, instrukcja i pudełko, lubię jak się ładnie prezentuje na półce. I ten argument `Jakby komuś zależało na pudełku to by kupił już dawno grę.` jest wprost śmieszny, nie każdy śpi na kasie żeby mógł każdą grę na której mu zależy od razu sobie kupić. Ja np. czekam na takie promocje, żeby nie kupować od razu po premierze gry tylko zaoszczędzić te kilkadziesiąt złotych i mimo wszystko cieszyć się ładnym wydaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh, udało się. Udało mi się dorwać GoW-a i ID. O ile ID było pełno , to z GoW-em trafiłem w ostatnią godzinę - zostały 2 sztuki :) Niestety, obie tylko w opakowaniu CD... ale nie narzekam

20091203162828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także byłem na małym polowaniu i z tego co się orientuję waga poszczególnych wydań jest następująca:
biedronka edyszyn <200g
topseller - 200~300g
platynki/premierówki >300
Większość w moim mieście była poniżej tych 2-stu, ale niektóre (Stranglehold, Blacksite i Sam & Max) to topsellery - waga koło 280g (chyba, że platynki). Ale zakupów jeszcze nie zrobiłem, zaraz będę szedł ponownie. Gears of War wszystkie w wydaniu biedronkowym.

Nie mogłem ze spojrzenia pań, które układały towary, kiedy my obsługiwaliśmy wagę - kumpel na szczęście szybko zareagował - "wiem, że to głupio wygląda, ale tutaj chodzi i o wydania tych gier i o konkursik".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, mój Unreal (DVDBox) był zapakowany w folię termokurczliwą. Pewnie jakiś zwrot z empiku czy innego podobnego sklepu (na DVDBoxie znalazłem taki biały plastikowy pasek "antykradzieżowy").

Cóż, plany miałem ambitne, skończyłem tylko z Antologią (platyna oczywiście). Zjeździłem prawie wszystkie Biedronki w Nowym Sączu i stwierdziłem co następuje:
- ciężkich Unreali jest najwięcej,
- trochę mniej jest Icewindów i SupComów (prawdopodobnie PK),
- w przypadku pozostałych tytułów znajdowałem pojedyncze ciężkie pudła (o ile dobrze pamiętam - Stranglehold, Penumbra, Painkiller Overdose, Saga The Suffering)
- reszta - sądząc z wagi - "pirate edition", dwa nieco cięższe Blacksite''y znalazłem (podejrzewam XK), ale nie wziąłem żadnego, bo bałem się, że mój "zmysł wagi" może mnie mylić ;).
Trochę się zawiodłem, liczyłem na GoWa i Blacksite''a z jakiejś lepszej edycji (wszystkie pudełka leciutkie). No ale może coś mają jeszcze w magazynach po sklepach i jak ludzie wybiorą trochę towaru to zrobią uzupełnienie :D.

Tips dla wszystkich
Unreal Antologia z Platynowej Kolecji waży 48-49 deko (wynik ważenia 3 pudeł, ważyły 0,480 0,485 i 0,490 kg xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś i brałem Icewinda oraz Penumbre. IW był w extraklasce GOLD, a Penumbra niestety w biednym pudełku, podobnym do tego z GoW, które pokazał kolega 3 posty wyżej. Mimo to są wypasione pudła i jest w co grać :D

Chciałem zabrac też świątynie i Sama ale cóż nie było. Oprócz tego był 1 GoW, SC i Painkiller. Bida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować