Zaloguj się, aby obserwować  
Krejt

CDP atakuje w "Biedronkach" (ponownie)

2038 postów w tym temacie

Jupi, dobrze zgadłem, że 0,430kg to platynka, tyle ważyła ta oto wersja Supreme Comander. Tylko WTF! Czemu na folii jest wycięty mały prostokąt ? xD Walić, i tak gra idzie na sell, albo zużyje się kod do ES i na sell. ^.^ Najwyżej sobie pogram trochę za te 10zł. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Pile 3 biedry i gier full. Nie ma sie o co bac. GoW i Unreala (nomen omen wlasnie po te 2 poszedlem) tez pelno. Jedno jest pewene w Pile na bank Stronghold w jakiejs lepszej wersji bo ciezszy. Tak to reszta w biedra edition.

Towar leci partiami do ciezarowek stad np. w Nowym Saczu pelno Unreala w platynie, a w Pile Strongholda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 00:21, Albii napisał:

Jupi, dobrze zgadłem, że 0,430kg to platynka, tyle ważyła ta oto wersja Supreme Comander.
Tylko WTF! Czemu na folii jest wycięty mały prostokąt ? xD Walić, i tak gra idzie na
sell, albo zużyje się kod do ES i na sell. ^.^ Najwyżej sobie pogram trochę za te 10zł.
;]

Też miałem wycięty prostokąt. Był w tym miejscu jakiś kod kreskowy czy coś. :-)

Mi się marzy "Unreal" w PK, ale to chyba marzenia ściętej głowy. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 00:21, Albii napisał:

Jupi, dobrze zgadłem, że 0,430kg to platynka, tyle ważyła ta oto wersja Supreme Comander.
Tylko WTF! Czemu na folii jest wycięty mały prostokąt ? xD Walić, i tak gra idzie na
sell, albo zużyje się kod do ES i na sell. ^.^ Najwyżej sobie pogram trochę za te 10zł.
;]


To sprzedaj mi za te 10 zl SupCom :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Elblągu są co najmniej cztery/pięć biedronek i full gierek, więc można b było platynek poszukać, ale nie chciało by mi się potem sprzedawać ich... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 00:24, Albii napisał:

W Elblągu są co najmniej cztery/pięć biedronek i full gierek, więc można b było platynek
poszukać


To że biedronek jest więcej to jeszcze nic nie oznacza, bo u mnie w mieście byłem w trzech i to w czwartek rano. Efekt? Miałem ok 15 Unreali w rękach i wszystko lekkie jak piórko. Opcja o której wspomniał Crusader, czyli towar szedł partiami, wydaje mi się bardzo prawdopodobna, bo jak to wytłumaczyć, że niektórzy twierdzili iż ciężkich Unreali jest najwięcej, inni zaś mimo przewertowania masy pudełek nie trafili choćby na jedną sztukę? Dodam też że towar w późniejszych godzinach i dziś był dokładany i też sprawdzałem co jest, ale z marnym rezultatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem po pracy rekonesans dwóch Biedronek i niestety - same lekkie pudełka, a i wybór tytułów tragiczny. Może coś dziś przed Mikołajkami dorzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 09:11, PoTomek napisał:

Może coś dziś przed Mikołajkami dorzucą.

A mi sie wydaje, że rzucają wszystkie od razu i jak zejdzie, to koniec. Do następnej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 13:02, Jazz5 napisał:

Saga Icewind Dale jest już moja. Bieda ediszyn, niestety, ale cóż.

No to ja miałem farta chyba, bo trafiła zię XK Gold. A na wet nie wiedziałem, że to trzeba "ciężarowo" sprawdzać pudełka, tylko wziąłem pierwsze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 13:11, Abi_Dalzim napisał:


No to ja miałem farta chyba, bo trafiła zię XK Gold. A na wet nie wiedziałem, że to trzeba
"ciężarowo" sprawdzać pudełka, tylko wziąłem pierwsze lepsze.


No miałeś. ^^

Teraz pozostaje mi poszukiwanie Platynki Unreal''a. Jest w końcu jeszcze trochę nieodwiedzonych Krakowskich Biedronek. 8D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie w biedronce jest Unreal Antologia w platynie (prawdopodbnie) waga duza... jak ktos chce moge mu zakupic ;) tylko czy z wysylka sie to komus oplaca...
lub wymienie sie jesli ktos upolowal Sam&Max z Topseller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo Biedronka weźmie się na sposób i będzie do gier dorzucać takie blaszka jak na listach są czasami, żeby było ciężeji i klienci nie potrząsali pudełkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 13:23, Kizami napisał:

u mnie w biedronce jest Unreal Antologia w platynie (prawdopodbnie) waga duza... jak
ktos chce moge mu zakupic ;) tylko czy z wysylka sie to komus oplaca...
lub wymienie sie jesli ktos upolowal Sam&Max z Topseller

Myślę, że Unreala z platynki z wysyłką to każdemu się opłaca :P Ja jutro idę na rajd po biedronkach, bo troszkę kasy wpadło. Unreala co prawda mam, ale platynką bym nie pogardziła. Sam & Max ponoc jest fajny, choć nie mam pojęcia co to za gra. Jakby sie trafiło ciężkie to czemu nie.

PS. Wie ktoś jak wygląda sytuacja w krakowskich biedronkach? Byłam w jednej nowohuckiej i kompletna klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>

Ja byłem w Krakowie w takich oto Biedach:

Wrocławska 28 - dość dużo Sam''ów i Max''ów (gdzieś z 4), dużo GORE. Jakie edycje nie wiem, nie patrzyłem prócz tego tylko Agata Christe i Suffering. Cienko więc.

Wybickiego 18 - Byłem wczoraj: klapa, prawie nic nie ma same GORE i jeden Puzzle Quest.

Pachońskiego 8 - Tu dopadłem Icewind Dale''a. Prócz tego było Agatha Christie, GORE, jakaś przygodówka ze statkiem na okładce i tyle.

Wybieram się do jeszcze jakiejś, aby dopaść platynkę Unreal''a.

Blu: Wydaje mi się że prócz bieda ediszyn jest także edycja z Extra Gry Puzzle Quest'a. Co do Icewind'a - tylko biedronkowate oraz Extra Klasyka. :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 18:34, Blu napisał:

Puzzle Quest i Icewind w jakich edycjach można złapać? Biedronka Edyszyn jakos mnie odrzuca.

Puzzle Quest-TopSeller, Extra Gra
Icewind-Extra Klasyka (stara i nowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w czwartek nie wiedząc o tym, że jest różnica w wadze wziąłem ostatniego supreme na chybił trafił i w domu otwieram a tutaj platynka ^^
Na wieczór znowu skoczyłem to kupiłem sobie Icewind Dale, a ten w eXtra Klasyka GOLD :3
W sumie wszystkie ID były u mnie w tej samej wadze ^^
Ktoś wspominał o ES... zmarnowałem 5 pkt na Grand Ages, a na drugi dzień była dostawa... szlag mnie trafia za każdym razem jak o tym myśle D:
No ale przynajmniej mam te 2 gierki :P
btw. Słyszał ktoś wogóle o tym Grand Ages:Rome?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 19:20, Kamil_13 napisał:

A ja w czwartek nie wiedząc o tym, że jest różnica w wadze wziąłem ostatniego supreme
na chybił trafił i w domu otwieram a tutaj platynka ^^

Farciszek ;) Jak dzisiaj(cóż, moje miasto raczej nie kupiłoby gry za AŻ 10 zl!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować