Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2009 o 19:04, Prosiaq napisał:

Mam prawo. Jestem konsumentem. Czytaj ze zrozumieniem - ostatnio gry też były po dychu
i było dobrze. W tym roku dali po dychu i wykonanie jest po prostu gówniane. Płacę, wymagam.
A jak Ty płacisz, to nie wymagasz?
I jeśli te teksty o Orlenie mają być zabawne, to wyszły one raczej śmiesznie żenująco.

doskonale wszystko rozumiem, gdzie jest napisane jakie to mają być wydania gier, z góry było wiadomo, że częśc tylko będzie ze zwrotów z innych sklepów lub zalegających na magazynach, na każdym pudełku jest napisane jaka zawartość, doskonale widziałeś co kupujesz. Zapłąć 100zł to wtedy możesz wymagać, ta edycja jest dla określonej grupy klientów, widocznie nie dla Ciebie. CDP przygotowała specjalnie dla Twoich wymagań edycje z poradnikiem, dodatkową bonusową płytę ale musisz udać się do np. MM czy Saturna. Jak jak płacę tylko marne 10zł to wymagam aby była właśnie tylko gra. Widzę, że nawet nie wiesz, że na stacjach Orlenu można kupić gry za 12,50zł z TopSellera ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 19:19, kuba9876543210 napisał:

A do kiedy trwa ta promocja? To tylko dzisiaj czy jeszcze sie bedzie mozna zalapac? ;)

Z tego co kojarzę do wyczerpania zapasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mmm, fajno. Dziś idę do Biedronkau; poszukam ID oraz Unreal''a, Gothic'a też się poszuka. Może trafią się ciekawe wydania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:( Kupiłem Juiced 2 i Stranglehold, ale nie było Sam & Max :( byłem w Bedronce dopiero o 17 bo rano nie mogłem ech ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dupa. Zero łupów. Były tylko jakieś FreakOUT''y, Suffering, Toca itd. Wszystkie z BE. Kumpel złapał Icewind Dale ze starej EK Gold i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 19:56, Budo napisał:


O co Wam chodzi z wagą pudełek? :)

Najlżejsze pudełka są to pudełka z edycją biedronkową w środku - albo płytka w slim boxie, lub dvd box bez instrukcji w środku. Najcięższe, to pudełka z Edycją Platynową - potencjalnie najbardziej pożądaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 19:56, Budo napisał:

O co Wam chodzi z wagą pudełek? :)

O to, że można spotkać tą samą grę w różnych wydaniach. Najlżejsze są tzw. Biedronka Edition, czyli w środku kartonowego pudła tylko małe pudełko na płytkę z białą kartką z numerem seryjnym zamiast okładki. A jak jest pudełko cięższe, to najprawdopodobniej jest jakiś topseller, platyna albo nawet premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się CDP wygłupilło z tym biedronka ediszyn , jak można dać samo tandetne opakowanie z grą na którym nie ma nawet kartki z gry (nie chodzi mi o to duże pudło tylko ten mniejszy dvd box )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 20:01, Net_com napisał:

Trochę się CDP wygłupilło z tym biedronka ediszyn , jak można dać samo tandetne opakowanie
z grą na którym nie ma nawet kartki z gry (nie chodzi mi o to duże pudło tylko ten mniejszy
dvd box )

Dla mnie większą głupotą jest to wielkie kartonowe pudło - po co to komu?!? Lepiej by było, jakby dawali w cienkim DVD boxie te gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 20:02, PinKee napisał:

> Trochę się CDP wygłupilło z tym biedronka ediszyn , jak można dać samo tandetne
opakowanie
> z grą na którym nie ma nawet kartki z gry (nie chodzi mi o to duże pudło tylko ten
mniejszy
> dvd box )
Dla mnie większą głupotą jest to wielkie kartonowe pudło - po co to komu?!? Lepiej by
było, jakby dawali w cienkim DVD boxie te gry.

No chodzi mi o to , że w środku tego wielkiego kartonowego pudła jest tylko opakowanie na grę z białą kartką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 20:10, Virganius napisał:

A nie wiecie może, czy Icewind Dale SAGA wymaga klucza? Bo nie mam go w pudełku, a nie
mam obecnie jak sprawdzić instalacji.

Ja tam żadnego klucza nie miałem (jeszcze nie instalowałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 20:02, PinKee napisał:

Dla mnie większą głupotą jest to wielkie kartonowe pudło - po co to komu?!?


Mi. Bo kolekcjonuję duże kartonowe boxy. Bo ładnie wyglądają. Bo mam je gdzie trzymać. Bo prezentują się dużo bardziej okazale od cieniutkich dvd boxów. I takich jak ja jest więcej.
Ot, sentyment do dawnych czasów, bo jak patrzę na box premierowego wydania Mortal Kombat 3 z mojej kolekcji, to serce samo urasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 20:01, Net_com napisał:

Trochę się CDP wygłupilło z tym biedronka ediszyn


To nie CDP się "wygłupia" ale Biedronka.

"Zamówili oni u nas jakąś ilość samych płyt CD i takie też dostali. Jest to ich promocja, ich wyprzedaż i nic na nich nie wymuszamy."
http://www.cdprojekt.pl/board/topic/794-Tanie_Granie_-_co_gdzie_jak_i_za_ile/post-13942

Zupełnie nie rozumiem narzekań. Jak ktoś potrzebuje wypasione wydanie to niech kupuje platynę za siedem dych. A cała akcja jest bardzo fajna - akurat trafiłem Strangleholda w TS ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Unreal: Antologia, oczywiście edycja biedronkowa.
Jutro rozejrzę się za Gears of War i Icewind Dale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 20:16, Prosiaq napisał:

> Dla mnie większą głupotą jest to wielkie kartonowe pudło - po co to komu?!?
Mi. Bo kolekcjonuję duże kartonowe boxy. Bo ładnie wyglądają. Bo mam je gdzie trzymać.
Bo prezentują się dużo bardziej okazale od cieniutkich dvd boxów. I takich jak ja jest
więcej.
Ot, sentyment do dawnych czasów, bo jak patrzę na box premierowego wydania Mortal Kombat
3 z mojej kolekcji, to serce samo urasta.

Co kto lubi, ja mam na strychu zatrzęsienie tych pudeł ze starych gier. Aż strach pomyśleć co by było, gdyby wszystkie moje gry były kupione w kartonach - nie miałbym się gdzie w domu nawet położyć chyba :D
Wydaje mi się, że obecna sytuacja na rynku wydawniczym jest całkiem sympatyczna, bo zadowala potrzeby i takich ludzi jak ja, ale też i Tobie podobnych: normalne edycje są w DVDboxach, a kolekcjonerki w dużych pudłach, do tego nieraz całkiem fantazyjnych. Niemniej ja zwykłe kartoniaki uważam za relikt przeszłości (i całkiem słusznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować