Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

:D Wybrałem się wcześniej nie chciało mi się znów czekać na następny dzień i tak....

Mam odczucie Kizami,ego Stranghold coś nieco cięszy :P ale nie brałem go, opędzlowano Colinka pod moją obecnosć :P były 4 został jeden z urwanym pudełkiem na rogu i :D do tego ukrytego pod masą innych gier, :D jakiś kolo w długich włosach obok mnie grzebal po czym wyją cegłę :D i do koleżki mówi jaką grę ma zabrać....wzioł Gearsa.

I ta rozmowa :D HIHIHI,

Mama.To jaką chcesz ?
Synek.Tą wygląda fajnie (Podniósł Lionhearta)
Mama.Ta Historyczna, dobra a co dla brata ?
Synek może ta Samochodwa (Wzioł Jucied 2)
(Matka patrzy i mówi) A może ta z królkiem busgem (Sam & Max)
Synek.no dobra co ża różnica w końcu to 9.99zł


No to teraz się zakoszuję w Gearsie :D (Ciekawe czy są mapki zrobione przes PCF)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniam. Mnie udało się upolować dzisiaj tylko Sagę Icewind Dale i Unreal Antologia. Oba w tych wielkich i... pustych pudłach kartonowych. Nie narzekam. I tak mi się udało, że koło 20 zostało jeszcze parę sztuk. Gears''y z tego co mi szanowna pani z "obsługi" (cóż za określenie :) powiedziała rozeszły się w ciągu paru godzin od wystawienia towaru. Ym... Sam & Max także. A właśnie na niego miałem całkiem sporą ochotę.
Ale jakoś się da żyć : >.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 22:09, Morris12 napisał:

Gears''y z tego co mi szanowna pani z "obsługi" (cóż za określenie :)
powiedziała rozeszły się w ciągu paru godzin od wystawienia towaru.


Wydaje mi się to bardzo prawdopodobne, bowiem jak byłem rano w to Gearsów było u mnie dosłownie zatrzęsienie. Ok godziny 20 wybrałem się do sklepu ponownie, bo miałem nadzieje, że może dołożyli jakieś cięższe pudło z antologią Unreala, ale niestety nic z tego, GoW nie było już ani jednej sztuki, choć gier w koszu było praktycznie tyle samo tyle tylko że te najbardziej poszukiwane tytuły zostały zastąpione tymi które słabiej schodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unreala dorwałem ostatniego. "Zawiera dodatkową płytę z muzyką." Ale i tak jest ledziutki kartonik. Ale i tak jest tylko jedna płyta DVD. Zrobili mi nadzieję, cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda trochę, że Biedronka nie postarał się o DVD-boxy. Bo troszkę biednie to wygląda. Trzeba było się chociaż szarpnąć na jakiś nadruk, a nie biała kartka. Dobra, już więcej nie narzekam bo za 10 zł jednak można złowić fajne gry. Szczególnie jeśli się ktoś pobawi w wagę i znajdzie jakieś lepsze wydanie typu TS. Czekam na kolejną inwazję CDP w Biedronkach - oby znowu pojawiły się jakieś dobre gry. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze patrzy się na spód pudełka jeśli chodzi o jego zawartość, płyta audio owszem by była ale tylko w przypadku jakby udało Ci się nabyć edycje z platynowej kolekcji. Ja sam sobie na nią ostrze zęby, ale jak widać póki co bez powodzenia a z czasem szanse będą na to coraz to mniejsze. Trochę to dziwne, bo gdzieniegdzie cięższych Unreali było pełno (tak przynajmniej wyczytałem) a u mnie, mimo iż sprawdziłem ponad 10sztuk - same piórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko powinno zawierać: Płytę z grą.
Aż trzymam kciuki, że soundtrack znalazł się na płycie z grą/grami. Po zakupie już mi tak strasznie nie zależy na zawartości. Pudełeczka są cudne : >. Jutro pójdę jeszcze sprawdzić, a nuż wyłożą cosik nowego. Sam & Max: Sezon Pierwszy by się przydało znaleźć. Supreme Commander... Raczej nie ruszy.Trzymajcie ze mną kciuki, żebym znalazł cokolwiek !

>wtf. co ja mam z tymi kciukami ; d<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Supreme Commander i była to edycja z XK HIT.

A Colin 2005, tylko płytka i klucz do instalacji :(

Nie ma nawet kodu rejestracji elektronicznej, a bez tego nie mogę sobie na kodach pograć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia ale i tak nie jest źle ;] Niestety na trzy biedronki tylko jedna "ciężka" gra ;/
dzisiejsze łowy:
STRANGLEHOLD - bida ediszyn
ToCA - eXtra Gra ;]
SUFFERING - TOPSELLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polowanie nieudane, nic nie wyczaiłem. Same Saga Rally, Toca 3 oraz Sam''y i Max''y oraz inne gry których nie chcem. Chociaż, gdy podszedłem do kosza z grami, zauważyłem brzdąca, trzymającego Overdose i Unreal''a w ręku.

Tati, kupisz mi gręę?!!!
Tak, robaczku, tak. Ale tylko jedną.
No dobrze, tylko nie wiem którą..
Może tą z Soundtrackiem (Unreal)?
No dobrze. *bierze to do ręki* Ale co to takie lekkie? :o
Ah, no nieważne, weź! *dreptu do kasy*

Nawet gdyby zostawili Unrea''a, to bym i tak nie skorzystał. Czuję że to była bida ediszyn. >D Dziś, jutro może, idę polatać po innych biedronkach. Życzcie mi szczęścia. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek spróbuje jeszcze odwiedzic dwie pozostałe biedronki, może coś zostanie ;]

PS. Z serii "Dzieci i gry":
Dziecko: Ooo Vice City.
Babcia: Lubisz to??
Dziecko: noo, to jest fajne!
Babcia: <bierze do ręki> Ale tu nigdzie nie pisze Vice City. To na pewno to??
Dziecko: Tak na pewno.
<Idą do kasy> dla niewtajemniczonych GTA:VC nie było w Biedronkach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 15:38, Maker3 napisał:

Dzisiaj bezproblemowo kupiłem Gears of War, leżało na samym wierzchu.


Jaka edycja? Biedronkowata, czy pudełkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gears of War nie występuje w innej edycji niż ta która składa się z cienkiego pudełeczka na płytę CD i samego krążka z grą. Aha, byłbym zapomniał, że jest jeszcze zwykła karteczka z CD-keyem zamiast okładki ;) Jednak mimo tak biednej edycji tej gry, kupić na pewno warto, choć teraz już jest o nią trudno, bo taki tytuł za 10zł to aż żal nie wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na "kontrolnej" wizycie w jednej z Biedronek w moim mieście i wnioski mam następujące:
- na magazynie nic już nie mają (pewnie podobnie jest w innych sklepach) - gier ubyło, jakby mieli coś, to by pewnie stan kosza uzupełnili,
- na "ciężkie" pudełka już nie ma co liczyć - wszystko zostało przebrane,
- hołota straszna musiała się rzucić na tę wyprzedaż - wczoraj w trakcie swego tournée każdy kosz zostawiałem w stanie mniej-więcej takim, w jakim go zastałem (wszystko poukładane), dziś kosz w odwiedzonym przeze mnie sklepie wyglądał, jakby tam wściekłe psy grzebały.

Chyba się wybiorę po Blacksite''a i S&M, mam nadzieję, że "wyczuję" jakąś XK lub przynajmniej XG (na ilu płytach jest Blacksite?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować